18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sauna miejska, poczekalnia na dworcu?

Salieri16000 • 2020-09-02, 12:00
Nie- to więzienie w którymś z latynoskich krajów:



~Halman napisał/a:

niech zgadnę słowa kluczowe których użyłeś do wyszukania; mężczyźni, nadzy, spoceni, wspólnie, gorąco, gang,



Tych słów właśnie użyłem, do wyszukania materiału dla ciebie, zj***ny łbie... Nawet odpowiednio ci ten temat otagowałem, żebyś nie musiał długo szukać, i widzę, że było warto, bo jako pierwszy pedale zareagowałeś :P

Pekin

2020-09-02, 15:49
Tam tak jebie że aż siwy dym że smrodu się unosi

przewodnik_elektryczny

2020-09-02, 20:04
Ale tam musi k***ić, gorzej niż w wojsku 16 chłopa w jednej sali 5x5 2 tygodnie bez pralki

alucard321

2020-09-02, 21:04
@SalieriIleśTam i @Halman. Dajcie sobie Panowie buzi i spadajcie do piaskownicy. Zapomnieliście gdzie jesteście? W dupie mam wasze szarpanki słowne a sekcja komentarzy jest chyba po to aby KOMENTOWAĆ content. Chyba że coś mi się popie**oliło i zamiast wejść na sadola, to jakimś cudem trafiłem na forum randkowe dla pedałów?

Ps. Wielka księga ulicy mówi jasno: "Kto się czubi - ten się lubi."

Hanneman...

2020-09-02, 21:17
tak powinno postępować sie z brudasami,niech duszą się we własnym smrodzie.

Mors_Nigra

2020-09-02, 22:02
Halman napisał/a:

Niczego się nie wypieram, tak napisałem, potem usunąłem pamiętając że jesteś hipernadwrażliwy. Edycja lub usunięcie komentarza jest możliwe przez godzinę i nie łamie regulaminu. Mam prawo, zmienić, poprawić lub usunąć swój wpis. tyle.



ch*ja masz prawo, tylko jako moderator chyba, bo ja się tego już od lat domagam! My szarzy użytkownicy możemy usuwać tylko tematy przez godzinę, a komentarze jak kamień w beton...

MichaU

2020-09-02, 23:20
Salieri16000 napisał/a:

Nierówna ta walka, skoro ty wykorzystując pozycję moderatora usuwasz niewygodne dla siebie posty, i te w których się kompromitujesz hipokryto.
A co do "kipienia jadem" to mam prawo, bo sprowokowałeś mnie- ja w głupi sposób nie komentowałem twoich postów, nie przypie**alałem się do ciebie w komentarzach, i nie usuwam niewygodnych postów...



Po 1. - to nie jest moderator
Po 2. - wynikowo z 1. - jedynie co może więcej niż zwykły użytkownik to przenieść dany temat do działu było; nie może usuwać czyichś postów; może jedynie popłakać jakiemuś moderatorowi, żeby usunął - i tak też zrobił

hitmen

2020-09-02, 23:40
To jest według mnie naturale środowisko dla tych wszystkich niggerów i da silvów.

hardfall

2020-09-04, 13:00
haha dobre dobre z tym halmanem hehe za to zawsze piwo iks de

erebre

2020-09-04, 22:10
I to jest więzienie, a nie Playstation, pan psycholog pod ręką, żarcie lepsze niż w szpitalach i regularne dupeczki w pokojach intymnych.