18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samce alfa plus pies

phrontch • 2020-03-30, 19:38
Kontra szczur. Nierówny pojedynek






outsidethebox86

2020-03-31, 10:04
Wyrokulicy napisał/a:

Ty byś pewnie tego szczura złapał w rękę i jeszcze go wpie**olil żywcem jak chińczyk. Znalazł się Kozak przed kompem..... Hahahaha



Jestem kobietą ;-) , widziałam na żywo jak się można rozprawić z takim szczurem, nie było przy tym dziewczynskich pisków i podskoków, wystarczył szpadel i jedno cięcie, z tym, że akcja rozgrywała się na zewnątrz. No ale pisków ani skakania nie było.

zerwikaptur

2020-03-31, 10:41
[quote="outsidethebox86"]Jestem kobietą , widziałam na żywo jak się można rozprawić z takim szczurem, nie było przy tym dziewczynskich pisków i podskoków, wystarczył szpadel i jedno cięcie, z tym, że akcja rozgrywała się na zewnątrz. No ale pisków ani skakania nie było.[/


Na zewnątrz taki szczur o ile nie jest wsciekniety itd to jest dla człowieka nieszkodliwy śle w pomieszczeniu to inna sprawa ,jeśli ma ktoś pojęcie o ilości bakteri u szczura w pysku to nie będzie cwaniakować tylko zachowa ostrożność i spruboje go zajebac .Piski wrzaski może i niepotrzebne ale na tym filmiku tych młodych ludzi poniósł tzw fan było kupa śmiechu trochę narobili rozgardiaszu ale żeby twierdzić ze to c*pki itd to bym był daleki .
Zaj***li szczura ? Zaj***li
Ps
Mój syn choruje dwa szczury,mądre w ch*j otwiera im klatke i dzrzwi od łazienki gwiżdże odkręca wodę a ona biegiem do wanny (wchodzą po powieszonym na ściśnie ręczniku )

outsidethebox86

2020-03-31, 11:06
[quote="zerwikaptur"]
outsidethebox86 napisał/a:

Jestem kobietą , widziałam na żywo jak się można rozprawić z takim szczurem, nie było przy tym dziewczynskich pisków i podskoków, wystarczył szpadel i jedno cięcie, z tym, że akcja rozgrywała się na zewnątrz. No ale pisków ani skakania nie było.[/
Na zewnątrz taki szczur o ile nie jest wsciekniety itd to jest dla człowieka nieszkodliwy śle w pomieszczeniu to inna sprawa ,jeśli ma ktoś pojęcie o ilości bakteri u szczura w pysku to nie będzie cwaniakować tylko zachowa ostrożność i spruboje go zajebac .Piski wrzaski może i niepotrzebne ale na tym filmiku tych młodych ludzi poniósł tzw fan było kupa śmiechu trochę narobili rozgardiaszu ale żeby twierdzić ze to c*pki itd to bym był daleki .
Zaj***li szczura ? Zaj***li
Ps
Mój syn choruje dwa szczury,mądre w ch*j otwiera im klatke i dzrzwi od łazienki gwiżdże odkręca wodę a ona biegiem do wanny (wchodzą po powieszonym na ściśnie ręczniku )



Dobrze już dobrze, niech będzie, że chłopaki mają fun, ale to i tak nie zmienia faktu, że z dziesięciolecia na dziesięciolecie, faceci niestety niewiescieją, nie wszyscy, bo zaraz zostanę oskarżona o wrzucanie wszystkich do jednego worka. Jednak wiem, że mężczyźni również zauważając ten fakt i nie szczędzą takim chlopaczkom określeń typu "p*zda", "c**a" itd. Nie piszę tego, żeby pojechać facetom, stwierdzam ten fakt z żalem, bo ch*jowo by się żyło w świecie bez prawdziwych mężczyzn.

Rozjebie

2020-03-31, 14:31
outsidethebox86 napisał/a:

Gdzie ci mężczyźni... prawdziwi tacy... Jak patrzę na te młode pokolenia facetów to niestety stwierdzam, że z roku na rok mają coraz mniej testosteronu.



Wystarczy mieszanka omnadrenu z trenbolonem i masz 10x razy więcej teścia niż goryl górski :D

danielrozi

2020-03-31, 23:17
Stara jak na Ciebie patrzy myśli dokładnie to samo.


_Yarko_ napisał/a:

Pies jak na nich patrzy to żałuje, że nie został w schronisku.


krasnal_hałabała

2020-04-01, 23:06
outsidethebox86 napisał/a:

Gdzie ci mężczyźni... prawdziwi tacy... Jak patrzę na te młode pokolenia facetów to niestety stwierdzam, że z roku na rok mają coraz mniej testosteronu.



A gdzie te prawdziwe kobiety, hę?

pochminick

2020-04-23, 08:59
W chacie syf jak ch*j, ale płąski TV 250"" jest...