18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sarna na drodze

huncfot130 • 2018-08-09, 22:47
Sarna ogląda z bliska pojazd marki samochód.


Nie wiem czy to krew czy sraczka...
Z 3miasto.pl

Ps Legia właśnie przegrywa z mistrzem LUKSEMBURGA..... k***a :shock: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
90'

hallux

2018-08-10, 15:25
MadDave napisał/a:

Lubię zwierzęta, uważam że każde z nich ma prawo do życia. Ale niech mnie ch*j poskręca! te wszystkie sarniaki, jelenie i łosie mają na swoim koncie ilość ofiar porównywalną z hipopotamami w afryce! W dodatku te zwierzęta są tak głupie że potrafią przystanąć w sekundę przed kolizją (taki instynkt) Nie ma żadnego sposobu żeby się przed tym sk***ysyństwem ochronić. Wybiega takie i wiesz że masz przej***ne.
Kiedyś po pijaki miałem taki pomysł żeby wyłapać to całe gówno i zakładać obroże z ładunkiem wybuchowym. W momencie gdy zbliża się takie do drogi, czujnik inicjuje eksplozję która urywa łeb sarence, reszta stada czuje popłoch i ucieka w druga stronę. Te głupsze biegną w stronę drogi i giną. Kierowcy jadą dalej nieświadomi tego co się dzieje.



Chcę Cię poznać!

TB303

2018-08-10, 15:31
hallux napisał/a:



Chcę Cię poznać!


@MadDave
Ktoś tu chyba zar*cha :amused:

Bobek2117

2018-08-10, 22:00
była to łania daniela a nie sarna

MadDave

2018-08-10, 23:13
hallux napisał/a:



Chcę Cię poznać!



Na początku każda tak gada. Jednak po 3 dniach w piwnicy zaczyna się marudzenie. Że światło złe, że wilgoć. Że nie starczy trotylu na zbudowanie tych wszystkich obroży dla saren. Jedynie sex jakoś łagodzi temat( nie chce się chwalić, ale chyba dobrze mi idzie w tych sprawach)
Ale wracając.
Także niestety ale na razie tylko przy kawce możemy pogadać.