18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samobójstwo dziewczynki z Saratowa...

Halman • 2021-10-06, 16:24

trochę z innej perspektywy niż zwykle, jak ktoś lubi takie dramaty to zapraszam...

Mirek19850509

2021-10-06, 17:51
Dzieci żyją ,JAK WIĘKSZOŚĆ HEJTEROW Z SADISTIC WIRTUALNie zaciera im sie rzeczywistość .z fikcja internetowa, myślą ze spadną i się skończy co najwyżej szpitalem, tak jest w większości przypadków ,ona sie śmiała ,nie byla totalnie świadoma tego co sie zaraz stanie :-( :-| :-| :-(

vortexture

2021-10-06, 17:54
Halman napisał/a:

wyżej; siódme, ósme...




Możesz sobie policzyć ze wzoru który na pewno był omawiany w podstawówce - s = (at^2)/2. Ten wzór da przybliżony wynik bo nie uwzględnia oporu powietrza. Czas jaki dźwięk potrzebował żeby dotrzeć z miejsca upadku do telefonu który to nagrywał można pominąć.

el_kadafi

2021-10-06, 18:08
vortexture napisał/a:

Możesz sobie policzyć ze wzoru który na pewno był omawiany w podstawówce - s = (at^2)/2. Ten wzór da przybliżony wynik bo nie uwzględnia oporu powietrza. Czas jaki dźwięk potrzebował żeby dotrzeć z miejsca upadku do telefonu który to nagrywał można pominąć.



2.1 sek od wyskoczenia do bum
prędkość początkowa 0m/s
przyspieszenie 9.8m/s2
wysokość 21.6m (mniej-więcej)

Niemazaco

PS. Należałoby jeszcze uwzględnić prędkość dźwięku żeby ocenić rzeczywisty czas przyziemienia a nie moment kiedy bum dotarło do mikrofonu

An...........20

2021-10-06, 18:09
Z jednej strony czuję smutek z drugiej radość, że jej się udało....

fuchanaboku

2021-10-06, 18:10
Halman napisał/a:

wyżej; siódme, ósme...



Na Pewno nie 7! G TO 9.81 M/S mi sie wydaje 2 moze 3



:mrgreen:

el_kadafi

2021-10-06, 18:19
Macie ch*jki. Moje wyliczone 21m jest prawie idealnie. k***a, jaki ja genialny jestem.
Piczka żyje ale ledwie ledwie.

Cytat:

Tonight, October 6, in Leninsky district of Saratov an 11-year-old girl was injured as a result of a fall from a great height. She was reportedly on the 9th floor of a house on Perspektivnaya Street.

"The call to the ambulance came at 0.57 a.m. The ambulance team hospitalized the 11-year-old girl in extremely serious condition. Extensive injuries, characteristic of a fall from a height. Now the child is in one of Saratov hospitals where she is receiving the necessary medical care," - told "Fourth Estate" in the press service of the Regional Ministry of Health.

It should be noted that in social networks there was information that the accident occurred during a live broadcast in one of the social networks.

At the moment, employees of the Investigative Committee are investigating all the circumstances of the incident.

The regional prosecutor's office also got involved in the investigation. According to the press service, the family is well, not previously in the field of vision of bodies of system of prevention and neglect. At the same time the actions (or inactions) of the legal representatives will be evaluated, the causes and conditions that contributed to these circumstances will be established.


owoc

2021-10-06, 18:28
Znakomite! Пака!

Pirania69 napisał/a:

W rosji mają swój komunikator a nie facebook.



VK się nazywa

donkapusta

2021-10-06, 18:34
Okna nie zamknęła, przeciąg mógł matkę przewiać.

Presty

2021-10-06, 18:52
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Parter.



Czym się rózni skok z 10 piętra od skoku z 1 piętra?
Z 10 - "Aaaaaaaaa" Dup!
Z 1 - Dup! "Aaaaaaaa"

cz...........ek

2021-10-06, 18:59
el_kadafi napisał/a:

Macie ch*jki. Moje wyliczone 21m jest prawie idealnie. k***a, jaki ja genialny jestem.
Piczka żyje ale ledwie ledwie.


Jeszcze będzie się z tego śmiała na wózku :)

Raflik

2021-10-06, 19:07
sqnk napisał/a:

to przez polski rząd...



Tak przez Tuska i Kaczyńskiego heheheh

Raflik

2021-10-06, 19:10
Presty napisał/a:

Czym się rózni skok z 10 piętra od skoku z 1 piętra?
Z 10 - "Aaaaaaaaa" Dup!
Z 1 - Dup! "Aaaaaaaa"



heheheheh dobre

Ale zobaczcie ile ludzi na sadisticu jest kumatych z matematyki/fizyki , k***a aż się trzeba bać bo zaraz znajda się specjaliści od chemii i wtedy to może być wielkie bum.

StefanTSO

2021-10-06, 19:14
Zj***ła, mogła dwie kamery ustawić ... Drugą ustawić jak leci :)