18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Scena rodzajowa pt. "Srogie piguły Iwana"

Chojnie_Obdarzony • 2023-03-03, 17:52
Towarzysze radzieccy mile spędzają czas.


darek1234

2023-03-04, 22:15
zwierzak30 napisał/a:

Ty piłeś kiedyś wódę z ukraińcami? TCzy ty piłeś wódę z ruskimi?W życiu piłem alko z różnymi nacjami naszej matki planety.
Z tymi powyżej pije się zajebiście.ALE. Właśnie ale,do pewnego momentu.Każdy może grać kogoś "innego" niż jest w rzeczywistości.Ale- jak urywać mu się zaczyna film i kontrolę nad ciałem przejmuje podświadomość.To wtedy poznajesz prawdziwe oblicze osobnika z którym pijesz.
rusek=ukrainiec. Ta sama postsowiecka mentalność+nienawiść do siebie odwzajemniona.Tylko po trzeźwemu gdzieś tam schowana.ruskie nienawidzą ukraińców,ukraińcy nienawidzą ruskich a obydwie te nacje poprzez propagandę i kult bohaterów,nienawidzą polaków. I tak kółeczko się zamyka.
Później.Po kilku takich imprezach,gdy docieraliśmy do momentu "wkroczenia natury" w umysły towarzyszy:).Zawsze po cichutku opuszczałem towarzystwo po "angielsku".Zawsze,ale to zawsze taka impreza gdzie pili ruskie i ukraińcy kończyła się draką.A imprez tych było ...? Powiem tak,lubiłem się kiedyś napie**olić.



Piłem wielokrotnie z Ukraińcami, piję nadal i powiem krótko: pie**olisz jak potłuczony

kodivr

2023-03-05, 01:48
siergiej jutro z łóżka nie wstanie

dżonyłojlker

2023-03-05, 12:22
darek1234 napisał/a:

Piłem wielokrotnie z Ukraińcami, piję nadal i powiem krótko: pie**olisz jak potłuczony



Już każdy tu wie, że jesteś ruSSkiem, nie musisz tego za każdym razem podkreślać.

zay

2023-03-06, 15:38
Wniebowzięcie Iwana