18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samiec alfa na drodze

pieldolnik • 2022-10-10, 23:19
Filmik zaj***ny z FB.
Miejsce zdarzenia Gliwice (lub okolice)


jkllll485

2022-10-11, 10:04
Też bym był zażenowany jakbym jeździł VW Polo Classic

wojtekpwse

2022-10-11, 11:05
Up. Nie wypowiadaj się jak nie jesteś pewien, czy aby się nie skompromitujesz( właśnie to zrobiłeś)

turor

2022-10-11, 12:30
Hetman_Wielki napisał/a:

a to nie ważne ze siedzi ci na zderzaku sadząc ze będzie szybciej, wiec ja jadę 40




Jedyne zmartwienie Hetmana, to jak do k***y nędzy zablokować trzy pasy do 40km/h jednym samochodem ????

dżonyłojlker

2022-10-11, 12:40
Karmazon napisał/a:

Tak głupie masz myślenie i tak głupie wysnuwasz wnioski, że jedynym tego powodem musi być to że bardzo często dostawałeś po tym pustym łbie podczas takich akcji i ci się do końca odkleiło no ale jeden ma łeb na karku lubi swoją pracę i jeździ spokojnie, a inny nieudacznik szuka z frustracji zaczepki
i robi za worek treningowy, taka równowaga w przyrodzie



Czy ja gdzieś napisałem, że byłem dumny ze swojego zachowania? Taki miałem wtedy problem i go opisałem. Wstawanie na 9.00 do pracy, było nie na moje nerwy i tyle. I nigdy podczas takich akcji nie dostałem po łypie (zawsze wysiadałem z kastetem).

Zanostromo

2022-10-11, 13:37
blackburn napisał/a:

Znam tego typa, ostatnio na dtś ( taka droga miedzy katowicami a gliwicami) wyhamiwal mi do zera przed ciężarówka totalnie bez powodu, otrabilem ch*ja to wyatawil leb przez okno i cos tam sie sapał, potem ruszyl z piskiem i wyprzedzal prawym lewym poboczem i czym sie dalo. Na zwężeniu wysiadl z samochodu zaczal, drzec na mnie morde i kopnal w drzwi, jak wysiadalem to sp***olił. Sprawa zgloszona na policje, podane numery samochodu i jak widac nadal sie dobrze bawi. To jakis naćpany patus



Blachy te same? Ogólnie ludzie na Opolszczyźnie jeżdżą jak wariaci i nie przestanie mnie to dziwić, że jak właśnie ze Śląska smigam do Namysłowa to zawsze znajdzie się ktoś kto wyprzedzi w lesie, na zakręcie, między dziurami wielkości krateru. Już nawet mało istotne czy jedziesz szybciej czy wolniej. Zawsze wyprzedzają.

Baronessa

2022-10-11, 16:41
Dziki typ. Szkoda, że w PL broń jest tak trudno zdobyć. Odstrzeliła bym go.

Mardath

2022-10-11, 19:40
gre.g napisał/a:

Wyprzedzasz na autostradzie ciężarówkę jadąc 120 km/h i dojeżdża do Ciebie Jaśnie Pan zapie**alając 170 km/h migając swiatłami jak poj***ny bo jak Ty śmiałeś spowolnić go na autostradzie wyprzedzając z taką nikczemna prędkością. Najczęściej te auta są na warszawskich numerach chociaż nie brak pojebów z innych województw, niemniej literka W z przodu na tablicy dominuje.



To nie warszawiacy tylko auta z leasingu, po drugie na Autostradzie lewy pas jest do wyprzedzania nie do jazdy ciągłej nie zależnie od prędkości, więc najpierw sprawdz czy możesz wyprzedzać tzn czy nikt cię właśnie nie wyprzedza.
Jeżeli chodzi o ten filmik to są tam 3 pasy w każdym kierunku a wszyscy jadą środkowym bo prawym to jakiś j***ny dyshonor też mam tam wqurw a jestem bardzo spokojny

goofastfood

2022-10-11, 19:51
HenrykS. napisał/a:

Może nic. Ja tak miałem gdy pracowałem, z rana byłem tak wk***iony, że celowo szukałem pretekstu aby kogoś poszarpać. Jednego razu wyskoczyłem do gościa, a się okazało gdy podszedłem do auta, że za kółkiem siedzi chłop 2 razy większy ode mnie, gość chyba pomyślał, że jestem psychiczny i lepiej nie fikać, bo nie wysiadł.



*Zauważył, że jesteś psychiczny. Nie pomyślał, zauważył..

tachicom666

2022-10-11, 20:56
HenrykS. napisał/a:

Może nic. Ja tak miałem gdy pracowałem, z rana byłem tak wk***iony, że celowo szukałem pretekstu aby kogoś poszarpać. Jednego razu wyskoczyłem do gościa, a się okazało gdy podszedłem do auta, że za kółkiem siedzi chłop 2 razy większy ode mnie, gość chyba pomyślał, że jestem psychiczny i lepiej nie fikać, bo nie wysiadł.



Typ po prostu bał się że się gównem pobrudzi, dlatego się z tobą nie szarpał. Ale dobra, niech ci będzie nasz wspaniały internetowy kozaki, bał się po prostu

;-)

Ogórek

2022-10-11, 22:03
Typowy właściciel Polo clasic z 98 rok

uFo125

2022-10-12, 09:09
Hetman_Wielki napisał/a:

wszyscy co wsiadają do auta to zombi... wystarczy rano przed 7 wracać z pracy, kiedy akurat tobie się nie spieszy,
i nagle presja bo zamulasz, bo to oni sie spóźnia do pracy przez ciebie !
a to nie ważne ze siedzi ci na zderzaku sadząc ze będzie szybciej, wiec ja jadę 40
znajomemu z pracy tłumaczyłem, on na pewno nie będzie szybciej a ja chce bezpiecznie dojechać do domu
ale nie w układzie 70km czy więcej na zderzaku,
paradoksalnie wielu to rozumie jak dostaje spryskiwaczem po bani,
choć nie wszyscy, są ciężkie i uparte przypadki,
pewna babka caly czas uporczywie jechała za mna z 4 metry, niestety caly baniak 5l poszedł sie j***ć
ale za to miala szyby umyte niestety nie była szybciej przy mojej przepisowej 50
a sarenki tutaj przez las lubia sobie biegac
oczywiście u niej za kołkiem symfonia dyrygenta paderwewskiego,
tylko czy nie warto wyjechać 10 minut szybciej ????



Dojeżdżam do pracy z zadupia do Opola ukochaną DK46 wyprzedzanie zapie**alanie a potem kontakt wzrokowy na obwodnicy na światłach z kierowcą który 10km wcześniej mnie wyprzedzał gestykulując że dla niego za wolno jadę tyle w temacie godzin szczytu na drogach...

GrzechOOsadol

2022-10-12, 18:56
ONY i wszystko jasne .... to nie wymaga dalszego komentowania ...

to...........10

2022-10-16, 22:57
Hetman_Wielki napisał/a:

a to nie ważne ze siedzi ci na zderzaku sadząc ze będzie szybciej, wiec ja jadę 40



Wiadomo, że odstęp powinien wynosić (w metrach) połowę prędkości (w kilometrach na godzinę). Jeśli więc ktoś siedzi mi z tyłu na zderzaku bliżej niż 15 metrów, to ja nie mam innego wyjścia jak tylko zdjąć nogę z gazu i poczekać aż prędkość spadnie do 30 km/h :amused: