18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kaffi

2013-01-18, 14:53
Cytat:

Sasha i komplikacja minek



Kompilacja nie komplikacja. Kiedy do k***y nauczycie sie, że to są dwa inne słowa. Komplikacje to możesz mieć na chacie jak stara z roboty wróci.

Wdr

2013-01-18, 14:58
Sasha i komplikacja minek i to mnie k***a od analfabetów wyzywają bo nie daje . ,

damian_tcv

2013-01-18, 15:04
kaffi napisał/a:



Kompilacja nie komplikacja. Kiedy do k***y nauczycie sie, że to są dwa inne słowa. Komplikacje to możesz mieć na chacie jak stara z roboty wróci.



Poprawione

Wdr napisał/a:

Sasha i komplikacja minek i to mnie k***a od analfabetów wyzywają bo nie daje . ,



najwyraźniej jesteś :) Mi się pierwszy raz zdarzyło, co wynikało z niewiedzy. Wasza reakcja pozwoli mi zapamiętać błąd :)

mr_9mm

2013-01-18, 15:07
Podaj swój prawdziwy wiek, bo nie wierze by ktoś, kto żyje na tym świecie 18 lat nie znał pojęć "kompilacja" i "komplikacja"...

Ra...........it

2013-01-18, 15:10
To nie sasha - sasha nie chodzi w ubraniach.

Wdr

2013-01-18, 15:23
damian_tcv tak tak Dałnmianku pierwszy raz najwidoczniej jesteś cymbałem Dałnmianie

Magik2501

2013-01-18, 15:24
Dobra - o ch*j z tym chodzi? Wrzucają tą k***ę wszędzie, na wszystkie kwejki, srejki i inne. I po ch*j? Wszędzie gify jak k***iszcze mordę krzywi - no faktycznie rewelacja

damian_tcv

2013-01-18, 15:29
Wdr napisał/a:

damian_tcv tak tak Dałnmianku pierwszy raz najwidoczniej jesteś cymbałem Dałnmianie



Popatrz- dołączyłem do twojego grona. Tylko że ja już wiem, że piszę się kompilacja, a nie komplikacja, a ty dalej będziesz pie**olił się z przecinkiem i kropką.

Wdr

2013-01-18, 15:41
@up tylko że Ty nigdy nie wyjdziesz z grona tępych gimbusów i ot ta różnica dałnmianie

damian_tcv

2013-01-18, 17:35
Wdr napisał/a:

@up tylko że Ty nigdy nie wyjdziesz z grona tępych gimbusów i ot ta różnica dałnmianie



Kogo Ty gimbem nazywasz, skończ już proszę i oszczędź sobie wstydu szara maso po zawodówce.

Magik2501

2013-01-18, 20:20
damian_tcv napisał/a:



Kogo Ty gimbem nazywasz, skończ już proszę i oszczędź sobie wstydu szara maso po zawodówce.



Ja jebie, jak można coś takiego napisać w ogóle? I do traktować ukończenie zawodówki jako obelgi...nie ogarniam.
Pewnie jesteś w ogólniaku i masz się za cwaniaka. Cóż, sam skończyłem ogólniaka, teraz jestem na studiach technicznych. Po moim kierunku ponoć praca jest, ale moi znajomi, co po liceum poszli na elitarne studia na UW a 90% będą doradzać w sklepach jakie buty wybrać albo tłumaczyć klientowi w kebabie, że sos czosnkowy wyszedł. I to własnie wtedy do ich głów przyjdzie myśl "k***a, mogłem iść do zawodówki i zasuwać za godne pieniądze w zawodzie"

Szczepan

2013-01-18, 21:37
Dobra skończcie sie wyzywać od gimbusów, gimbusy tylko wrzućcie jakiegoś gifa jak Sasha robi gałe :D

Leginek

2013-01-18, 21:48
Fajnie ją zobaczyć w ubraniu :)

Plecionkarz

2013-01-18, 21:53
ch*j z tą saszą, zwykła k***a jakich wiele na tym świecie. Nie ma się czym jarać.