18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samotny trawers dżungli.

AlfoRome • 2016-09-25, 21:26
Dobry wieczór wszystkim, jakiś czas temu wrzuciłem na Sadistica filmik, na którym gość przeprawiał się przez góry Ural, prawdziwy hardcore (Dla zainteresowanych: http://www.sadistic.pl/hardcorowa-wyprawa-przez-ural-vt412297.htm ).
Kilka miesięcy temu zdecydował się On na jeszcze bardziej hardcorową wyprawę, a mianowicie postanowił samotnie przebić się przez afrykańską dżunglę. Nic więcej dodawał nie będę, zobaczcie sami, bo warto.


PS.
Wstawiam od 4 odcinka, bo tutaj zaczyna się robić interesująco, jednakże polecam obejrzeć całą serię od początku. Aha i jeszcze ciekawostka -
"Teren był mocno zróżnicowany, mogę zrobić taką uproszczoną klasyfikację: bardzo trudny (gęste krzaki liściaste) - 15% czasu (bo w km mniej), średnio trudny - 60%, łatwy (ścieżki myśliwych i zwierząt wymagające sporadycznego cięcia - 25%." :idzwch*j:

kaiel

2016-09-25, 21:37
fajny hardcore z pigmejskim szamanem Mabudibu

doopa

2016-09-25, 23:09
piwa brak, za nie materiał własny

imperator69

2016-09-25, 23:27
Gość nie jest zbyt charyzmatyczny ale trzeba przyznać, że ma jaja. Ja nigdy bym się tak nie wypuścił.

maksymilian45

2016-09-26, 03:58
Pewnie zaliczył wszystkie odcinki Bera Gryllsa :)

lexusx

2016-09-26, 04:03
Owady na plecaku spijają sól o która bardzo cieżko w dżungli.

W............R.

2016-09-26, 06:03
Szczerze mówiąc, wolę takiego gościa od różnych Bearów Gryllsów... tylko moim zdaniem powinien więcej opowiadać o otoczeniu... trochę wiedzy przyrodniczej, trochę tłumaczenia jak szukać wody, trochę szukania żywności poza liofilizowaną itp. Widać, że gość jest zgnojony przez ludzi w życiu i ma problemy z samooceną. A nie powinien ich mieć, bo ma prezencję (nie pie**olcie, sołtysie gdzieś tam powyżej), ma dykcję, ma odpowiedni tembr, tylko... no właśnie... pasja pt. "idę" dobrze się komponuje z pasją pt. "widzę", a jeszcze lepiej z "podbijam" ;-)

wuskai

2016-09-26, 08:32
Właściwie to się nie dziwię facetowi, że przedziera się przez tą dżunglę. Chociażby dlatego, iż czasami łatwiej jest przejść taką gęstwinę niż użerać się całe życie otoczony durnymi lemingami.

imperator69

2016-09-26, 10:55
W.S.N.R. napisał/a:

Szczerze mówiąc, wolę takiego gościa od różnych Bearów Gryllsów... tylko moim zdaniem powinien więcej opowiadać o otoczeniu... trochę wiedzy przyrodniczej, trochę tłumaczenia jak szukać wody, trochę szukania żywności poza liofilizowaną itp. Widać, że gość jest zgnojony przez ludzi w życiu i ma problemy z samooceną. A nie powinien ich mieć, bo ma prezencję (nie pie**olcie, sołtysie gdzieś tam powyżej), ma dykcję, ma odpowiedni tembr, tylko... no właśnie... pasja pt. "idę" dobrze się komponuje z pasją pt. "widzę", a jeszcze lepiej z "podbijam" ;-)



Widzę, że jesteś ekspertem. Nawet nie chce wiedzieć po czym wywnioskowałeś, że gość był gnojony w życiu. Jeśli lubisz tańce brzucha facetów w lesie i uważasz, że się to dobrze prezentuje to spoko. Możesz lubić, nic mi do tego.

Gość miał zajawke i zrobił coś na co ja bym się nie odważył i go szanuję. Nie uważam natomiast, że jest dobrym mówcą i ten filmik jest źle zmontowany co mi trochę przeszkadza w odbiorze. Po prostu wyraziłem swoją opinie. Możesz a nawet powinieneś mieć własną ale proszę - nie obrażaj mnie.

Jacierpiedole

2016-09-26, 13:10
" nie uwierzycie przed chwilką ruszył na mnie słoń "
- no co ty ??

k***a w zoo bez ogrodzeń czuł bym się bezpieczniej niż tym buszu

Ar...........ch

2016-09-26, 13:57
AlfoRome napisał/a:

Kilka miesięcy temu zdecydował się On na jeszcze bardziej



On
On
On

:plzdie:

Logiczny

2016-09-26, 16:15
Też mam wrażenie że facet ma kłopoty z psychiką, że może zgnojony przez ludzi, zachowuje się jak ksiądz, momentami zdradza jakieś takie infantylne zachowania, trochę narcyz, trochę za dużo cech kobiecych, taki w nim brak zdecydowania i pewności siebie.

Jednym słowem człowiek ma wrażenie że jego ktoś tam zrzucił i kazał mu iść a on w strachu....idzie. To dyskwalifikuje go jako konkretnego przewodnika i nauczyciela.

Natomiast zgadzam się, że facet jakąś tam odwagą sie wykazał, pooglądałem do końca bo to trochę inne niż wszystko.

TheMozg01

2016-09-26, 16:18
Oceniać psychikę gościa, kim jest, jak się zachowuje i jakie musiał mieć dzieciństwo przy pomocy jednego filmiku... Ratunku.

Internetowi eksperci, psycholodzy i psychiatrzy k***a wasza mać.

Logiczny

2016-09-26, 16:48
TheMozg01 napisał/a:

Oceniać psychikę gościa, kim jest, jak się zachowuje i jakie musiał mieć dzieciństwo przy pomocy jednego filmiku... Ratunku.

Internetowi eksperci, psycholodzy i psychiatrzy k***a wasza mać.



Nie no k***a, będziemy jak Ty godzić się na wszystko, bezkrytyczni idioci z szacunkiem dla obcego faceta tylko dlatego, że pojechał do Rosji i jeszcze ch*j wie czy prawdą jest że tam nocował. Dziś kłamią wszyscy i ch*j wie czy on też nie.

Nosz kurrrrwa, kult obcych ludzi, nie skrytykujesz, nie powiesz o odczuciach, bo Ci jakiś typek wpadnie i wypranymi hasłami internetowymi pojedzie bez rzeczowej argumentacji.

Ogarnij się chłopie

koxu42

2016-09-26, 18:06
Gumowce pewnie zaj***ł.