18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samica Alfa

Macx83wwww • 2022-01-18, 18:05


Ciekawe czy z mężczyznami tez tak sobie radzi jak z wilkami :-D

Sraj1

2022-01-19, 01:09
Zwłaszcza że tam nie ma jajek bo to suka.

atomboy

2022-01-19, 01:23
ja kiedyś zabiłem Wilka, duży był ale nie miałem żadnej litości, jednym uderzeniem go zabiłem. Co prawda siedziałem wtedy w dostawczaku DHL ale jednak go zabiłem XD

gustav665

2022-01-19, 17:01
Bambrych napisał/a:

To jest zwierzę. Ewidentnie te oswojone były.
Ale koleś popełnił błąd. Po 1 dał się gryźć jak p*zda. Po 2 się cieszył, więc szczerzył zęby. Dla zwierzęcia to znak do ataku.
Laska miała jaja i zrobiła to co trzeba. Dwa buty na bebechy, agresywna postawa, nie cofnęła się o krok.
Na pewno w konfrontacji z dziką wataha miałaby większe szanse niż ten p*zduś. Jego by zagryzły jakby uciekał.



sam sobie zaprzeczyłeś
"dał mu sygnał do ataku" xd? pokazywanie zębów to nie sygnał do ataku kolego tylko pokazówka i to żaden błąd tylko część siłowania się
takiego rodzaju potyczki są normalką nie tylko u wilków, w ten sposób się ustala przewodnika stada i nie ma potem zgrzytów.
inne wilki widziały w tym nic innego jak sparing, dlatego nie ingerowały, facet nic złego nie zrobił, po prostu siedział w impasie bo mu się nie chciało siłować z wilkiem, lub nie wiedział co ma robić, to czy się uśmiechał czy nie to nie ma nic do rzeczy.
Gdyby człowiek został zaatakowany przez watahę 10 wilków to nie ważne czy typka, czy pudzian, jedynym wyjściem byłoby drzewo, nic więcej.

BambiPMT

2022-01-19, 20:19
gustav665 napisał/a:

sam sobie zaprzeczyłeś
"dał mu sygnał do ataku" xd? pokazywanie zębów to nie sygnał do ataku kolego tylko pokazówka i to żaden błąd tylko część siłowania się
takiego rodzaju potyczki są normalką nie tylko u wilków, w ten sposób się ustala przewodnika stada i nie ma potem zgrzytów.
inne wilki widziały w tym nic innego jak sparing, dlatego nie ingerowały, facet nic złego nie zrobił, po prostu siedział w impasie bo mu się nie chciało siłować z wilkiem, lub nie wiedział co ma robić, to czy się uśmiechał czy nie to nie ma nic do rzeczy.
Gdyby człowiek został zaatakowany przez watahę 10 wilków to nie ważne czy typka, czy pudzian, jedynym wyjściem byłoby drzewo, nic więcej.



1. Nie uśmiecha się(nie pokazuje się zębów) do nieznanego zwierzęcia. Pooglądać relacje np. z ataków szympansa, które były popularnymi zwierzętami domowymi w USA w latach 70.
2. Jak się odwrócisz żeby sp***olic na drzewo to już po tobie. Na wiele zwierząt działa krzyk i agresywna postawa, na niektóre sprawienie że wygląda się na większego niż się jest tj. ręce do góry, albo cokolwiek w tę ręce złapiesz podnosisz nad głowę. Wiadomo, że może to nie pomoc na wygłodniałą watahę wilków.
3. A jeżeli się tak bawili to po co opiekun interweniował? Widzieliśmy ten sam film? To była jakaś wycieczka, wilk to dzikie zwierzę którego oswoić się nie da i czasem mu coś odjebie. Sparing k***a. Nie wiesz co by się stało jakby kobieta nie zareagowała. Złapała ch*jaszka za policzki tak, żeby nie mógł jej uj***ć. A widać wyraźnie że ch*j próbował i to nie na żarty.

Nie widać momentu rozpoczęcia akcji. Nie wiadomo co go sprowokowało. Może się pchał z łapami do głaskania, a nie dał się powąchać?

Mrozik1988

2022-01-22, 23:36
Film ma ze 20 lat, a to jest jej stado. Rzucil by sie na nia gdyby mial nizsza pozycje