18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

makabrax

2013-12-17, 23:12
a bo to tylko saturn robi takie "promocje"?
każdy real, kalafiur czy inne tesko odpie**ala podobne motywy na zwykłej żywności, a ludzie się rzucają...

VonHaiPaue

2013-12-17, 23:32
Jak Zawsze Nam zwykłym ludzią - wiatr w oczy i ch*j w dupe.

RockyWood

2013-12-17, 23:33
w USA i w UK takie coś jest ścigane z urzędu.

Muzz

2013-12-17, 23:59
Lubie Media Markt / Saturna itp. sklepiki. Można iść i przetestować sprzęt w warunkach ekstremalnych - za mocno dociskać guziki, coś tam na chama wyginać, ogólnie sprawdzić jak się materiał trzyma. Jeśli jest OK to wracamy do domu i kupujemy w Internecie o kilka stówek taniej :)
Chcieli wydymać Freda, ale to Fred wydymał ich.

soadrocks

2013-12-18, 01:40
Mam nadzieje że trafi na główną, niech wreszcie zrobi się o tym głośniej i temat podejmą jakieś media. Trzeba pogonić nieuczciwych sprzedawców. Nawet jeżeli w Polsce nie ma na to paragrafu (bo przecież mogą sie tłumaczyć że podnieśli cenę np na jeden dzien, a potem obnizyli, kto im zabroni?) to przynajmniej stracą w oczach klientów. Trzeba piętnować takie zagrywki!

ps. makabrax wypie**alaj z takim avatarem koniojebco! Jeżeli jaranie sie mangą to pedalstwo, to jakim trzeba być pojebańcem żeby podniecac się bajką dla paroletnich dziewczynek??

vass

2013-12-18, 06:18
Przecież te sklepy to pic na wodę z wyśrubowanymi cenami utrzymywane przez producentów sprzętu.
To jest tylko wystawa i tak jak pisze Muzz miejsce do przetestowania sprzętu.
Paru jeleni może coś kupi.
A cała sprzedaż idzie przez neta gdzie każdy się jara, ty patrz w Saturnie ten np. TV kosztuje 3000 a ja jestem cwaniak i kupiłem za 2800 :mrgreen:

maciej11

2013-12-18, 07:30
Nie rozumiem o co wam chodzi. Przecież 895,20 to 80% z 1119, więc promocja to 20%.

Enzo_Gorlomi

2013-12-18, 07:35
ch*ja tam ścigane z urzędu, czy nieuczciwe działanie
sklep może sobie codziennie zmieniać ceny na jakie tylko chce, nie jest to zabronione - o ile jest czas na zmianę cenówek
W Tesco jest to coraz łatwiejsze, bo wprowadzane są cenówki elektroniczne, więc tam będzie pole do popisu :-)

zabronione jest (lecz w Polsce rzadko się do "ściga") ustalanie ceny półkowej na poziomie dumpingowym - czyli poniżej kosztów produktu

Cytat:

Art. 15. 1. Czynem nieuczciwej konkurencji jest utrudnianie innym przedsiębiorcom dostępu do rynku, w szczególności przez:
1) sprzedaż towarów lub usług poniżej kosztów ich wytworzenia lub świadczenia albo ich odprzedaż poniżej kosztów zakupu w celu eliminacji innych przedsiębiorców


Przeemek

2013-12-18, 09:29
k***a to jest sadistic czy punkt informacyjny odnośnie promocji w marketach?

WalniętyKnur

2013-12-18, 09:30
Cieszę się że kolega smok01 wyszedł ze stanu hibernacji niczym Han Solo.


ilililililililililililili napisał/a:

Jak Zawsze Nam zwykłym ludziĄ




LUDZIOM k***AAAAAAA!!!!!!

Krechafety

2013-12-18, 09:33
To sobie sprawdźcie jakie promocje robi Neonet - tam cena sprzed promocji jest ZAWSZE wyższa niż faktycznie była, a cena promocyjna zazwyczaj albo taka sama jak poprzednio lub wyższa.

go...........et

2013-12-18, 09:41
Nie wiem jakim trzeba być tumanem i jak nie szanować swoich pieniędzy żeby kupować w MM, Saturnach i innych gównach.
Przecież jest multum sklepów, nawet lokalnych, gdzie ceny są przynajmniej 20% niższe (mówimy o tym samym produkcie)

Przykład - na gwałt potrzebowałem dysku. Standard na chwile obecną i najkorzystniejsza cena to 1TB dysk SATA. Sprawdziłem ceny w wyżej wymienionych ch*jostorach - od 280 do ponad 300 polskich pesos. Lokalny sklep komputerowy na osiedlu - 240, większy sklep w którym kupowałem resztę podzespołów do komputera - 210.

Proponuję więc nieco zmienić słynne hasło:
Media Markt? Nie, dla idiotów.

Fu...........66

2013-12-18, 09:48
Ja z początku sądziłem, że ludzie nie są tak naiwni, by się na to nabierać i jak już kupują, to przynajmniej mają tę świadomość, że ch*ja, a nie oszczędzają na okazji. Niestety prawda jest inna. W biedrze stoją przy filetach z kuraka i się baby ciężarne podniecają, że tutaj tylko 10 zł za kilogram, a w sresco za 15 zł! I jeb 4 opakowania do kosza. :)

Rafixo

2013-12-18, 10:02
maciej11 napisał/a:

Nie rozumiem o co wam chodzi. Przecież 895,20 to 80% z 1119, więc promocja to 20%.



Mam nadzieje że nie jesteś tak głupi jak myślę...