18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samochód pułapka w Rosji

pazuzu • 2022-08-21, 00:20
Dobre wiadomości z rosji,
Land Cruiser Prado przewożący córkę słynnego rasistowskiego ideologa Aleksandra Dugina został wysadzony w powietrze pod Moskwą.
Wybuch nastąpił w pobliżu wsi Bolshiye Vyazemi. Córka Dugina Daria zginęła na miejscu.

"Aleksandr Dugin, najbardziej popularny rosyjski strateg, ideolog rosyjskiego imperializmu i eurazjatyzmu, wieloletni członek Czarnego Zakonu SS, jeden z liderów rosyjskiego ruchu faszystowskiego, nazywany ideologiem Putina"



panar3

2022-08-22, 08:25
Sigonek napisał/a:

Śmieszne polaczki, na których sra cały cywilizowany świat, mają naprawdę powód do radości... Możecie mnie oświecić, który jeszcze kraj w swojej historii znikał czterokrotnie z map ?



Jeden myślący. Reszta ma kartotekę w Rosjan albo pensję. Halmana bym zj***ł jak burą sukę za to, że jest po prostu prostackim debilem, ale tego nie zrobię bo ciągnie któremuś z adminów najwyraźniej i już raz za szerzenie tej oczywistej prawdy bana wyłapałem. Tak więc, Halman, tym razem ci się upiekło.

Wiewór

2022-08-22, 13:16
dziki161 napisał/a:

Dziwi mnie to trochę porównanie ideologii Putina do faszyzmu i SS. Jeśli ktoś nie ma chociażby krzty rozumu i inteligencji w tym zamkniętym kiblu pełnym gówna zwanej swoim mózgiem, to mógłby chociaż z wiki korzystać przed pisaniem takich głupot. Nie można nazwać kogoś komunistą i faszystą jednocześnie ( chyba że jest się sp***oliną umysłową ). Dziękuję i dobranoc



Faszyzm to ideologia lewicowa - "socjalizm narodowy". Mają z komuną wiele wspólnego ale nie są takie same.
Bawi mnie jak ktoś porównuje orków i orczego fuhrera do faszystów bo oni NIE mają nic wspólnego z faszyzmem.
Faszyzm to była doskonale działająca i naoliwiona maszyna do przejęcia kontroli nad światem. Najlepsza broń, elitarni żołnierze, genialni naukowcy, doskonałe plany i świetnie zarządzanie od wydawania trepom skarpetek po produkcję superbroni.
Orki to są bolszewicy. Orczyfuhrer który nie ma pojęcia o niczym. Niepiśmienna, krwiożercza armia bez przeszkolenia, wiedzy i doświadczenia. Bez sprzętu. Przeżarta korupcją i złodziejstwem. Nastawiona jedynie na bestialstwo, rabunek i plądrowanie.
Nie bez powodu tą chaotyczną masę nazywa się orkami. Do tej pory nie było jeszcze takich dzikusów. Oni prą do przodu bez planu, bez zaopatrzenia. Nie wiadomo po ch*j? Po prostu bo tak im kazali. W sposób irracjonalny i bez sensu. Zostali wrogiem nr 1 całego cywilizowanego świata a mimo tego dalej idą w zaparte.
Tak zachowywali się tylko bolszewicy. Wprowadzać bolszewizm który jest czystym chaosem. Ideologią nastawiona tylko na niszczenie, kradzież i zabijanie.
Naziści mieli określony cel. Stworzyć z podbitych państw imperium, które będzie podporządkowane władzy centralnej w Berlinie.
Nie zabijali i niszczyli dla zasady i jeśli nie musieli (oczywiście poza Żydami).
Po ch*j mieli niszczyć coś co chcieli sobie podporządkować?
Orki natomiast palą wszystko do gołej ziemi jak to armia czerwona. To jest kompletnie bez sensu.

Całe ich państwo przypomina kraj bolszewicki. Wszechobecna korupcja, złodziejstwo na każdym szczeblu władzy. Wszystko podporządkowane partii.
Dostanie zyją tylko wierni Putinowi. Reszta zdycha z głodu.
Rosja nie ma nic wspólnego z faszystami.

arekdml

2022-08-23, 16:30
ktos wie na co zmarla?

Mirek19850509

2022-08-23, 19:33
zycie ze swiadomoscia ze to on mial zginac ,bez cenna kara ale on tez nie dlugo ,trafi do niej w rosji tez mieszka od uja ukrincow i beda od srodka wysadzac ,

SolAr

2022-08-30, 13:40
A jest gdzieś "moment" samej eksplozji?