18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samochód - przynęta w czarnym gettcie

Be...........oo • 2012-10-25, 03:31
Samochód-przynęta został ustawiony w gettcie czarnych w Chicago, USiA. Ukryta kamera pokazuje jak nastoletni złodzieje rozkradają wszystko, co wydaje im się posiadać jakąkolwiek wartość...


p.kot

2012-10-25, 09:34
Te Getta powinni rozpie**olić, rzucają się na to auto jak małpy na banana.

lofix1

2012-10-25, 09:35
Bronisław_Komorowski napisał/a:

Jebnieci jesteście. Fajnie tak komentować, kiedy ma się ciepełko w domu, hajs. Ale gdybyście mieli tyle co oni i chodzili głodni spać też byście kradli.



nie po to urodziłem się biały, żebyś mi pie**olił takie głodne kawałki o biednych murzynkach.
zapisz się do animals i kup im po bananie

jolmen13

2012-10-25, 09:36
Bronisław_Komorowski napisał/a:

Jebnieci jesteście. Fajnie tak komentować, kiedy ma się ciepełko w domu, hajs. Ale gdybyście mieli tyle co oni i chodzili głodni spać też byście kradli.



Jak im tak źle niech wracają do afryki polować, a nie okradają uczciwych obywateli.

KowalEsko93

2012-10-25, 09:42
Bronisław_Komorowski te czarnuszki sa lepiej ubrane od nie jednego polaka. Kradna bo sa zlodziejami. Proste.

Macieyou

2012-10-25, 09:44
@yahym, raczej ten film będzie bardziej odpowiedni:)
Jeszcze ta muzyka :mrgreen:


wernetto

2012-10-25, 09:47
gdyby nie czarni, to bym myślał, że to metafora naszego sejmu.

dziaraxx1

2012-10-25, 09:58
Cha jacyś h*jowi ci złodzieje auta nie dali rady zaj***ć postawcie taka przynente u mnie pod blokiem , a zobaczycie jak w ciągu 20minut znajdzie amatora i hyc do dziupli .A kamery by nic nie zarejestrowały bo sygnał zakłócony i nie musiał by mieć kluczyków nawet z alarmem .

MaestroRCS

2012-10-25, 10:00
Końcowy napis- czcionka niczym z GTA, jakiś ukryty podtekst? :D

Calios20

2012-10-25, 10:06
Cytat:

Cha jacyś h*jowi ci złodzieje auta nie dali rady zaj***ć postawcie taka przynente u mnie pod blokiem , a zobaczycie jak w ciągu 20minut znajdzie amatora i hyc do dziupli .A kamery by nic nie zarejestrowały bo sygnał zakłócony i nie musiał by mieć kluczyków nawet z alarmem



Nie wiedziałem , że dresy biegają z przenośnym działem EMP do wysadzania elektroniki w promieniu 500 metrów :o

bachor666

2012-10-25, 10:17
Tutaj wystąpił błąd myślowy policjantów :P Filmik powinien się nazywać samochód- przynęta - bomba pułapka.
Tyle czarnych problemów za jednym "zamachem" można było rozwiązać....

p@n

2012-10-25, 10:17
Nie mam nic do murzynów, ale do złodziei już tak... A nie, zaraz... przecież każdy murzyn to złodziej...

noe82

2012-10-25, 10:22
to wyglądało jak atak pirani.

sz...........r9

2012-10-25, 10:41
Czarne ścierwa... Ale białasy dalej będą ich bronić że rasizm itp ...
A wogle to policja też fajnie to zorganizowała... Tak podjechali że wszyscy uciekli. Ciekawe czy chociaż jedną małpke udało im się zatrzymać ....

Najlepszy_na_świecie

2012-10-25, 10:59
Bronisław_Komorowski napisał/a:

Jebnieci jesteście. Fajnie tak komentować, kiedy ma się ciepełko w domu, hajs. Ale gdybyście mieli tyle co oni i chodzili głodni spać też byście kradli.



To niech zaczną pracować, a nie wakacje cały rok. Jakby inni siedzieli jak oni to też by nie mieli co jeść. Patologia straszna.

PS.

O cyganach też zmienie zdanie jak mi ktoś pokaże pracującego cygana.

Ramsey007

2012-10-25, 11:41
Już słyszę pisk tych wszystkich lewackich p*zd z którymi studiuję (psychologię):

"Czarni są tacy jacy są, bo społeczeństwo obniżyło swoje oczekiwania względem nich, więc oni względem siebie też. To nie ich wina. To wina białego społeczeństwa. To NASZA wina."