18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sasiad bez internetu

Pa...........ek • 2017-09-27, 00:41

Właściciel tej instalacji jeszcze nie ocenił jej wartości.Myślę, że opiewa na dwie bańki sokojnie :ukrzyzowany:

tranzystor

2017-09-27, 23:56
janlew napisał/a:

No nie do końca. Dzieci i wnuki bolszewickich hazarów dzielą się na dwie frakcje.
1. Judeokonserwatywną, oni własnie dają wyżej wspomnianą cebulą, brudem może też ale cebula i czosnek przoduje. Tyle że tych jest mało, większość od dawna siedzi w Izraelu, Rosji i USA.
2. Lewica laicka (dawni chrzczeni scyzorykiem stalinowcy i ich miot), wspomniana przez ciebie. Wyzuci z własnej wiary modlą się do wszystkiego, co wysrają marksiści z UE. W przeciwieństwie do starszych braci, już cebulą i czosnkiem nie dają. Co śmieszne zarzucają zapach cebuli ...Polakom. Natomiast walą brudem i gównem po całości.
*są jeszcze hybrydy, np. taki Szechter stalinowiec, zapiera się że żydem nie jest, mimo żydowskich przodków, jednocześnie otrzymując i przyjmując , nagrodę "Jew of the year"w 1991 w NY. W mózgu ma szlam spływający z obu grup. Czym on jednak wali ...to aż strach się bać.




A jak się nazywa trzecia frakcja neofitów - zaufanych władzy prokuratorów PRLu, prominentów PZPR, potomków bohaterów AK wielbionych przez PRLowską władzę, oraz np twórcy piramidy okradającej legalnie BFG - którym udało się wmówić tępej części narodu, że są prawdziwymi patriotami i bardzo uczciwymi ludźmi?

CoJaTamKurwaWiem

2017-09-28, 03:25
tranzystor napisał/a:




A jak się nazywa trzecia frakcja neofitów - zaufanych władzy prokuratorów PRLu, prominentów PZPR, potomków bohaterów AK wielbionych przez PRLowską władzę, oraz np twórcy piramidy okradającej legalnie BFG - którym udało się wmówić tępej części narodu, że są prawdziwymi patriotami i bardzo uczciwymi ludźmi?



kOD i nowoczesna.

Lyck

2017-09-28, 13:14
pie**olicie jakbyscie ssali tuskowi i walęsie.

tranzystor

2017-09-28, 19:40
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

kOD i nowoczesna.




Albo nie ogarnąłeś, albo świadomie zrobiłeś z siebie idiotę.

PhantomMask

2017-09-28, 21:43
Ja również pie**ole PIS. Salam alejkum bracia :krejzi:

TB303

2017-09-28, 22:03
PhantomMask napisał/a:

Ja również pie**ole PIS. Salam alejkum bracia :krejzi:


Nie, nie zabłysnąłeś. Zrobiłeś z siebie głupka jedynie :kawa:

PieronJasnySzlag

2017-09-28, 23:02
tranzystor napisał/a:


którym udało się wmówić tępej części narodu, że są prawdziwymi patriotami i bardzo uczciwymi ludźmi?


Generalnie jakby porównać poprzednie rządy do obecnego to PIS w zasadzie można nazwać patriotami.
Co widać doskonale widac po reakcjach niemców którzy od upadku żelaznej kurtyny mieli tu duże wpływy polityczne.
Pytanie czy jesteśmy gotowi na taki PIS? To już czas pokaże.

Polemizował bym również ze stwierdzeniem tępej cześci narodu. PIS tylko ze swoim żelaznym elektoratem nie miał by takiej przewagi w wyborach. Po prostu gro ludzi głosowało za mniejszym złem.

Sprawa ogólnie rzecz biorąc jest prosta i logiczna: jeśli partie/ugrupowania nazwijmy to liberalne(czyt. lewicowe) mimo takiego promującego zaplecza medialnego (tvn,polsat, tvp) przegrywają z takim mocno średnim PISem to ludzie jednak tak głupi i tępi nie są.

suchysongoful

2017-09-29, 04:44
a ciekaw jestem ile baniek za swe instalacje dostaly te wizjonerki od teczy na placu i palmy na rondzie

RedIsGood

2017-09-29, 17:18
A Smoleńsk to k***a gdzie ja gdzie pytam :-/

bonee

2017-09-29, 17:58
Gdynia Dąbrowa? :D

tranzystor

2017-09-29, 23:09
Spiderowski napisał/a:

Generalnie jakby porównać poprzednie rządy do obecnego to PIS w zasadzie można nazwać patriotami.
Co widać doskonale widac po reakcjach niemców którzy od upadku żelaznej kurtyny mieli tu duże wpływy polityczne.
Pytanie czy jesteśmy gotowi na taki PIS? To już czas pokaże.



No tak, bo charakterystyczne dla patriotyzmu jest:
- Skłócenie Polaków i wmawianie, że ludzie o innych poglądach to lewactwo, gorszy sort etc
- Obsadzanie stanowisk w państwie aparatczykami z PZPR
- Ewidentne pogorszenie relacji z wszystkimi krajami w regionie (Węgrzy udają przyjaciół, już raz to pokazali)
- Szukanie na siłę zgrzytów z krajami stanowiącymi trzon UE, od których póki co ciągniemy dotacje

i wymieniać mógłbym długo. Jeśli chodzi o relacje z Niemcami po 1990 roku, to były bardzo dobre dla obu stron, bo nawiązywaliśmy nowe kontakty handlowe i politycznie się zbliżyliśmy. Był to bardzo dobry kurs, bo trzeba mieć dobre kontakty z sąsiadami, szczególnie takimi, dzięki którym Polska mogła zyskać. To są fakt niezaprzeczalne.

Spiderowski napisał/a:

Polemizował bym również ze stwierdzeniem tępej cześci narodu. PIS tylko ze swoim żelaznym elektoratem nie miał by takiej przewagi w wyborach. Po prostu gro ludzi głosowało za mniejszym złem.



Żelazny elektorat PiSu to wg patologia, niepracująca z wykształceniem podstawowym. W Polsce inteligencja, to liczebnie nic nie znacząca ilość, z czego duża część wyjechała na zachód, głównie w okresie początków poprzedniego rządu PiS. Straciliśmy wówczas wielu inżynierów i lekarzy, którzy nie tylko chcieli poprawić swoje warunki i wyjechali, ale nie chcieli też utrzymywać patoli.

Spiderowski napisał/a:

Sprawa ogólnie rzecz biorąc jest prosta i logiczna: jeśli partie/ugrupowania nazwijmy to liberalne(czyt. lewicowe) mimo takiego promującego zaplecza medialnego (tvn,polsat, tvp) przegrywają z takim mocno średnim PISem to ludzie jednak tak głupi i tępi nie są.



Nazywać sobie możesz jak chcesz. PiS nazywa się partią prawicową. Jak ktoś potrafi myśleć i obserwować, to w programie wyborczym i działaniu tej partii zauważa lewicę z czołowymi komuchami w składzie.