18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Scena rodzajowa pt. "Srogie piguły Iwana"

Chojnie_Obdarzony • 2023-03-03, 17:52
Towarzysze radzieccy mile spędzają czas.


Safko666

2023-03-03, 17:55
I tak w okresie wiosny, zaczyna się sezon lęgowy mogiłków. Wraz z ustąpieniem mrozów, zmierzają na zachód ku pierwszej linii frontu :lol:

dżonyłojlker

2023-03-03, 18:03
Oczywiście zaraz się znajdzie jakiś narkołyk i napisze, że trawka wcale nie jest szkodliwa.

postpost

2023-03-03, 18:20
Ten typ w czarnym to ch*j. Typ w niebieskim zwiedza sobie pierścienie Jowisza, a ten go usilnie próbuje ściągnąć do radzieckiego k***idołka...

darek1234

2023-03-03, 18:24
Powinien być nowy dział na Sadisticu: ruSSkie bydło

Necro

2023-03-03, 18:50
Morfeusz mu zhackował płyte główną.

MarcelO997

2023-03-03, 20:56
Drewniane karabiny do rąk i zrzut nad Bachmut :roll:

vasik

2023-03-03, 21:07
Vatniki do rozpoznamia bojem :D

diacon

2023-03-03, 21:14
Przynajmniej nie zostawił kolegi na pastwę losu.

Saw

2023-03-03, 21:38
Klapek nie spadł, ale wita się już ze Stalinem. Do piekła ścierwo!

eliveruss

2023-03-04, 00:54
No i tym właśnie różnią się Ukraińcy od Rosjan. Ukrainiec się napie**oli gorzałką, pośpiewa, puści pawia i pójdzie spać, a Rusek nawali się wyssaną benzyną z łady czy ropą z jakiegoś ciągnika, poprawi mefedronem, a że wytrzeźwieje po tym w moment, to przepłucze gardło jeszcze denaturatem, potem jeszcze zrobi jakąś awanturę, wda się w bójkę, stanie bez ubrań na środku ulicy w centrum Moskwy, zwyzywa lokalną władzę, obudzi się za Uralem w chałupie z desek i z kratami w oknach, otoczonej drutem kolczastym, a potem skorzysta z jedynego możliwego biletu do wolności, czyli biletu w jedną stronę na front, gdzie po tygodniu męczarni w okopie przy -3 stopniach celsjusza będzie się nad nim znęcał operator drona, zrzucając mu szyszki na łeb

zwierzak30

2023-03-04, 12:01
eliveruss napisał/a:

No i tym właśnie różnią się Ukraińcy od Rosjan. Ukrainiec się napie**oli gorzałką, pośpiewa, puści pawia i pójdzie spać, a Rusek nawali się wyssaną benzyną z łady czy ropą z jakiegoś ciągnika, poprawi mefedronem, a że wytrzeźwieje po tym w moment, to przepłucze gardło jeszcze denaturatem, potem jeszcze zrobi jakąś awanturę, wda się w bójkę, stanie bez ubrań na środku ulicy w centrum Moskwy, zwyzywa lokalną władzę, obudzi się za Uralem w chałupie z desek i z kratami w oknach, otoczonej drutem kolczastym, a potem skorzysta z jedynego możliwego biletu do wolności, czyli biletu w jedną stronę na front, gdzie po tygodniu męczarni w okopie przy -3 stopniach celsjusza będzie się nad nim znęcał operator drona, zrzucając mu szyszki na łeb



Ty piłeś kiedyś wódę z ukraińcami? TCzy ty piłeś wódę z ruskimi?W życiu piłem alko z różnymi nacjami naszej matki planety.
Z tymi powyżej pije się zajebiście.ALE. Właśnie ale,do pewnego momentu.Każdy może grać kogoś "innego" niż jest w rzeczywistości.Ale- jak urywać mu się zaczyna film i kontrolę nad ciałem przejmuje podświadomość.To wtedy poznajesz prawdziwe oblicze osobnika z którym pijesz.
rusek=ukrainiec. Ta sama postsowiecka mentalność+nienawiść do siebie odwzajemniona.Tylko po trzeźwemu gdzieś tam schowana.ruskie nienawidzą ukraińców,ukraińcy nienawidzą ruskich a obydwie te nacje poprzez propagandę i kult bohaterów,nienawidzą polaków. I tak kółeczko się zamyka.
Później.Po kilku takich imprezach,gdy docieraliśmy do momentu "wkroczenia natury" w umysły towarzyszy:).Zawsze po cichutku opuszczałem towarzystwo po "angielsku".Zawsze,ale to zawsze taka impreza gdzie pili ruskie i ukraińcy kończyła się draką.A imprez tych było ...? Powiem tak,lubiłem się kiedyś napie**olić. :)

Wróciłam

2023-03-04, 12:16
Video nagrane pod Kijowem prezentuje ukraińskich rezerwistów

yaiba

2023-03-04, 12:57
HenrykS. napisał/a:

Oczywiście zaraz się znajdzie jakiś narkołyk i napisze, że trawka wcale nie jest szkodliwa.



Oczywiście zawsze znajdzie się taki szpenio co powie ze to po trawce :roll: