18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samochód pułapka w Rosji

pazuzu • 2022-08-21, 00:20
Dobre wiadomości z rosji,
Land Cruiser Prado przewożący córkę słynnego rasistowskiego ideologa Aleksandra Dugina został wysadzony w powietrze pod Moskwą.
Wybuch nastąpił w pobliżu wsi Bolshiye Vyazemi. Córka Dugina Daria zginęła na miejscu.

"Aleksandr Dugin, najbardziej popularny rosyjski strateg, ideolog rosyjskiego imperializmu i eurazjatyzmu, wieloletni członek Czarnego Zakonu SS, jeden z liderów rosyjskiego ruchu faszystowskiego, nazywany ideologiem Putina"



PękniętySłoik

2022-08-21, 14:51
daniel1040 napisał/a:

i cyk mamy idealną propagandę dla Rosjan aby stworzyć przyzwolenie ataku nuklearnego (pewnie sami to zrobili znając ich)
Ciekawa zima nas czeka



To nie jest pretekst do użycia broni jądrowej. Nawet wg ruskiej strategii obronnej i dopusczenia użycia ataku bronią jądrową. A wracając do tematu, Dugin jest zbyt cenny, żeby go tak tyrać. I nie uwierzę, żę obca agentura by uśmierciłą 30km od kremla córke jednego z kilku najważniejszych ludzi w świecie polityki. FSB ruscy mają naprawdę sprawny kontrwywiad. Nie to co nasz pażdzierz niestety. To wygląda jak jakaś zasłona dymna, żeby córeczka ze zmienionym ryjem i nazwiskem przeczekała niebezpieczne czasy gdzieś na azorach.

Arvani

2022-08-21, 14:55
ph5i5 napisał/a:

Na 100% ruska akcja. Takie osoby mają dedykowane samochody. Jak niby ktokolwiek miał dostęp do miejsca, w którym ten samochód był zapakowany? Dugin był jedynym człowiekiem, który poza Putinem miał dostęp do całości Kremla i prywatnych komnat Putina. Był (albo nadal jest) szefem think thanku który doradza bezpośrednio Putinowi. Min zaplanował akcje z zielonymi ludzikami z Krymu. On i jego rodzina mają lepszą ochronę niż bosowie karteli. Być może to on obstawał przy tym że czas zajęcia Ukrainy to kilka dni i spotkała go kara, albo wewnętrzne rozgrywki pomiędzy służbami, politykami i biznesem w Rosji weszły na nowy poziom. Odpowiedź ruskich na ten wybuch na pewno będzie taka jaka wymaga odpowiednio silnego pretekstu.



Raczej wewnętrzne rozgrywki. Dugin przez jakiś czas poszedł w odstawkę, teraz wrócił, więc innej frakcji mogło się to nie spodobać i możemy obserwować skutki tego niezadowolenia. W dodatku uparcie powtarzane jest, że Dugin miał być w tym samochodzie, z czego zostanie wysnuta narracja, że zamachowcy to niekompetentni idioci, a w dodatku zwyrodniali mordercy, którzy zabili biedną dziewczynę. Obwini się oczywiście Ukraińców. Myślę, że to ona bezpośrednio była celem, a Dugin pośrednio. I nie jest to robota Putina, tylko jednej z kremlowskich frakcji walczących o władzę. W każdym razie katechon jej w dupę.

Tekos

2022-08-21, 15:47
Pawehan napisał/a:

j***ł by ją, ładna była z niej sucz. Ci co piszą że brzydka to są jacyś stulejki albo pedały jak Balbina Kacz.



Jak ona wygląda jak taki jeden mój kolega

metyoo

2022-08-21, 16:15
dziwnym zrządzeniem losu tate w ostatniej chwili zmienił środek transportu... przypadek?

koolowsky

2022-08-21, 17:28
Dobrze tak ruskim k***om

wnosjana

2022-08-21, 20:26
hfbnmiuytp napisał/a:

Wy pisząc takie rzeczy uważacie się za wyższych etycznie i cywilizacyjnie od turańczyków znad Wołgi? Moglibyście trzymać minimalny poziom.



Precz onuco

Skrzek007

2022-08-21, 20:47
Dupa była do zrobienia ale co kto lubi. I napewno odj***li ją swoi. Jak pisaliście, efekt wewnętrznych przepychanek politbiura. Robi się tam ciekawy burdel, bo przecież jeszcze Mc temu nie do pomyślenia byłoby, żeby ruskie przyznały się do takiego zamachu na swoim terenie. A przecież co chwila się coś u nich pali itd. Ukrainę natomiast mogą oskarżyć nawet o plamy na słońcu i tak im nikt nie uwierzy.

