18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samochód pościgowy GITD w akcji

www_miromiko_pl • 2013-04-06, 11:45

Jak podaje RMF z 6 samochodów kupionych do ścigania piratów drogowych 3 służyły kadrze GITD.

lapps

2013-04-06, 11:54
wyprzedzanie prawym pasem to nie wykroczenie jak tyle p*zd jezdzi 50 na h lewym
zreszta to chyba tylko drog expresowych czy autostrad dotyczy a nie miasta

czorny88

2013-04-06, 11:58
ja pie**ole płac podatki a tu k***a krokodyl j***ny jeździ sobie autem za nasze prywatnie zreszta jeżeli sie uczyć to tylko od najlepszych tych 460 wybranych. polska dla polakow nie k*** i lewakow

Wdr

2013-04-06, 12:03
nie wiem ale mi się wydaje że jesteście już tak tępi w swojej próżności ze Wam się chyba podoba jak Was jebią w dupę już nie jak dz**ki bo dz**ką się płaci a jak hm...no po prostu jebią Was w dupę bez wazeliny i jeszcze się uśmiechacie i im płacicie za to...

KlinikaAborcyjna

2013-04-06, 12:36
Powiem tak j***ny cwe* i złodziej ale z drugiej strony to jednego łapacza mniej na drodze tak więc w ostatecznym rozrachunku wychodzi na plus dla kierowców

NieWiemZeWiem

2013-04-06, 14:56
RMF tak cwaniakuje a pokazalo material z poprzedniego roku.... napewno sie zesral i dopiero teraz to pokazali...wywnioskowalem to z tego ze na filmiku jest pogoda plus 15 stopni

Roszp

2013-04-06, 16:39
czorny88 napisał/a:

polska dla polakow nie k*** i lewakow


Polak potrafi rozpocząć zdanie dużą literą i wie co to jest przecinek.

NieWiemZeWiem napisał/a:

wywnioskowalem to z tego ze na filmiku jest pogoda plus 15 stopni


Gratuluję termowizji w oczach.

donwasyle

2013-04-06, 17:32
ciekawe czy ma fotoradar zamontowany i czemu sobie syreny ku*as w korku nie włączył ;)

jakniejaktak

2013-04-06, 17:50
Wiecie co jest k***a najgorsze? że ten szef ITD pan Tomasz Połeć nie poniósł żadnych konsekwencji z tego, że przez dłuższy czas popie**alał sobie samochodem kupionym za nasze podatki zupełnie w celach prywatnych. Żadnych k***a ! nikt z tym nic nie zrobi bo ręka rękę myje, gość sobie pośmigał tym opelkiem za friko ( bo pewnie bajura też służbowa) i teraz się śmieje w nam w oczy.

stifcio

2013-04-06, 17:51
Dostał służbowe auto to jeździ nim na co dzień, w czym problem ? Każdy nie będąc na służbie czy w pracy jeździ jak chce. Policjanci na wakacjach też nie popie**alają i nie dostają mandatów z fotoradarów ?

oleksy00

2013-04-06, 18:16
wybaczcie, ale jakim prawem taki samochód może poruszać się po polskich drogach? przecież ma przyciemniane szyby x4, a z tego co wiem przednie powinny mieć 75% przepuszczalności światła...

szybkiebuty*

2013-04-06, 18:32
@ up nie znasz powiedzenia " co wolno wojewodzie..." ?

sc33

2013-04-06, 18:37
Oszusci i zlodzieje!

al...........10

2013-04-06, 20:11
lapps napisał/a:

wyprzedzanie prawym pasem to nie wykroczenie jak tyle p*zd jezdzi 50 na h lewym
zreszta to chyba tylko drog expresowych czy autostrad dotyczy a nie miasta


A ch*ja, bo nie ma przepisu, który zakazywałby wyprzedzania prawym pasem na autostradzie - znaczy można. Dokładniej to jest tak: w mieście można zawsze, jeśli pasy są wydzielone. Poza miastem można wtedy, gdy droga jest dwujezdniowa (np. autostrada), a jeśli jest tylko przedzielona linią ciągłą, to muszą być przynajmniej trzy pasy w jednym kierunku.
Krótko mówiąc: prawym pasem nie można wyprzedzać tylko wtedy, gdy w terenie niezabudowanym są jedynie dwa pasy w jednym kierunku, a droga jest jednojezdniowa.
Za to blokowanie lewego pasa to wykroczenie karane mandatem.

kazzek94

2013-04-06, 20:22
wyczuwam samobójstwo w rmf fm :D