18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samobójstwo dziewczynki z Saratowa...

Halman • 2021-10-06, 16:24

trochę z innej perspektywy niż zwykle, jak ktoś lubi takie dramaty to zapraszam...

GranDzisław

2021-10-07, 03:48
radek225 napisał/a:

A ten skowyt w czym ma pomóc? Czemu to zawsze baba musi drzeć p*zdę?



Kobiety opierają się na emocjach, dlatego tak reaguje.

djpyza

2021-10-07, 16:15
Mirek19850509 napisał/a:

Dzieci żyją ,JAK WIĘKSZOŚĆ HEJTEROW Z SADISTIC WIRTUALNie zaciera im sie rzeczywistość .z fikcja internetowa, myślą ze spadną i się skończy co najwyżej szpitalem, tak jest w większości przypadków ,ona sie śmiała ,nie byla totalnie świadoma tego co sie zaraz stanie



ta k***a nie była świadoma co się stanie skacząc z okna nie miała chyba k***a 3latek ! żeby tego nie rozumieć !!!!po mniej bierz !

Raflik napisał/a:

heheheheh dobre
Ale zobaczcie ile ludzi na sadisticu jest kumatych z matematyki/fizyki , k***a aż się trzeba bać bo zaraz znajda się specjaliści od chemii i wtedy to może być wielkie bum.



ja jestem specem od chemii :D jak połączysz H2O+ H2O to będzie wielkie bum spróbuj...

Mejka

2021-10-07, 16:50
Ja naliczyłem około 3 sekundy
9,81*9/2 = ~44

BanujNasNieMichalka

2021-10-07, 17:38
Mirek19850509 napisał/a:

Dzieci żyją ,JAK WIĘKSZOŚĆ HEJTEROW Z SADISTIC WIRTUALNie zaciera im sie rzeczywistość .z fikcja internetowa, myślą ze spadną i się skończy co najwyżej szpitalem, tak jest w większości przypadków ,ona sie śmiała ,nie byla totalnie świadoma tego co sie zaraz stanie



Ty k***a to dopiero odklejony jesteś, dzieciaki przy tobie to pikuś haha

Mocz

2021-10-07, 20:05
Halman napisał/a:

wyżej; siódme, ósme...



niee to za wysoko by było, 4 piętro bym obstawiał

Nieto

2021-10-10, 01:13
smutne smutne? :lol:

OnCo

2021-10-12, 22:09
Ten krzyk w trakcie lotu jak już ogarnęła co właściwie zrobiła...

-_-

2021-10-14, 15:44
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Parter.



piwnica i odwrócona grawitacja bo poleciała do nieba

W dzielnicy Leninsky w Saratowie w nocy 6 października doszło do wypadku z udziałem nieletniego.

Według wstępnych danych 11-letnia dziewczynka spadła z balkonu na 9. piętrze domu nr 23 przy ulicy Perspektivnej.

„Lekarze pogotowia ratunkowego, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, hospitalizowali nastolatka w ciężkim stanie. Otrzymuje wszelką niezbędną pomoc medyczną ”- źródło powiedział agencji informacyjnej Region 64.

Portale społecznościowe twierdzą, że incydent miał miejsce podczas transmisji na żywo na VKontakte. Żaden z widzów nie próbował skontaktować się z rodzicami dziewczyny, aby zapobiec jej upadkowi.

Prokuratura zorganizowała kontrolę stanu obrażeń małoletniego w wyniku wypadnięcia z okna.

„Rodzina, w której żyje małoletni, jest zamożna, wcześniej nie wchodziła w pole widzenia władz systemu prewencji i zaniedbań” – powiedział organ nadzorczy.

Zorganizowano również audyt zgodności z przepisami o zapobieganiu zaniedbań i przestępczości nieletnich, podczas którego zostanie dokonana m.in. ocena działań (bezczynności) przedstawicieli prawnych, a także „przyczyny i warunki, które przyczyniły się do do tych okoliczności są ustalone."