18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Sąsiad sadol

Bazyliszek • 2013-10-02, 12:13
Zauważyłem, ze nie tylko kopie z innych stron, ale również historie z życia tu na portalu idą
To opowiem wam jedną swoją z bardzo dawnych lat, lajtowa, także spodnie możecie spowrotem podciągnąć, jeżeli któryś w nadzieji opuścił :-)
--------------------------------------------------------------------------

Jako małolat trochę chuliganiłem, była prawie połowa lat 80, ja miałem jakoś 11-12 lat
Były inne czasy gość 11lat z papierosem w ustach nie był tak powszechny jak teraz
Była nas banda wyrostków czasami 5 chłopków czasami 7 chłopków
Łaziliśmy po mieście z papierosami w dłoniach, jak nikogo nie było to papieros w usta jak ludzie szli to maskowało się szluga w dłoni
W moim mieście jest przejazd kolejowy, no i podchodzimy do tego przejazdu w kilku z uliczki obok wychodzi sąsiad z żoną, ja papieros ukryty w dłoni , w prawej dłoni
Na przejeździe sporo osób
Ja do sąsiada „Dzieńdobry”, on również „Dzieńdobry” i wyciąga do mnie dłoń na przywitanie
Kuźwa, tyle lat mnie zna, nigdy nie wyciągał dłoni, zawsze tylko mruknął coś pod nosem a tu rękę wyciąga jak do kumpla
U mnie papieros, cholera wie, co robić, wyciągnąłem lewą dłoń i mu podałem
A on do mnie
-A jak ty się witasz, lewą podajesz ??? Stary cię nie nauczył jak się wita ???
A ja na to zmieszany
---Eeeeee, nieee, w prawą się uderzyłem :-(
On popatrzył i skwitował.
-To ześ nieźle przyj***ł bo aż dymi !!

Bazyliszek

2013-10-03, 09:47
kials napisał/a:

Dziwne że słyszałem tą historię już dawno, jako taką "miejską legendę", a nagle okazuje się że to twoje! :o


Spójrz na moje lata, czy myślisz, ze jestem jakimś 12 letnim gimbusem, który miejskie opowieści bierze jako swoje, publikuje i liczy na to, ze nikt tego nie słyszał ???
Jest to fakt z mojego życia, za stary jestem na numery z przypisywaniem sobie śmiesznych zdarzeń.