18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sarna na drodze

huncfot130 • 2018-08-09, 22:47
Sarna ogląda z bliska pojazd marki samochód.


Nie wiem czy to krew czy sraczka...
Z 3miasto.pl

Ps Legia właśnie przegrywa z mistrzem LUKSEMBURGA..... k***a :shock: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
90'

Budrys2000

2018-08-09, 23:01
raczej sarna na szybie

Sa...........hi

2018-08-09, 23:09
huncfot130 napisał/a:


Nie wiem czy to krew czy sraczka...


Krew i sraczka. :kawa:

mirkselv2

2018-08-09, 23:29
Bo Legła Warszawa, to najgorszy klub...

dobra_kawa

2018-08-10, 00:08
A ch*j mnie obchodzi z kim gra legia? Kogo interesuje jakaś piłka nożna? I to w dodatku w polskim wykonaniu?

Galin

2018-08-10, 00:16
dobra_kawa napisał/a:

A ch*j mnie obchodzi z kim gra legia? Kogo interesuje jakaś piłka nożna? I to w dodatku w polskim wykonaniu?



Mnie interesuje. Nawet nie wiesz ile można zarobić na tej polskiej piłce nożnej. Kurs na Dudelange (mistrz Luksemburga) wynosił 15.5:1.

Deadlyo

2018-08-10, 01:41
Cytat:


Sarna ogląda z bliska pojazd marki samochód.


Szkoda, że nie uderzyła w pojazd typu samochód

Tudeski

2018-08-10, 08:16
Galin napisał/a:



Mnie interesuje. Nawet nie wiesz ile można zarobić na tej polskiej piłce nożnej. Kurs na Dudelange (mistrz Luksemburga) wynosił 15.5:1.



Pokaż kupon modeczko :)

Wiewór

2018-08-10, 09:10

Straszna rzeź ale jak bym wpie**alał taki gulasz z uda sarny z grzybami mmmmm.

~Bambi~

2018-08-10, 10:33


Rodzina musi sie czymać razem :nazimaja:

szpidi

2018-08-10, 10:35
To dip z gówna i krwi

MadDave

2018-08-10, 11:26
Lubię zwierzęta, uważam że każde z nich ma prawo do życia. Ale niech mnie ch*j poskręca! te wszystkie sarniaki, jelenie i łosie mają na swoim koncie ilość ofiar porównywalną z hipopotamami w afryce! W dodatku te zwierzęta są tak głupie że potrafią przystanąć w sekundę przed kolizją (taki instynkt) Nie ma żadnego sposobu żeby się przed tym sk***ysyństwem ochronić. Wybiega takie i wiesz że masz przej***ne.
Kiedyś po pijaki miałem taki pomysł żeby wyłapać to całe gówno i zakładać obroże z ładunkiem wybuchowym. W momencie gdy zbliża się takie do drogi, czujnik inicjuje eksplozję która urywa łeb sarence, reszta stada czuje popłoch i ucieka w druga stronę. Te głupsze biegną w stronę drogi i giną. Kierowcy jadą dalej nieświadomi tego co się dzieje.

Lizodup

2018-08-10, 14:01
ale ch*jowy opis, powinni to wywalic bo kopiuje ods fantastiko

Soros_Bóg

2018-08-10, 14:45
Pilka nozna.
Kluby sportowe wszelakiej masci.
Faworyzowane przez MOTŁOCH alkoholikow szukajacych zadymy lub alkoholikow ktorzy z powodu zbyt duzego brzucha nie moga w niej uczestniczyc siedza przed tv cieszac morde jak to 50 razy wiecej zarabiajacy matolowie graja w pilke.. w druzynach nie skladajacych sie nawet z narodowosci dla ktorej graja.. kibic to stan umyslu. Tepak ktory nawet jak ma kase to nie ma za grosz swiadomosci bycia o inteligencji nie wspominajac.
To zwykla bron aby podzielic ludzi... jak k***A mozna oddac wszystko za patafianow grajacych w pilke ?
Ktos powie ze dla polski!! To ja Ci powiem. Twoja polska juz istnieje tylko jako nazwa a Ci co to wykminili milion razy madrzejsi r*chaja Cie w dupe.

A teraz idz na mecz opie**ol hot doga i zapie**alaj do roboty

Mors_Nigra

2018-08-10, 15:13
Legia starą k***ą jest, a wszystkie inne kluby i drużyny piłkarskie to ciota i ch*j.