18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samochód potrąca kota

naczelny1 • 2019-04-29, 10:22
Dzień dobry.

Mam tutaj konto od paru lat, jednak nigdy nie miałem okazji by dodać materiał.
Dziś jako mój pierwszy post wrzucam nagranie sprzed dwóch godzin, które zabezpieczyłem z monitoringu mojej firmy, na którym widać, jak kot sąsiadów w trakcie polowania na wiewiórkę rzuca się koleżance z pracy pod koła. Nagrania nie edytowałem.
Koleżanka uderzyła kota tak, że nawet się nie zorientowała, uświadomili ją dopiero współpracownicy.
Żal sierściucha, dokarmialiśmy go z sympatii - ale kto w takiej okolicy puszcza koty luzem całymi dniami?
Kotek zdechł, poleżał, został utulony i sprzątnięty przez właścicielkę.
Tymczasem wracam do pracy. Miłego dnia.

Z poważaniem,
naczelny1


shoe5maker

2019-04-29, 10:58
Wyłączyła mu tylny napęd.

poligon6

2019-04-29, 11:05
naczelny1 napisał/a:

ale kto w takiej okolicy puszcza koty luzem całymi dniami?



W jakiej okolicy? Kot, tak samo jak pies to nie rybki, by trzymac tylko w domu. Rozumiem ze niektórym pasuje jak kot sra im w domu do kuwety, rozmnosi zarazki i smród.

Kot ma plować na szkodniki, innego sensu trzymania kota nie widzę. Oczywiscie sa osoby ze zj***niem umyslowym, które uważaja zwierze za członka rodziny i w ten sposób chca zapełnic swoja emocjonalna pustke.

kolosasz

2019-04-29, 11:39
Kota szkoda. No i tego rozjeżdżonego trawnika wokół drzew też żal

naczelny1

2019-04-29, 11:56
kolosasz napisał/a:

Kota szkoda. No i tego rozjeżdżonego trawnika wokół drzew też żal



W kwestii trawnika, to mam jeszcze materiał z tej samej kamery, jak prezes jednego z lokalnych klubów sportowych wjeżdżając tyłem pod te taśmy rozpie**ala Panamerę o drzewo tak, że się jej oczki odklejają- ale nie zamieszczam z przyczyn prawnych.

McQurwa

2019-04-29, 12:17
Piwko za materiał własny, a co do kotka, to chyba skonsumował swoje 7żyć za jednym zamachem. A koleżanka niech się trzyma lini prowadzącej na jezdni,jak będzie jechała tak jak jest namalowane, to nie potrąci już nikogo

JG800

2019-04-29, 12:25
Dalej zaszedł po potrąceniu niż przeciętny chińczyk.

medyklujleczywchuj

2019-04-29, 14:07
poligon6 napisał/a:

W jakiej okolicy? Kot, tak samo jak pies to nie rybki, by trzymac tylko w domu. Rozumiem ze niektórym pasuje jak kot sra im w domu do kuwety, rozmnosi zarazki i smród.
Kot ma plować na szkodniki, innego sensu trzymania kota nie widzę. Oczywiscie sa osoby ze zj***niem umyslowym, które uważaja zwierze za członka rodziny i w ten sposób chca zapełnic swoja emocjonalna pustke.



Również uważam że trzymanie kota w domu to robienie mu krzywdy. Z natury koty są najbardziej dzikim zwierzętami domowymi. Mój k***iarz wychodzi na 3 miesiace, a potem wraca, przezimuje i rusza dalej. Im wiecej wolności tym lepiej. Sam bym chciał tak żyć.

Halman

2019-04-29, 15:02
witaj naczelny....

Alicjontko

2019-04-29, 16:46
@medyklujleczywch*j Tylko przez te 3 miechy wyr*cha mnóstwo kocic, bo pewnie nie wykastrowany, narobi dzieciarni i potem się coraz więcej kocisk szlaja po ulicach i dochodzi do sytuacji jak na filmiku i koło się zamyka.

buhahapl

2019-04-29, 18:03
A kogo to obchodzi?

Wiewór

2019-04-29, 18:40
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Mnie jakoś nie zal sk***ysyna...



A co się stało Kaczyńskiemu?

łechtaczka

2019-04-29, 18:43
j***ć te wszystkie wszawe sk***iałe sierściuchy. Szkoda, że nie masz jakiegoś zbliżenia na truchło, materiał by był bardziej przyjemny dla oka.

naczelny1

2019-04-29, 21:23
k***a, skąd się bierze w ludziach taka piwniczna nienawiść do kotów? Tata porzucił was i mamę, bo wolał r*chać koty, czy co? :roll: