18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samochodowy samobój

Anal_Intruder_69 • 2022-10-19, 20:33
Pan z województwa wielkopolskiego z miejscowości Trzcianka postanawia zabić się podczas transmisji online na żywo. Akcja z dzisiaj (tj. 19.10.2022). Na razie brak info co i jak, jedyne co wiadomo, że chwalił się na Fejsbuczku, że popełni samobója, ale wszyscy to zlali.. Śmierć w rytmie nowoczesnego bitu :-P



Na koniec odgłosy jakby pierdział w trąbę jerychońską na bezdechu :amused:

debesciak69

2022-10-20, 11:21
chitlerowiec napisał/a:

Jakieś foty Ążelisi? Ktoś coś?


w skrocie gruby pasztet, poszukaj na fb Mariusz Lepak ma publiczne zdjecia

MartweMurzyńskiePłody

2022-10-20, 11:21
szlugi napisał/a:

czy ja tam słysze chrapanie ????



no zasnął śpioch pie**olony

robikce

2022-10-20, 11:26
Zabił siebie i psiaka

Kidl3r

2022-10-20, 11:26
debesciak69 napisał/a:

w skrocie gruby pasztet, poszukaj na fb Mariusz Lepak ma publiczne zdjecia



Tylko szybko bo coś mi mówi że konto szybko wyczyszczą

Ps...........86

2022-10-20, 11:37
Emotki najlepsze pod tym livem xD


Pedator

2022-10-20, 11:41
Zabić się za takiego Bazyla.JPRD. Te Andżelike to bym kijem nie trącił. A ten co ją r*chał to musi być niezły zbok. Jakie Patusy.

Ps...........86

2022-10-20, 11:43
Polski Joker. Zrobił wszystkich w h*ja


dżonyłojlker

2022-10-20, 11:44
Przejrzałem oba profile na żydbuku tego samoubijcy i jego żony, i muszę stwierdzić, że gostek który napisał tu, że ta Trzcianka to eksperymentalny otwarty zakład dla poj***nych, miał 100% racji.

chitlerowiec napisał/a:

Jakieś foty Ążelisi? Ktoś coś?



Daj spokój, gruby upośledzony odrażający ch*j. Jeszcze bardziej odpychająca niż dziewczyna Ryśka "Szczeny" z chłopaków do wzięcia.

Piwo dla świra, że wziął ze sobą psa :rofl:

patika

2022-10-20, 12:22
lanselot10 napisał/a:

Na moje to on się gapił w telefon, widac jak palcem przesówa dymki czatu. Czytam wuodomosci j***niec jeden i go zniosło. A juz sie spuczacie ze samobój xzd



To nagrywanie ekranu chyba. W artykule czytałam, że streamował

JanJankowski napisał/a:

Rozchodzi to, a furę Janusz blacharz wyklepie i pójdzie jako niebity. Zakład?



Nie rozchodzi bo nie żyje

AnalAcrobat

2022-10-20, 12:31
Albo Ążesia opie**ala bakłażana razem z jajami i lizaniem dupy jednocześnie, albo w tej dziurze mieszkają sami skrzywieni goście, bo nie rozumiem, jak ona mogła mieć czterech fagasow do zdrady wcześniej, piątego tego teraz, a szósty jebnal za nią samobója :shock:

PentagramOdDiabła

2022-10-20, 13:17
Coraz więcej młodych ludzi targa się na życie przez te k***a fejsbooki, tik toki , Instagramy i inne gówna gdzie każdy musi być piękny,. ładny,.znany i popularny. Nie masz fajnego insta? Jesteś wyśmiewany przez rówieśników. Ta presją powoduje takie sytuacje. Będzie jeszcze gorzej.

Ps...........86

2022-10-20, 13:20
PentagramOdDiabła napisał/a:

Coraz więcej młodych ludzi targa się na życie przez te k***a fejsbooki, tik toki , Instagramy i inne gówna gdzie każdy musi być piękny,. ładny,.znany i popularny. Nie masz fajnego insta? Jesteś wyśmiewany przez rówieśników. Ta presją powoduje takie sytuacje. Będzie jeszcze gorzej.



Chyba opie**alanie pały koledze z Piły a nie bodyshaming ty k***a filozofię od siedmiu boleści

juzeg

2022-10-20, 13:43
weezyxboss2137 napisał/a:

A o to winowajca zamieszania warto było



bicek taki że laska by świniaka pięścią ubiła

SobolX30

2022-10-20, 13:47
to kompletnie normalny i przeciętny dzień w Trzciance, borą w drzewo z psem, jego dupa już sobie ustawiła status 'wolna' na fb xD