18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samochodowy samobój

Anal_Intruder_69 • 2022-10-19, 20:33
Pan z województwa wielkopolskiego z miejscowości Trzcianka postanawia zabić się podczas transmisji online na żywo. Akcja z dzisiaj (tj. 19.10.2022). Na razie brak info co i jak, jedyne co wiadomo, że chwalił się na Fejsbuczku, że popełni samobója, ale wszyscy to zlali.. Śmierć w rytmie nowoczesnego bitu :-P



Na koniec odgłosy jakby pierdział w trąbę jerychońską na bezdechu :amused:

Kurakk

2022-10-22, 22:49
Megatrans666 napisał/a:

Ale ch*jowy pomysł na samobója. Mam nadzieję że przeżył i cierpi.



nikomu nie zagroził bo dookoła nikt nie jechał a i laweciarz, służby, zakład pogrzebowy zarobią

krzaku

2022-10-24, 01:02
Halman2 napisał/a:

A tu fotka pokazująca co zostało z autka.



Ty c**o, a gdzie masz na oryginalnym filmie las obok i gdzie na zdjęciu ścieżka obok drogi z filmu?

ungubungu

2022-10-24, 12:04
j***ny tchórz. Życie za trudne? Za dużo problemów?

A pomyślałeś c**o o rodzinie, która Cię wychowywała?

j***ć takie niedojdy i niech się wybijają, mam nadzieję, że został j***nym warzywem i sra pod siebie. Nie zasługuje na życie.

PimpMyDick

2022-10-24, 17:22
ungubungu napisał/a:

j***ny tchórz. Życie za trudne? Za dużo problemów?
A pomyślałeś c**o o rodzinie, która Cię wychowywała?
j***ć takie niedojdy i niech się wybijają, mam nadzieję, że został j***nym warzywem i sra pod siebie. Nie zasługuje na życie.



Twardziel z sadola. Co? Stara się też puszcza i psycha ci siadła do tego stopnia, że w necie od prawie 14 lat się ukrywasz na sadolu i nienawiść siejesz? Takich to mi dopiero nie żal, pewnie pet palący te swoje TeHaCe czyli ćpun zwykły, który uciekł w narkotyki bo presji w domu wytrzymać nie mógł. Przej***ne mieć takie życie. Gorsze niż je sobie odebrać, bo taki co je sobie odbierze to chociaż coś robi, a nie tylko jara gówno za kradzione 30 zł od starych xD Ja pie**ole pluje na takich śmieci.

chlusniembousniem

2022-11-02, 18:16
Przed skręceniem on zamknął dymek, to musiał się tam patrzeć i jak tylko dotknął palcem na ekran, żeby zamknąć dymek, on już w tym momencie rozpoczął manewr skrętu i może przypadkowo trafił w drzewo...

TomRar

2022-11-03, 11:14
chlusniembousniem napisał/a:

Przed skręceniem on zamknął dymek, to musiał się tam patrzeć i jak tylko dotknął palcem na ekran, żeby zamknąć dymek, on już w tym momencie rozpoczął manewr skrętu i może przypadkowo trafił w drzewo...



To widz nagrywał ekran i to jemu wyskoczył dymek. Dlaczego chcesz tłumaczyć tak oczywiste samobójstwo z tyloma dowodami?

Psychol666

2022-11-10, 16:29
TomRar napisał/a:

To widz nagrywał ekran i to jemu wyskoczył dymek. Dlaczego chcesz tłumaczyć tak oczywiste samobójstwo z tyloma dowodami?


A nie pomyślałeś że dwie ostatnie strony komentarzy sugerują że wpadła tu jego rodzinka i jako że mogą gowno zrobić i zostanie to tu na zawsze to pie**ola 3 po 3