Wiewór

2022-08-21, 21:17
Bardzo w uj się cieszę. Mam nadzieje ze orcza k***a bardzo cierpiała przed śmiercią.

uzytkownik609

2022-08-21, 22:22
najlepsze jak na wykopie zakłamywali jej słowa, żeby wyszła na faszystkę. A jest zwykłą komentatorką tylko po drugiej stronie. Żałosne, że panuje takie przyklaskiwanie mordowania cywili. Takie zachowania nie różnią się niczym od tych co w buczy zaczystkę prowadzili. Taka prawda hipokryci.

Wiewór

2022-08-21, 22:34
uzytkownik609 napisał/a:

najlepsze jak na wykopie zakłamywali jej słowa, żeby wyszła na faszystkę. A jest zwykłą komentatorką tylko po drugiej stronie. Żałosne, że panuje takie przyklaskiwanie mordowania cywili. Takie zachowania nie różnią się niczym od tych co w buczy zaczystkę prowadzili. Taka prawda hipokryci.



Orki k***y morduja ludzi na Ukraine i ktoś u nich się tym przejmuje?
Aktem najwyższej hipokryzji wobec mordowanych na Ukrainie jest żałowanie orczych cywili.
ch*j w dupe wszystkim orkom.
Kładę na nich ch*ja. Cieszę się z kazdego filmiku gdzie mały ork jest rozsmarowywany na jezdni jak masło. Cieszcie się z kazdego martwego orka.
Oni nienawidzą siebie ale jeszcze bardziej nienawidzą nas. Dlatego żałowanie ich i próba współczucia im z jakiegokolwiek powodu jest k***a przejawem słabości.
Ich należy wszystkich wymordować. Nie zasługują i nie maja prawa żyć

sothis

2022-08-21, 23:09
Wiewór napisał/a:

Orki k***y morduja ludzi na Ukraine i ktoś u nich się tym przejmuje?
Aktem najwyższej hipokryzji wobec mordowanych na Ukrainie jest żałowanie orczych cywili.
ch*j w dupe wszystkim orkom.
Kładę na nich ch*ja. Cieszę się z kazdego filmiku gdzie mały ork jest rozsmarowywany na jezdni jak masło. Cieszcie się z kazdego martwego orka.
Oni nienawidzą siebie ale jeszcze bardziej nienawidzą nas. Dlatego żałowanie ich i próba współczucia im z jakiegokolwiek powodu jest k***a przejawem słabości.
Ich należy wszystkich wymordować. Nie zasługują i nie maja prawa żyć



O, Ciebie kojarzę ze jakieś głupoty już dawno wypisywałeś. Od dłuższego czasu dziwiło mnie, że komentarze na tym portalu brzmią jak pisane przez boty, Twój też. Ale skoro Cię pamiętam z pisania przed rozpoczęciem wojny hybrydowej, to raczej AI nie jesteś.

Eh, dziwni są ludzie :)

radek225

2022-08-21, 23:12
Pawehan napisał/a:

Jestem po prostu kobieciarzem a ty jesteś pedałem i twój chłopak pewnie jest ładniejszy?



Jesteś kobieciarzem, ale szanuj siebie i swojego ch*ja, którego nie znalazłeś na śmietniku. r*chanie pani z dziekanatu, która jest znudzona, nienawidzi swojej pracy, jest chamska, i zbliża się do menopauzy to wątpliwa przyjemność.

Ta typiara była 3 lata młodsza ode mnie, a wygląda, jakby była moją matką :lol:


CzarnyAdolf

2022-08-21, 23:16
No i wybiło spermiarzami. Dupa ładna z twarzy i pełno obrońców przyszło bronić dobrego imienia jej truchła. A że dziewuszka nazywała Ukraińców "podludźmi", , nawoływała do mordowania ich w obozach koncentracyjnych, cykała selfie w Azovstalu - to już nieważne

dziki161

2022-08-21, 23:36
Dziwi mnie to trochę porównanie ideologii Putina do faszyzmu i SS. Jeśli ktoś nie ma chociażby krzty rozumu i inteligencji w tym zamkniętym kiblu pełnym gówna zwanej swoim mózgiem, to mógłby chociaż z wiki korzystać przed pisaniem takich głupot. Nie można nazwać kogoś komunistą i faszystą jednocześnie ( chyba że jest się sp***oliną umysłową ). Dziękuję i dobranoc

Sigonek

2022-08-21, 23:49
Śmieszne polaczki, na których sra cały cywilizowany świat, mają naprawdę powód do radości... Możecie mnie oświecić, który jeszcze kraj w swojej historii znikał czterokrotnie z map ?