18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samiec alfa na drodze

pieldolnik • 2022-10-10, 23:19
Filmik zaj***ny z FB.
Miejsce zdarzenia Gliwice (lub okolice)


ThunderZ

2022-10-10, 23:27
ciekawe co ćpał przed jazda ;d

Hetman_Wielki

2022-10-10, 23:45
wszyscy co wsiadają do auta to zombi... wystarczy rano przed 7 wracać z pracy, kiedy akurat tobie się nie spieszy,
i nagle presja bo zamulasz, bo to oni sie spóźnia do pracy przez ciebie !

a to nie ważne ze siedzi ci na zderzaku sadząc ze będzie szybciej, wiec ja jadę 40 ;-)

znajomemu z pracy tłumaczyłem, on na pewno nie będzie szybciej a ja chce bezpiecznie dojechać do domu
ale nie w układzie 70km czy więcej na zderzaku,

paradoksalnie wielu to rozumie jak dostaje spryskiwaczem po bani,
choć nie wszyscy, są ciężkie i uparte przypadki,

pewna babka caly czas uporczywie jechała za mna z 4 metry, niestety caly baniak 5l poszedł sie j***ć
ale za to miala szyby umyte ;-) niestety nie była szybciej przy mojej przepisowej 50
a sarenki tutaj przez las lubia sobie biegac
oczywiście u niej za kołkiem symfonia dyrygenta paderwewskiego,

tylko czy nie warto wyjechać 10 minut szybciej ????

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-10-10, 23:45
ThunderZ napisał/a:

ciekawe co ćpał przed jazda ;d



Meeee meeeee meeefedron z coca colą z biedry lub z lidelka XD

dżonyłojlker

2022-10-11, 00:00
ThunderZ napisał/a:

ciekawe co ćpał przed jazda ;d



Może nic. Ja tak miałem gdy pracowałem, z rana byłem tak wk***iony, że celowo szukałem pretekstu aby kogoś poszarpać. Jednego razu wyskoczyłem do gościa, a się okazało gdy podszedłem do auta, że za kółkiem siedzi chłop 2 razy większy ode mnie, gość chyba pomyślał, że jestem psychiczny i lepiej nie fikać, bo nie wysiadł.

Kaczor_Donald

2022-10-11, 00:02
HenrykS. napisał/a:

Może nic. Ja tak miałem gdy pracowałem, z rana byłem tak wk***iony, że celowo szukałem pretekstu aby kogoś poszarpać. Jednego razu wyskoczyłem do gościa, a się okazało gdy podszedłem do auta, że za kółkiem siedzi chłop 2 razy większy ode mnie, gość chyba pomyślał, że jestem psychiczny i lepiej nie fikać, bo nie wysiadł.



A co będzie z debilem zaczynał...

ph5i5

2022-10-11, 01:02
Hetman_Wielki napisał/a:


a to nie ważne ze siedzi ci na zderzaku sadząc ze będzie szybciej, wiec ja jadę 40








Hetman_Wielki napisał/a:


tylko czy nie warto wyjechać 10 minut szybciej ????



Pewnie wyjechał 20 minut szybiej, tylko utknął za jakaś p*zdą jadącą dla frajdy 40 km/h.

wojtekpwse

2022-10-11, 02:32
Up. Nie wypowiadaj się jak nie jesteś pewien, czy aby się nie skompromitujesz( właśnie to zrobiłeś)

ritu4l

2022-10-11, 02:43
HenrykS. napisał/a:

Może nic. Ja tak miałem gdy pracowałem, z rana byłem tak wk***iony, że celowo szukałem pretekstu aby kogoś poszarpać. Jednego razu wyskoczyłem do gościa, a się okazało gdy podszedłem do auta, że za kółkiem siedzi chłop 2 razy większy ode mnie, gość chyba pomyślał, że jestem psychiczny i lepiej nie fikać, bo nie wysiadł.



