18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sauna miejska, poczekalnia na dworcu?

Salieri16000 • 2020-09-02, 12:00
Nie- to więzienie w którymś z latynoskich krajów:



~Halman napisał/a:

niech zgadnę słowa kluczowe których użyłeś do wyszukania; mężczyźni, nadzy, spoceni, wspólnie, gorąco, gang,



Tych słów właśnie użyłem, do wyszukania materiału dla ciebie, zj***ny łbie... Nawet odpowiednio ci ten temat otagowałem, żebyś nie musiał długo szukać, i widzę, że było warto, bo jako pierwszy pedale zareagowałeś :P

janlew

2020-09-02, 12:09
Ale tam musi j***ć smrodem

r061071

2020-09-02, 12:18
to jakies niezwykle więzienie skoro malo wydziaranych

zwierzak30

2020-09-02, 12:24
W pewnym okresie zamieszkiwania i pracy w UK,wynajęliśmy z kumplem 8-śmio sypialniany domek.Żeby taniej mieszkać,a ceny wynajmu gdzie mieszkałem to prawie kosmos.Sam czynsz to 2500 funtów,plus media.Dwie sypialnie dla nas,resztę pod podnajem.

k***a. Nawet sobie nie jesteście sobie tego k***a wyobrazić(przynajmniej większość z was).Jaki to jest j***ny dyskomfort,mieszkać z obcymi pod jednym dachem.Mieszkało tam nas od 10 do 14 osób.Jedna jadalnio-kuchnia,dwie łazienki,duży salon,8 sypialni.Dom estetyczny,w większości czasu uporządkowany.Chyba że jedna z lokatorek odjebie imprezę na jakieś setkę bydła,w środku tygodnia,gdzie sama znała jakieś 20 z nich. :mrgreen:
W niektórych przypadka już po tygodniu wiedział człowiek że będzie k***a wesoło.O tym 4 letnim okresie mojego życia,można by k***a film nakręcić.Nawet ci co wynajmowali długo terminowo,po pewnym czasie zaczynają się robić najzwyczajniej w świecie ,męczący.

A tutaj tyle chłopa i oni k***a nie mają wyboru jak ja.
Lokator sprawiał problemy,były skargi od innych,odpie**alał.Eksmisja i problem z głowy.
Tam się k***a dzieje. :)

głodny_toster

2020-09-02, 13:01
Salieri16000 napisał/a:



Tych słów właśnie użyłem, do wyszukania materiału dla ciebie, zj***ny łbie... Nawet odpowiednio ci ten temat otagowałem, żebyś nie musiał długo szukać, i widzę, że było warto, bo jako pierwszy pedale zareagowałeś



Love is in the air ;)

Halman

2020-09-02, 13:05
Salieri16000 napisał/a:


Tych słów właśnie użyłem, do wyszukania materiału dla ciebie, zj***ny łbie... Nawet odpowiednio ci ten temat otagowałem, żebyś nie musiał długo szukać, i widzę, że było warto, bo jako pierwszy pedale zareagowałeś


ale usunąłem ten wpis, o co chodzi?

mac_nikolaj

2020-09-02, 13:05
Salieri, srasz się jak dziecko z gimbazy

Salieri16000

2020-09-02, 13:37
~Halman napisał/a:

ale usunąłem ten wpis, o co chodzi?



W internetach nic nie ginie, moderatorze od siedmiu boleści :P A teraz leć do prokuratury donieść na mnie, że "zniesławiłem twojego ojca" w innym poście pajacu :D


Halman

2020-09-02, 13:46
Salieri16000 napisał/a:

W internetach nic nie ginie, moderatorze od siedmiu boleści A teraz leć do prokuratury donieść na mnie, że "zniesławiłem twojego ojca" w innym poście pajacu



Niczego się nie wypieram, tak napisałem, potem usunąłem pamiętając że jesteś hipernadwrażliwy. Edycja lub usunięcie komentarza jest możliwe przez godzinę i nie łamie regulaminu. Mam prawo, zmienić, poprawić lub usunąć swój wpis. tyle.

Salieri16000

2020-09-02, 13:51
~Halman napisał/a:

Edycja lub usunięcie komentarza jest możliwe przez godzinę i nie łamie regulaminu.



Usunąłeś ten post, bo dotarło do ciebie oszołomie, że jesteś zwykłym hipokrytą, który kompromituje się i ośmiesza na każdym kroku.

PS Nigdzie nie napisałem, że naruszyłeś regulamin, więc nie bardzo wiem, po co się uzewnętrzniasz baranie...

Halman

2020-09-02, 13:55
Salieri16000 napisał/a:

Usunąłeś ten post, bo dotarło do ciebie oszołomie, że jesteś zwykłym hipokrytą, który kompromituje się i ośmiesza na każdym kroku.
PS Nigdzie nie napisałem, że naruszyłeś regulamin, więc nie bardzo wiem, po co się uzewnętrzniasz baranie...



Ja już skończyłem dyskusję , dalej nie widzę celu kiedy kipisz jadem.

Salieri16000

2020-09-02, 14:07
Nierówna ta walka, skoro ty wykorzystując pozycję moderatora usuwasz niewygodne dla siebie posty, i te w których się kompromitujesz hipokryto.

A co do "kipienia jadem" to mam prawo, bo sprowokowałeś mnie- ja w głupi sposób nie komentowałem twoich postów, nie przypie**alałem się do ciebie w komentarzach, i nie usuwam niewygodnych postów...

Halman

2020-09-02, 14:15
Salieri16000 napisał/a:

ja w głupi sposób nie komentowałem twoich postów, nie przypie**alałem się do ciebie w komentarzach



Salieri16000

2020-09-02, 14:25
Daj link do tego filmiku/zdjęcia/dowcipu, bo wyrwałeś coś z kontekstu. Pośmiejemy się z ciebie jeszcze raz, bo z tego co widzę, to komentarz dotyczy samozaorania się przez ciebie. Czekaj, czekaj... Czy to nie był komentarz w temacie "kotków"?! BUHAHAHAHAHA

TRQPL

2020-09-02, 14:39
Ludzie za wszelką cenę chcą sp***olić z Manaus