18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samica Alfa

Macx83wwww • 2022-01-18, 18:05


Ciekawe czy z mężczyznami tez tak sobie radzi jak z wilkami :-D

Halman

2022-01-18, 18:08
co to za wilki? jak wieprzki wyglądają...

C0C0JUMBO

2022-01-18, 18:11
Halman napisał/a:

co to za wilki? jak wieprzki wyglądają...



Świetny materiał.
A co to za hal a jak patałach wygląda?

Macx83wwww

2022-01-18, 18:14
Halman napisał/a:

co to za wilki? jak wieprzki wyglądają...



Sejmowe..

Kuleczka

2022-01-18, 18:22
O matko, ciekawe czy takie zachowanie na każde wilki by podziałało... Coraz więcej się słyszy o ich pobycie w naszych lasach i zbliżaniu się do domostw

jozue

2022-01-18, 19:16
Fajny fafik, chciałbym mieć takie bydle i spuszczać je na ludzi na osiedlu, na małe dzieciaczki :)

BambiPMT

2022-01-18, 19:44
Kuleczka napisał/a:

O matko, ciekawe czy takie zachowanie na każde wilki by podziałało... Coraz więcej się słyszy o ich pobycie w naszych lasach i zbliżaniu się do domostw



To jest zwierzę. Ewidentnie te oswojone były.
Ale koleś popełnił błąd. Po 1 dał się gryźć jak p*zda. Po 2 się cieszył, więc szczerzył zęby. Dla zwierzęcia to znak do ataku.
Laska miała jaja i zrobiła to co trzeba. Dwa buty na bebechy, agresywna postawa, nie cofnęła się o krok.
Na pewno w konfrontacji z dziką wataha miałaby większe szanse niż ten p*zduś. Jego by zagryzły jakby uciekał.

sa...........el

2022-01-18, 20:25
Z wieloma rasami psów trzeba podobnie, inaczej coś im odpie**oli i zagryzą właściciela, albo dziecko na ulicy. Ale za takie coś zaraz zieloni by wpakowali człowieka za kratki, bo oni traktują zwierzęta wyżej niż ludzi i sforsowali zj***ne prawo. Lewacy to kwintesencja upadku cywilizacji i tych skrajnych nie można nazywać ludźmi a głupim bydłem, tak samo jak nazioli. Niestety mają oni za dużo do powiedzenia w kształtowaniu się prawa i polityce.

Znawca_Cipek

2022-01-18, 21:06
Kuleczka napisał/a:

O matko, ciekawe czy takie zachowanie na każde wilki by podziałało... Coraz więcej się słyszy o ich pobycie w naszych lasach i zbliżaniu się do domostw



Wybierz sie do lasu i kopnij wilka w jaja. To nam wszystkim wyjdzie na dobre.

Kuleczka

2022-01-18, 21:15
Znawca_Cipek napisał/a:

Wybierz sie do lasu i kopnij wilka w jaja. To nam wszystkim wyjdzie na dobre.



No nie wiem, nie wiem... Ale jak będę miała kiedyś nieprzyjemność spotkać wilka to chyba zrobię to co laska na filmiku bo chyba działa. Sadol bawi i uczy

Takafura

2022-01-18, 23:12
Kuleczka napisał/a:

O matko, ciekawe czy takie zachowanie na każde wilki by podziałało... Coraz więcej się słyszy o ich pobycie w naszych lasach i zbliżaniu się do domostw


4 sztuki kilometr od mojej chaty.
Się zacząłem na poważnie zastanawiać łażąc codziennie po lesie jak się zachować przy spotkaniu oko w oko...


wilkoala

2022-01-18, 23:13
Kuleczka napisał/a:

O matko, ciekawe czy takie zachowanie na każde wilki by podziałało... Coraz więcej się słyszy o ich pobycie w naszych lasach i zbliżaniu się do domostw





Kuleczka napisał/a:

No nie wiem, nie wiem... Ale jak będę miała kiedyś nieprzyjemność spotkać wilka to chyba zrobię to co laska na filmiku bo chyba działa. Sadol bawi i uczy



Zależy gdzie spotkasz tego wilka, te w europejskie sp***zielają na widok człowieka gdzie pieprz rośnie i atakują tylko jeśli nie mają drogi ucieczki.
Wyrobiły sobie taki odruch, bo przez wieki były u nas niemiłosiernie trzebione.

Takafura

2022-01-18, 23:40
wilkoala napisał/a:

Zależy gdzie spotkasz tego wilka, te w europejskie sp***zielają na widok człowieka gdzie pieprz rośnie i atakują tylko jeśli nie mają drogi ucieczki.
Wyrobiły sobie taki odruch, bo przez wieki były u nas niemiłosiernie trzebione.


Widziałem filmik nagrany telefonem jak 3 wilki reagują na spotkanie z odpalonym traktorem. Kierowca zamknął sie w kabinie i filmował, a zwierzaki przeszły kilkanaście metrów obok. To co robiło wrażenie to spokój i nonszalancja watahy, żadnego pospiechu.
Wiec to co piszesz to prawda, ale to się dość szybko zmienia i tylko kwestia czasu jak tabloidy rozpętają histerię bo wilki zażrą jakiegoś menela co zasnął w drodze do domu...

rogacz

2022-01-19, 00:42
Pamiętam wywiad z tą kobitką, ona gumiakiem celowała w jajka dlatego wilk tak szybko zmiękł ;)