18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sasiad bez internetu

Pa...........ek • 2017-09-27, 00:41

Właściciel tej instalacji jeszcze nie ocenił jej wartości.Myślę, że opiewa na dwie bańki sokojnie :ukrzyzowany:

19WTJ89

2017-09-27, 04:49
Zwykła tablica z miastami partnerskimi :D

Al...........go

2017-09-27, 07:01
Z chaty pewnie wali cebulą i brudem.

mygyry

2017-09-27, 08:13
Jakieś pielgrzymki już były?

Wiewór

2017-09-27, 08:40
Od razu widać, że odbiera tylko sygnał radyjka ojca belzebuba i tvpis.
Lemingoza pislamska. Straszna choroba:(

poligon6

2017-09-27, 09:26
j***niutki misternie przyciał tego swierka.

janlew

2017-09-27, 10:07
AleDlaczego napisał/a:

Z chaty pewnie wali cebulą i brudem.


Wtedy by pisało "Oświęcim", "Brzezinka", "Jedwabne".

Jo...........23

2017-09-27, 10:19
Abraxus napisał/a:

Od razu widać, że odbiera tylko sygnał radyjka ojca belzebuba i tvpis.
Lemingoza pislamska. Straszna choroba:(


Na szczęście nikt nie ma obowiązku słuchania samej michnikowszczyny.
Ps. Podobno autentycznie chorzy, często swoją chorobę usiłują wmówić innym.

poligon6

2017-09-27, 10:26
Cytat:

Wtedy by pisało "Oświęcim", "Brzezinka", "Jedwabne".



Wtedy by pisało "Gender", "Refugese welkome", "LBGT" i powiewała teczowa flaga a obok powbijano by wibratory.

Swoją droga rozumiem tez oburzenie forumowego lewactwa wszak na pierwszym miejscu jest Katyń, dzieło ich ideologicznych krewnych.

TRQPL

2017-09-27, 10:27
Dwie bańki lekko.


Wiewór

2017-09-27, 10:49
poligon6 napisał/a:

Swoją droga rozumiem tez oburzenie forumowego lewactwa wszak na pierwszym miejscu jest Katyń, dzieło ich ideologicznych krewnych.


Zgadzam się z tobą.
Nie rozumiem tylko czemu PIS otacza kultem ludobójstwo w Katyniu skoro to zrobili ich lewi ziomkowie.
Nie wymagajmy jednak od tej partii racjonalnych zachowań. Przecież to jest zbieranina komuchów, ubeków i wszelkiej maści oślizgłych glizd.

poligon6

2017-09-27, 11:00
Krewniakami PiS jest Franco, Salazar, Pinochet, Stalin i im pokrewne dusze to ziomki lewactwa, w Europarlamencie jest ich troche i wszedzie na flagach maja sierp i młot.

~Velture

2017-09-27, 11:57
A ja wam powiem, że jebie mnie to równo. Mniej mi to przeszkadza niż jak niektórzy mają przed domami powywieszane flagi unii europejskiej cały rok a polskiej nigdy.

Powiem nawet więcej. Całkiem fajnie to wykonali bo aby tak drzewo uformować, żeby było tak gęste na górze, to jednak wymaga wielu lat i starannego planowania.
Doceniam to jako osoba która co roku musi się j***ć z żywopłotem, krzakami, trawnikami i przycinaniem tych j***nych drzewek w kształcie kulki aby dalej miały kształt kulki.

janlew

2017-09-27, 12:45
poligon6 napisał/a:

Wtedy by pisało "Gender", "Refugese welkome", "LBGT" i powiewała teczowa flaga a obok powbijano by wibratory.


No nie do końca. Dzieci i wnuki bolszewickich hazarów dzielą się na dwie frakcje.
1. Judeokonserwatywną, oni własnie dają wyżej wspomnianą cebulą, brudem może też ale cebula i czosnek przoduje. Tyle że tych jest mało, większość od dawna siedzi w Izraelu, Rosji i USA.
2. Lewica laicka (dawni chrzczeni scyzorykiem stalinowcy i ich miot), wspomniana przez ciebie. Wyzuci z własnej wiary modlą się do wszystkiego, co wysrają marksiści z UE. W przeciwieństwie do starszych braci, już cebulą i czosnkiem nie dają. Co śmieszne zarzucają zapach cebuli ...Polakom. Natomiast walą brudem i gównem po całości.
*są jeszcze hybrydy, np. taki Szechter stalinowiec, zapiera się że żydem nie jest, mimo żydowskich przodków, jednocześnie otrzymując i przyjmując , nagrodę "Jew of the year"w 1991 w NY. W mózgu ma szlam spływający z obu grup. Czym on jednak wali ...to aż strach się bać.