18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zidanek666

2013-12-18, 10:20
normalka ;D

Mój braciak pracuje w biedrze. Większość może i robią poprawne promocje ale ostatnio mi mówił - plakietka promocyjna na bodajże sześciopak danonków. Cena 4.99 tyle, że wcześniej były za 4.39...

Robią tak po prostu z towarem, który nie schodzi i uważają go za "zapomniany".

Dranzes

2013-12-18, 10:31
Te sklepy nas jebią ostro, chciałem kupić słuchawki w media srarkcie, sprawdzilem ceny i okazalo sie, ze sluchawki z allegro za 100 zl w media srarkcie kosztuja 140 i to nie jest pojedynczy przypadek, nie sprawdzałem innego sprzętu ale pewnie to samo.

ginx2666

2013-12-18, 10:42
ceneo.pl skapiec.pl i ch*j w dupę saturnowi i innym cwaniackim sklepom.

joystik1337

2013-12-18, 11:01
Coś Ty k***a taki zdziwiony, Panie Kolego ? Przecież nie od dzisiaj tak jest. Ostatnio interesowałem się telefonami w Play i Plusie i codziennie przez 2 tygodnie sprawdzałem ceny. Sk***ysyny raz podnosili i obniżali i pie**olą, że promocja.

gutek9007

2013-12-18, 11:13
A czy wam ktoś karzę kupować w wyżej wymienionych sklepach? Nie podoba się nie kupuj idź na allegro a później płacz (bo to takie polskie), że problem z gwarancją itp.

ke...........85

2013-12-18, 11:14
W Media Markt jest taka opcja, że zamawiając dany towar przez ich stronę, można - jeśli znajdziemy ten sam towar taniej - wkleić link do okna UWAGI. Wtedy zrobią ten towar albo w tej samej cenie jak w linku albo przebiją o jakieś grosze (10 - 15zł).

ConorBro

2013-12-18, 11:35
Ja ostatnio wyczaiłem taką "promocję" z Samsungiem Galaxy Tab 2, tylko nie pamiętam gdzie. Cena "Na promocji" była ok. 600 zł, a jak patrzyłem na ceneo to było ok. 500. :D

GhostRider32

2013-12-18, 11:38
Ojej, sklepy oszukują i uciekają się do tak skomplikowanych metod manipulacji... Straszne...

level1989

2013-12-18, 12:27
Muzz napisał/a:

Lubie Media Markt / Saturna itp. sklepiki. Można iść i przetestować sprzęt w warunkach ekstremalnych - za mocno dociskać guziki, coś tam na chama wyginać, ogólnie sprawdzić jak się materiał trzyma. Jeśli jest OK to wracamy do domu i kupujemy w Internecie o kilka stówek taniej :)
Chcieli wydymać Freda, ale to Fred wydymał ich.



i dla tego takim mendom jak Ty wmawia się pierdoły zamiast prawdy a Ty ucieszony trzymasz gówno o zapachu fiołków, sprzęt się pie**oli a Ty zostajesz z niczym bo tego syfu nie da się naprawić (chociaż sprzedawca mówił że ta np. pralka ma łożyska wymienne hehe) no i po dwóch latach nowy gówniany sprzęt :D
pozdro z Media Markt

makabrax

2013-12-18, 13:30
@Muzz
i dlatego w Australii jakaś sieć marketów "elektro" chciała wprowadzić wejściówki do sklepu, w przeliczeniu wychodziło coś koło 30zł, jak coś kupisz to odejmowali to w kasie, tłumaczyli chęć wprowadzenia czegoś takiego właśnie tym że ludzie przychodzą, oglądają i niszczą sprzęt, a potem kupują wysyłkowo taniej :]

mp_toujane

2013-12-18, 13:47
@level1989 ale co ty pie**olisz? myslisz ze ktos pojdzie do MM obejrzec tv sony i wroci do domu i kupi jakas chinska podrobe? kupi taki sam sony tylko taniej i odrazu z dostawa pod dom

lubisz byc dymany widac ;)

nopel

2013-12-18, 15:38
A ja na tam korzystam inaczej ze sklepu, jak np. osattnio kupowałem telefon:
Idę, włączam, bawie się, oczywiście testuje pod wzgl wytrzymałości, pytam sie o jakies konkrety doradców (którzy zwykle gówno wiedzą, przykład pytam sie czy lumia 520 ma 2 rdzenia a gościówa do mnie ze ma wymienne obudowy [wat?]), potem porównuję sobie w ręku inne, mówię "dziękuję za pomoc", wychodzę i ide do internetu aby kupić taniej :>

VonHaiPaue

2013-12-18, 18:52
WalniętyKnur napisał/a:

Cieszę się że kolega smok01 wyszedł ze stanu hibernacji niczym Han Solo.





LUDZIOM k***AAAAAAA!!!!!!



Dobże, pżepraszam za błond.

Ludziom k***aaaaaaa ch*j w dupe i wiatr w oczy...

piwes

2013-12-19, 22:38
nie zawsze jest tak, że w MM czy Saturn (jeden pies -MSHP) jest drożej. Ostatnio kupiłem UE46F6640 za 2999zł. Znajdźcie proszę taniej w necie