18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samobójca.

de_Sade • 2019-08-10, 21:34
Czy bycie nieudacznikiem, to wystarczający powód do samobójstwa?



spoiler

dunio90

2019-08-12, 00:01
Shotterr napisał/a:

Nie jestem ekspertem ale w pierwszym filmie szyba pęka i widać że to szkło laminowane a w filmie ze spoilera mamy już kompletnie wybitą szybę ze szkła bezpiecznego (kruchego). Wnioskuję że oba filmy mają tyle wspólnego co średnia krajowa z większością polaków



Po pierwsze żadne szkło nie jest bezpieczne. Po drugie mianem "bezpiecznego" nazywa się laminowane jak np. przednie szyby w Twoim samochodzie. "Kruche", czytaj hartowane, czyli w kwadracie o powierzchni 10 na 10 centymetrów powinno według norm znajdować się 100 takich teoretycznie sześcianów co jest uwarunkowane grubością szkła (czyli jeśli szkło grubości 4 mm jest dobrze zahartowane, po rozj***niu kosteczka będzie mieć 10 x 10 mm Ale grubość 4 mm więc sześcianem nie będzie. Jak rozpie**olisz balustradę grubości 10 mm to możesz podziwiać ale życzę powodzenia z młotkiem i proponuje zacząć od narożnika) takie znajdują się w szybach bocznych Twojego rumpla. Potwierdza to znaczek E20 i atest hartowania.

KKuubbaa

2019-08-12, 12:49
Shotterr napisał/a:

Nie jestem ekspertem ale w pierwszym filmie szyba pęka i widać że to szkło laminowane a w filmie ze spoilera mamy już kompletnie wybitą szybę ze szkła bezpiecznego (kruchego). Wnioskuję że oba filmy mają tyle wspólnego co średnia krajowa z większością polaków



Ma też inne spodnie. Czyżby zdążył się przebrać aby lepiej wyglądać przed kamerą :-P

brzoza

2019-08-15, 21:45
jak sobie zwolnicie film, to widać jak na pierwszym typ się odbija i leci na tory.
może i kamera była za szybą środkową, ale ta szyba środkowa na drugim filmiku jest cała a nie popękana, więc to dwa różne filmy