18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samochód potrąca kota

naczelny1 • 2019-04-29, 10:22
Dzień dobry.

Mam tutaj konto od paru lat, jednak nigdy nie miałem okazji by dodać materiał.
Dziś jako mój pierwszy post wrzucam nagranie sprzed dwóch godzin, które zabezpieczyłem z monitoringu mojej firmy, na którym widać, jak kot sąsiadów w trakcie polowania na wiewiórkę rzuca się koleżance z pracy pod koła. Nagrania nie edytowałem.
Koleżanka uderzyła kota tak, że nawet się nie zorientowała, uświadomili ją dopiero współpracownicy.
Żal sierściucha, dokarmialiśmy go z sympatii - ale kto w takiej okolicy puszcza koty luzem całymi dniami?
Kotek zdechł, poleżał, został utulony i sprzątnięty przez właścicielkę.
Tymczasem wracam do pracy. Miłego dnia.

Z poważaniem,
naczelny1


Novik

2019-04-29, 21:26
ziomiuś ch*j mnie twoja historia obchodzi na tym portalu ale za "sierściucha" ch*j ci w dupe :3

Sadic

2019-04-29, 21:31
Po ch*j taki długi opis, i tak nikt go nie przeczyta :D

pankruk

2019-04-29, 22:32
Trzeba było koleżance nie mówić, że niechcąca krzywdę kotu zrobiła bo pewnie ryczała w domu 3h potem.

zenek136611

2019-04-29, 22:34
A ch*j w tego kota. Znalazl sie taki na sadolu co sie martwi o jakiegos kota. A na hardzie tylko czeka jak komus leb upie**olą.

ZaSwojePije

2019-04-29, 22:37
Ile ja juz kotow rozjechalem.. Nawet nie hamuje przed tymi dziadami. Najlepszy jest dzwiek jak dziad wjedzie pod spod i poodbija sie od rur wydechowych.

~kotka_w_piwnicy

2019-04-29, 22:45
Akurat to z wychodzeniem to niekoniecznie, kot jeśli zapewnicie mu zaspokojenie potrzeb gatunkowych będzie radosny w domu ;)

fdM

2019-04-29, 23:11
kotka_w_piwnicy napisał/a:

Akurat to z wychodzeniem to niekoniecznie, kot jeśli zapewnicie mu zaspokojenie potrzeb gatunkowych będzie radosny w domu



Taki który nie zasmakował wolności może i tak. Ja opiekuję się trzema kotami i wszystkie są bardziej podwórkowe niż domowe. One po prostu nie chcą siedzieć w domu, wolą biegać gdzieś własnymi drogami. No, może na zimę im się to odmienia :mrgreen:

Na mojej dzielnicy ponoć plaga szczurów, a jedyne okazy jakie widziałem w mojej okolicy były martwe i dostarczone pod moje drzwi ;-)

ZaSwojePije

2019-04-29, 23:49
kotka_w_piwnicy napisał/a:

Akurat to z wychodzeniem to niekoniecznie, kot jeśli zapewnicie mu zaspokojenie potrzeb gatunkowych będzie radosny w domu



Kazdy miastowy kociarz to zoofil i nieudacznik, kot powinien biegac wolno.

PoliteP

2019-04-29, 23:53
Na harda z tym

Romo666

2019-04-30, 06:35
ch*j tam z futrzakiem

bacio

2019-04-30, 06:46
Sadic napisał/a:

Po ch*j taki długi opis, i tak nikt go nie przeczyta



Nieprawda. Ja przeczytałem.

Cara_Al_Sol

2019-04-30, 08:13
Sadistic.pl A.D. 2019:
- Kotki są złe.
- Wcale nie!
X 26


Pozdrawiam serdecznie.

krzysiaq

2019-04-30, 10:38
ZaSwojePije napisał/a:

Ile ja juz kotow rozjechalem.. Nawet nie hamuje przed tymi dziadami. Najlepszy jest dzwiek jak dziad wjedzie pod spod i poodbija sie od rur wydechowych.



a wiesz co ja robię jak ktos nie hamuje na drodze bo chce kota przejechac?zatrzymuje i obijam ryja. Obys na mnie trafil palancie.

Szacun dla kierowcy, przynajmniej sie zatrzymał

Mors_Nigra

2019-04-30, 13:45
Każdy sierściuch i pchlarz który szlaja się bezpańsko po okolicy powinien tak skończyć, a jak nie do być na miejscu odj***ny przez hycla. Chcesz mieć zwierze w domu? Miej. Tylko a) nie zapraszaj mnie do tego smrodu usianego zrzuconym futrem i ch*jwie czym b) zamykaj tą pie**oloną bramę albo cierp! A i jeszcze coś, jak ktoś trzyma psa w bloku to pies do odstrzału ew do schroniska jak jest miejsca, a właściciel, na terapię do czubków. (Z wyjątkiem osób które psa legitnie potrzebują, jak niewidomi, albo z lekkimi problemami psychicznymi\emocjonalnymi [dogoterapia i takie tam], ale tym to dać papier\pozwolenie do łapy.

No...........95

2019-05-01, 11:22
To ciebie RODO nie obowiązuje?