18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samochód - przynęta w czarnym gettcie

Be...........oo • 2012-10-25, 03:31
Samochód-przynęta został ustawiony w gettcie czarnych w Chicago, USiA. Ukryta kamera pokazuje jak nastoletni złodzieje rozkradają wszystko, co wydaje im się posiadać jakąkolwiek wartość...


Butter

2012-10-25, 11:42
jest getto dla czarnych to czemu jeszcze ostatecznie nie rozwiązali kwestii mudzynów?

BTW idioci mają kluczyki, a do bagażniga muszą wchodzić przez siedzenia, z użyciem łomu, dobrze że są małpami i potrafią używać proste narzędzia

sprzęgaj

2012-10-25, 12:13
yahym napisał/a:


mają to we krwi :-P


Jak się wyciszy pierwszy filmik i puści równocześnie z tym, to ścieżka dźwiękowa idealnie się synchronizuje :D

WezDoBuzi

2012-10-25, 12:17
A czego się k***a spodziewaliście? Że będą szukać dokumentów żeby właściciela znaleźć?

KrisC

2012-10-25, 13:09
profilaktycznie powinni szanownym obywatelom zapodać ostrzegawczy magazynek w tył głowy i świat stałby się lepszy :)

dback

2012-10-25, 13:40
I w ich kraju nazwanie murzyna złodziejem to już rasizm :/

Nadoo

2012-10-25, 13:44
Czytam komentarze pseudo rasistów, którzy w porównaniu z prawdziwym rasistom gówno by takiemu czarnemu zrobili, to się za głowę łapię.
Co do filmiku: Brawo k***a dla rządu USA, tak się tam sprawy załatwia. Wiedzą gdzie jest bieda i zamiast temu zaradzić, to pie**olną "przynętę" żeby czymś nowe więzienia zapchać.

mr_9mm

2012-10-25, 14:49
Nie wiem co lepsze: filmiki o tych "fspaniałyh człowiekach" czy komentarze pod tymi filmikami :-D

HandOvDoom

2012-10-25, 14:54
powinni to auto wypakować trotylem i zdetonować ładunek w czasie kiedy małpy okrążają pojazd

Br...........ki

2012-10-25, 15:32
Przecież k***a nic nigdzie nie napisałem żebyście się odpie**olili od czarnych. Kolor skóry nie ma nic do rzeczy, gdzie jest bieda tam się kradnie.
A resztę głupich komentarzy (łącznie z tym cytowanym poniżej, aż szkoda komentować)
KowalEsko93 napisał/a:

Kradna bo sa zlodziejami.


Geniusz.

Re...........ms

2012-10-25, 16:35
ja bym w okolicy tego samochodu rozstawił ludzi z browningami albo mg-40 :D

dth

2012-10-25, 17:15
Cytat:

Jebnieci jesteście. Fajnie tak komentować, kiedy ma się ciepełko w domu, hajs. Ale gdybyście mieli tyle co oni i chodzili głodni spać też byście kradli.



Acha, czyli następnym razem jeśli zaparkuje gdzieś samochód i ktoś mi go do cna okradnie, to mam sobie pomyśleć "ojej, pewnie ktoś chodził głodny spać, trudno, kupię sobie nowe rzeczy do samochodu" ? Co to ma w ogóle do rzeczy? Za robotę by się wzięli to by głodni spać nie chodzili, a nie całym stadem okradają co się da : |

Napłodzili po 12 bachorów każdy, większość już dorosła, ale do roboty się nie wezmą, bo przecież nie ma perspektyw i w ogóle. Jakie piękne podejście w ogóle. Polecam "Cocaine cowboys", tam jacyś kolesie się pięknie wypowiadają i tym samym podsumowują wszystko co można o złodziejach powiedzieć, parafrazując: "mógłbym pracować normalnie, ale mi się nie chcę, bo aby zebrać jakąś konkretną kasę musiałbym pracować całe życie, więc wolę sprzedawać narkotyki". Fakt, może to i nie o złodziejach a o dilerach, ale podejrzewam, że motywacja podobna. Przekładając na warunki Polskie, gdyby ktoś miał owe 12 bachorów, z czego załóżmy z 6 dorosłych, zdolnych do pracy, zakładając po 1400zł na rękę każdy to mamy: dwoje rodziców + 6 dorosłych * 1400zł = 11400zł. Dajmy na to, że za mieszkanie nawet ze 2000 zł zapłacą to i tak mają ponad 9000zł na życie na miesiąc dla całej rodziny, a w USA pewnie się więcej zarabia. Nawet gdyby z 6000 zł przejedli, to jednak mają jeszcze parę tysięcy na jakieś inne wydatki. I nie mówcie mi, że się przeżyć nie da, skoro oni żyją w takich wielkich rodzinach w jednym mieszkaniu i pracuje tylko jedno, albo dwoje z nich. No, ale lepiej pie**olić, że bieda, że trzeba kraść aby żyć. Prawda taka, że leniwe k***y siedzą na dupach i pracować im się nie chce, dlatego bieda.

Kowal_ssj5

2012-10-25, 19:28
Murzyny po prostu zrobili to w czym są najlepsi.

OblesnyKnur

2012-10-25, 21:14
Nawet przy dobrej woli cieżko nazwac to inaczej niż zezwierzęceniem, ale pamiętajcie, to wina społeczeństwa. Nie zapewnilismy im odpowiednich warunków do rozwoju, itd. ( ha ha ha)
Ktoś tam pisał o podobieństwach ze scenami z otwarcia lidla, otóż różnicz jest taka, że cukierki nie byly rozkradane, samochód już tak.

Ramsey007

2012-10-25, 22:32
Nadoo napisał/a:

Czytam komentarze pseudo rasistów, którzy w porównaniu z prawdziwym rasistom gówno by takiemu czarnemu zrobili, to się za głowę łapię.
Co do filmiku: Brawo k***a dla rządu USA, tak się tam sprawy załatwia. Wiedzą gdzie jest bieda i zamiast temu zaradzić, to pie**olną "przynętę" żeby czymś nowe więzienia zapchać.



Serio mam Ci wyłuszczyć głupotę tego co piszesz?

I k***a mać, kup słownik. Nie tylko ortograficzny, ale również ten z powiedzeniami.

Pariah

2012-10-26, 02:13
widzę jedną zasadniczą różnicę (oprócz koloru skóry) między nimi a Polakami. Oni współpracują w zbrodni a w PL na promocji karpia czy telewizorów za 800 zł, to ludzie się potrafią zadeptać czy "przylutować" 70 letniej babci szarpiąc się z nią o towar... :-/