18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Schorowany pies zostaje uśpiony

Je...........ik • 2020-10-21, 17:46
Więź człowieka z psem
Ogadogad. O gad O gad o gad, to przecież nie gad tylko ssak


Lam3rZ

2020-10-21, 21:28
k***a wy wszyscy komentujacy ze baba jest pie**olnieta itp, wy chyba nigdy nie byliscie do nikogo przywiazani... przez nascie lat jak cos/ktos z wami mieszka to sie nie przywiazujecie? Nie zaciesniacie wiazow? Nie chce mi sie wierzyc, ze tutaj sami sadole bez serca, bez uczuc... Na 100% tylko pokazowka w necie, bo to "sadol" j***l was pies, kto nie przezyl nigdy utraty przyjaciela, ten powinien isc do psychologa...

Raider

2020-10-21, 21:29
Wszyscy jesteście poj***ni pies to najlepszy przyjaciel człowieka obyście pozdychali wy i wasze popie**olone rodziny sk***ysyńskie szmaty

mecenaz

2020-10-21, 21:31
Nigdy nie zapomnę jak od weterynarza wychodziłem z psiakiem w worku , ch*jowa sprawa naprawdę :-| .

Creiqu

2020-10-21, 21:58
Koniec sadistica na dziś :-(

sa...........os

2020-10-21, 22:17
Cytat:

Nie zaciesniacie wiazow? Nie chce mi sie wierzyc, ze tutaj sami sadole bez serca, bez uczuc...



Nie bez uczuć, a bez mózgu. Musiałby im ktoś na tydzień smartfona zabrać żeby zrozumieli czym jest rozłąka.

Lobo24

2020-10-21, 22:23
Ja półtora roku temu uśpiłem psa po 14 latach. 2 tygodnie albo lepie po uśpieniuj sprawdzałem czy ma wodę - jak już miski nie było. Idąc do sklepu myślałem co mu kupić. Plan dnia robiłem tak, żeby zdążyć na spacer - jak już nie było z kim. Wracałem do domu i miałem wręcz dysonans poznawczy kiedy nikt na powitanie wesoło nie dreptał pod drzwiami machając ogonkiem. Podczas uśpienia psa dobiła dopiero 3 dawka trucizny przeliczona na jego wagę. A ja go za głowę cały czas trzymałem.
Mówią o mnie, że jestem twardy. Po mnie się dzwoni jak trzeba zrobić to czego inni nie zrobią. Udrożnić kanalizację zaj***ną kałem, wynieść trupa, dać komuś w mordę. Tamtego dnia głoś mi drżał aż nie mogłem mówić, a normalnie mnie pogrzeby nie ruszają. Ludzie mnie na mieście czy w sklepie zaczepiali i pytali co się stało.


NieZmienny

2020-10-21, 22:45
Też musiałem uspać psa którego miałem 13 lat. Jestem dorosłym facetem, mam 30 lat a k***a płakałem jak dziecko. Jebie mnie co powiedzą sadolowi napinacze, większość z nich struga tylko tutaj chojraka. Psy są zajebiste i ch*j wam w ch*j.

jawox

2020-10-21, 22:59
Srau pies tego durnego kundla. Szkoda morbitalu na takie gówno.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-10-21, 23:06
bazyl napisał/a:

Wszyscy jesteście poj***ni pies to najlepszy przyjaciel człowieka.,



Co Ty k***a pie**olisz. Najlepszym przyjacielem człowieka jest kobieta...

Ca...........on

2020-10-21, 23:22
Akcja od 2:20. Nie musicie dziękować.

paczfiko

2020-10-21, 23:36
Bobicker napisał/a:

Wolę już oglądać jak kamieniują murzynów i ich palą



Masz rację, nie można tego oglądać. No chyba że wyłączy się głos.

GP...........nt

2020-10-21, 23:41
StalowyNożyk napisał/a:

Jak taka klientka wychodzi, to weterynarze pewnie tarzają się ze śmiechu po podłodze, oddając niekontrolowanie mocz



Nie, ja zawsze mam trzęsące się ręce i nieprzespaną noc. Takie akcje zawsze mi zapadają w pamięci. Wolałbym żeby umierały w domach, ale nie odmawiam.

baronturbina

2020-10-21, 23:41
Tak po prawdzie jak to mówią na wschodzie to... taki pies jest więcej warty niż cześć użytkowników tego forum i innych przygłupów na tym świecie. Większość kozaki i trzepią nad sraniem do ryja na hardzie a w życiu codziennym praca w korporacji i obciąganie za podwyżkę. I na koniec jak ktoś ma problem to pies go j***ł.

baronturbina

2020-10-21, 23:46
Tak po prawdzie jak to mówią na wschodzie to... taki pies jest więcej warty niż cześć użytkowników tego forum i innych przygłupów na tym świecie. Większość kozaki i trzepią nad sraniem do ryja na hardzie a w życiu codziennym praca w korporacji i obciąganie za podwyżkę. I na koniec jak ktoś ma problem to pies go j***ł.

borelli

2020-10-22, 00:21
Bobicker napisał/a:

Wolę już oglądać jak kamieniują murzynów i ich palą



To akurat przyjemny widok.
A od siebie mogę dodać, że właśnie dlatego nigdy psa nie kupię, bo do psa się człowiek przywiązuje jak do członka rodziny, a jednak taki pies krótko żyje, nie warto. Zdecydowanie lepiej sobie kupić papugę, która spokojnie 80 lat i więcej może dożyć.