Tak głupie masz myślenie i tak głupie wysnuwasz wnioski, że jedynym tego powodem musi być to że bardzo często dostawałeś po tym pustym łbie podczas takich akcji i ci się do końca odkleiło ;-) no ale jeden ma łeb na karku lubi swoją pracę i jeździ spokojnie, a inny nieudacznik szuka z frustracji zaczepki
i robi za worek treningowy, taka równowaga w przyrodzie

tarcer123

2022-10-11, 04:01
Dobra wypowiem się. Jeżdżę autem, Moto a zawodowo zestawem. Jak się komuś spieszy a mam możliwość to po prostu go puszczam.

gre.g

2022-10-11, 05:26
Wyprzedzasz na autostradzie ciężarówkę jadąc 120 km/h i dojeżdża do Ciebie Jaśnie Pan zapie**alając 170 km/h migając swiatłami jak poj***ny bo jak Ty śmiałeś spowolnić go na autostradzie wyprzedzając z taką nikczemna prędkością. Najczęściej te auta są na warszawskich numerach chociaż nie brak pojebów z innych województw, niemniej literka W z przodu na tablicy dominuje.

turor

2022-10-11, 05:37
gre.g napisał/a:

Wyprzedzasz na autostradzie ciężarówkę jadąc 120 km/h i dojeżdża do Ciebie Jaśnie Pan zapie**alając 170 km/h migając swiatłami jak poj***ny bo jak Ty śmiałeś spowolnić go na autostradzie wyprzedzając z taką nikczemna prędkością. Najczęściej te auta są na warszawskich numerach chociaż nie brak pojebów z innych województw, niemniej literka W z przodu na tablicy dominuje.



Nie pie**ol, ciężarówkę wyprzedzasz z prędkością 95km/h, bo auto za dużo ci spali :D

PutinToSmiec

2022-10-11, 07:44
Polscybkierowcy to tragdia . Są j***nymi amebami jak bolszewicy . Jak ostatnio podwyzszylin ary za łamanie przepisów to 99% twierdziła ze wie lepiej jak jezdzic a ograniczenie predkosci jest dla frajerów . Nawet argumnet szkoły i ograniczenia przy niej predkosci wywoływał salwy smiechu . :-/

blackburn

2022-10-11, 08:43
Znam tego typa, ostatnio na dtś ( taka droga miedzy katowicami a gliwicami) wyhamiwal mi do zera przed ciężarówka totalnie bez powodu, otrabilem ch*ja to wyatawil leb przez okno i cos tam sie sapał, potem ruszyl z piskiem i wyprzedzal prawym lewym poboczem i czym sie dalo. Na zwężeniu wysiadl z samochodu zaczal, drzec na mnie morde i kopnal w drzwi, jak wysiadalem to sp***olił. Sprawa zgloszona na policje, podane numery samochodu i jak widac nadal sie dobrze bawi. To jakis naćpany patus

wlazidup-Krzysztof

2022-10-11, 09:05
Hetman_Wielki napisał/a:

wszyscy co wsiadają do auta to zombi... wystarczy rano przed 7 wracać z pracy, kiedy akurat tobie się nie spieszy,
i nagle presja bo zamulasz, bo to oni sie spóźnia do pracy przez ciebie !
a to nie ważne ze siedzi ci na zderzaku sadząc ze będzie szybciej, wiec ja jadę 40
znajomemu z pracy tłumaczyłem, on na pewno nie będzie szybciej a ja chce bezpiecznie dojechać do domu
ale nie w układzie 70km czy więcej na zderzaku,
paradoksalnie wielu to rozumie jak dostaje spryskiwaczem po bani,
choć nie wszyscy, są ciężkie i uparte przypadki,
pewna babka caly czas uporczywie jechała za mna z 4 metry, niestety caly baniak 5l poszedł sie j***ć
ale za to miala szyby umyte niestety nie była szybciej przy mojej przepisowej 50
a sarenki tutaj przez las lubia sobie biegac
oczywiście u niej za kołkiem symfonia dyrygenta paderwewskiego,
tylko czy nie warto wyjechać 10 minut szybciej ????



te całe robactwo co mają na wszystko wymówkę że się spóźnią do pracy to do gazu powinno iść