18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Sąsiad sadol

Bazyliszek • 2013-10-02, 12:13
Zauważyłem, ze nie tylko kopie z innych stron, ale również historie z życia tu na portalu idą
To opowiem wam jedną swoją z bardzo dawnych lat, lajtowa, także spodnie możecie spowrotem podciągnąć, jeżeli któryś w nadzieji opuścił :-)
--------------------------------------------------------------------------

Jako małolat trochę chuliganiłem, była prawie połowa lat 80, ja miałem jakoś 11-12 lat
Były inne czasy gość 11lat z papierosem w ustach nie był tak powszechny jak teraz
Była nas banda wyrostków czasami 5 chłopków czasami 7 chłopków
Łaziliśmy po mieście z papierosami w dłoniach, jak nikogo nie było to papieros w usta jak ludzie szli to maskowało się szluga w dłoni
W moim mieście jest przejazd kolejowy, no i podchodzimy do tego przejazdu w kilku z uliczki obok wychodzi sąsiad z żoną, ja papieros ukryty w dłoni , w prawej dłoni
Na przejeździe sporo osób
Ja do sąsiada „Dzieńdobry”, on również „Dzieńdobry” i wyciąga do mnie dłoń na przywitanie
Kuźwa, tyle lat mnie zna, nigdy nie wyciągał dłoni, zawsze tylko mruknął coś pod nosem a tu rękę wyciąga jak do kumpla
U mnie papieros, cholera wie, co robić, wyciągnąłem lewą dłoń i mu podałem
A on do mnie
-A jak ty się witasz, lewą podajesz ??? Stary cię nie nauczył jak się wita ???
A ja na to zmieszany
---Eeeeee, nieee, w prawą się uderzyłem :-(
On popatrzył i skwitował.
-To ześ nieźle przyj***ł bo aż dymi !!

Ra...........it

2013-10-02, 12:51
Napisz czy twój awatar to oryginał (fotka) - potweirdzenie pomoze mi rzucić szlugi.

Mardog

2013-10-02, 13:08
Dziwne, niby twoje, a jakby nie twoje :shock:

masterwow

2013-10-02, 13:21
he ile to razy kieszenie się jarały :D

japacz

2013-10-02, 13:23
sąsiad sadol...
A.nie używaj słów których znaczenia nie rozumiesz.
B.lepsze historie wymyślam podczas robienia kupy
C.mam małego ku*asa

Bazyliszek

2013-10-02, 13:29
japacz napisał/a:

sąsiad sadol...
A.nie używaj słów których znaczenia nie rozumiesz.
B.lepsze historie wymyślam podczas robienia kupy
C.mam małego ku*asa



A.Skąd wiesz, ze sąsiad nie czerpał przyjemności z upokorzenia mnie przy ludziach ??
B. No widzę jakie na kiblu wymyślasz, jeden i odrazu go na suchary wyjeb*li :-)
C. Skoro masz małego, to go całkowicie upierd*l, po co ci on, przerób sobie na pochwę, przynajmniej jakiś pożytek z Ciebie będzie

posepny1

2013-10-02, 14:01
Historia podobna: lata 90-te, idziemy z kolegami, wszyscy w wieku 11-13 lat, kolega pali szluga, w pewnym momencie patrzymy a tu idzie jego matka, chyba ja wczesniej od nas zauwazyl bo nim zdazylismy mu o tym powiedziec on trzyma obie rece w kieszeni, w jednej oczywiscie palacy sie papieros. Jego rodzicielka patrzyla na nas przez dluzsza chwile o on dalej trzymal tego peta w kieszeni robiac sie coraz bardziej czerwony na twarzy, a z kieszeni wydobywaly sie coraz wieksze ilosci dymu. Kolega oczywiscie w szoku a my widzac ze nic madrego nie wymysli powiedzielismy ze bardzo sie spieszymy i wzielismy go za blok aby mogl w koncu wyciagnac tego papierosa. Ostatnecznie cala kieszen spalona, noga przyjarana tak ze trzeba bylo z nim do szpitala jechac ale najwazniejsze ze matka nic nie wyczajla. Niestety zdjec nie posiadam bo wtedy to mozna bylo robic je co najwyzej lornetka.
Taka to historia, nieprawdopodobna a jednak ..

19MisieQ20

2013-10-02, 14:44
Serio masz 40 lat i używasz cenzury do słowa przyj***ł?

Bazyliszek

2013-10-02, 14:49
19MisieQ20 napisał/a:

Serio masz 40 lat i używasz cenzury do słowa przyj***ł?



No nie żartuj, po prostu myślałem, ze portal to słowo ocenzuruje, więc zrobiłem sam gwiazdkę zamiast literki

Pszszemek

2013-10-02, 14:51
up@ To chyba pomyliłeś portale

Ru...........tQ

2013-10-02, 15:10
Bazyliszek napisał/a:



No nie żartuj, po prostu myślałem, ze portal to słowo ocenzuruje, więc zrobiłem sam gwiazdkę zamiast literki



Tu nie ma cenzury, do ch*ja pana, k***a. :amused:

Bazyliszek

2013-10-02, 15:34
RutQ napisał/a:



Tu nie ma cenzury, do ch*ja pana, k***a. :amused:


Widzę po nicku ze dużo możesz, weź w takim razie to słowo popraw na właściwe

Shineoff

2013-10-02, 16:24
Nadzieji?
Hmmm, od kiedy jest pan Sadolem, panie Bronku?

8Preacher8

2013-10-02, 17:02
Ale papieros skitrany. Kulturka była. Teraz k***a gnoje zapie**alają i gotowi Cie oj***ć takie kozaki się porobiły, a połowa z nich siedzi na sadolu pseudogimbo ateiści i lewaki j***ne

kials

2013-10-03, 00:29
Dziwne że słyszałem tą historię już dawno, jako taką "miejską legendę", a nagle okazuje się że to twoje! :o