18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sarenka na środku drogi vs. moja Niunia

MotoOlo • 2015-10-08, 20:40
Stoi ciele po ciemku na środku drogi i poluje na niewinnie przejeżdżające auta.



Nie było bo moje. Moje auto, moje nagranie, mój montaż. I mój pierwszy post na sadolu.

ho...........zo

2015-10-08, 22:47
No to już wiem co jadłeś na kolację tamtego dnia

Mlody_Białas

2015-10-08, 22:47
Dobry nawyk to od czasu do czasu włączyć światła drogowe (tzw. długie) na kilka sekund nawet jeżeli już w oddali widzimy zbliżający się pojazd. Można w ten sposób uniknąć leżącej gałęzi, sarny czy nieoświetlonego rowerzysty. Oczywiście nie ma sensu robić tak zawsze, ale często z doświadczenia wiemy gdzie takie sytuacje jak hasające sarny są częste.

mongoloid

2015-10-08, 22:49
Ciesz się, kretynie, że targałeś tylko ze 150 i to była tylko sarenka bo gdyby to był człowiek... Siedziałbyś i płakał koledze z celi w ramię dzisiaj.

tomek1491

2015-10-08, 22:51
Sorry, to k***a sadol czy samosia? Gdzie pytanie o miejsce pracy twojego starego, oraz gdzie teksty typu "zawód: syn"

xbandzior

2015-10-08, 22:51
j***ny złodziej ma takie auto
k***a :D

hrabia9933

2015-10-08, 22:51
dobra, juz nie szpanuj czystapisiontka od ojca!

Heretyk

2015-10-08, 22:52
Nie wiem czy ma się z czego cieszyć za dupnięcie sarny masz mandat jeśli policja bd chciała to Cię znajdzie...

haremario

2015-10-08, 22:54
na zwierzęta + akty wandalizmu + katastrofy ( drzewa itp) pzu oferuje mini casco za 400 zl za rok , czasem warto zainwestować

paradox-

2015-10-08, 22:55
JohnSmith napisał/a:



Wątpię, czy miał czas rozpoznać gatunek i ocenić jego gabaryty.



Jeżeli nie rozpoznał sarny z takiej odległości to czas reakcji marny. Wiem co mówię, tego sk***ysyństwa w moich okolicach biega od ch*ja bo park itd...

Baldzi

2015-10-08, 22:55
Nie żal takich pedalskich aut

thehck

2015-10-08, 23:00
wrzuć jeszcze fotkę 350z po przygodzie i będzie piwo, współczuję

de...........nt

2015-10-08, 23:05
mongoloid napisał/a:

Ciesz się, kretynie, że targałeś tylko ze 150 i to była tylko sarenka bo gdyby to był człowiek... Siedziałbyś i płakał koledze z celi w ramię dzisiaj.



k***a jaki głąb. Albo nie, prawdopodobnie młodszy krawężnik w komendzie w Wąchocku, a targać to sobie możesz ch*ja. Zmierzyłeś 150? Zmierzyłeś jakieś wykroczenie? Nie? To morda w odbyt, bo konfidentów to nie potrzeba. Wypiewiastkowuj na forum miłośników policji i straży miejskiej.
"Bo gdyby był to człowiek" - równie dobrze, mogłaby to być twoja naj***na matka wracająca z libacji - nie mylić z człowiekiem.

Baldzi napisał/a:

Nie żal takich pedalskich aut



Pedalski to co najwyżej był twój ojciec.
Wklej zdjęcie twojej nie-pedalskiej fury - nie gorszej, niż 350-zetka, nie-pedałku.

Jak ja nie trawię gówniarzy, których największym w życiu osiągnięciem jest posiadanie dostępu do internetu.

Następny sfrustrowany gimbusiarz, który popie**ala na hulajnodze, ewentualnie MPK, jak mamusia da kieszonkowe - że tak pozwolę sobie zacytować twoje ostatnie wypowiedzi :

Cytat:

I po ch*j komuś takie informacje


Cytat:

Po ch*j takie gówno na głównej



Tak w ogóle, to za każdym razem, kiedy pojawi się jakiekolwiek "nie było, bo moje", to zawsze znajdzie się mnóstwo p*zd, które z zza swojego monitora wymach*ją szabelką, bo tylko stamtąd mogą cokolwiek zrobić. Taki po prostu : kozak w necie - p*zda w świecie - ot tyle.

koolowsky napisał/a:

co to k***a jest 350 z frajerze?



To jest taki samochód, którego prawdopodobnie nigdy nie widziałeś na oczy i uwierz mi, że nikt cię nie zabierze na stopa na tylne siedzenia, choćbyś przy drodze machał ręką z wydrukowaną kopią banknotu stuzłotowego i dodatkowo wypiąłbyś kosmatą dupę.

koolowsky

2015-10-08, 23:21
co to k***a jest 350 z frajerze?

wst91

2015-10-08, 23:44
Pokonujesz sto metrów w około dwie sekundy, czyli twoja prędkość wynosiła około 180 km/h. Dla mnie drogi kierowco takie zapie**alanie po ciemku to czysty idiotyzm. No i jak widać niewiele brakowało do tragedii. W sumie bezpieczniej było by na drogach bez ciebie...