18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samce alfa plus pies

phrontch • 2020-03-30, 19:38
Kontra szczur. Nierówny pojedynek






chocho

2020-03-30, 20:35
To widzę że miotła to podstawowa ogólnoświatowa broń na szczury.
Ostatnio był taki filmik z rodakami.

~_Yarko_

2020-03-30, 21:31
Pies jak na nich patrzy to żałuje, że nie został w schronisku.

outsidethebox86

2020-03-30, 21:49
Gdzie ci mężczyźni... prawdziwi tacy... Jak patrzę na te młode pokolenia facetów to niestety stwierdzam, że z roku na rok mają coraz mniej testosteronu.

Bejker

2020-03-30, 21:53
Biedny szczur :(

Lobo24

2020-03-30, 21:55
outsidethebox86 napisał/a:

Gdzie ci mężczyźni... prawdziwi tacy... Jak patrzę na te młode pokolenia facetów to niestety stwierdzam, że z roku na rok mają coraz mniej testosteronu.



To fakt. Jakaś uczelnia z USA prowadzi nad tym badania od chyba 1985 i od tamtego okresu spadł średnio ok 20%.
Mi od samego patrzenia na ten film estrogen skoczył.
Są wyjątki. Szukaj a znajdziesz. Jak to powiedział jeden pacjent psychiatryka "nadzieja jest dopóki jej nie ma". Podczas wypadku rozwaliło mu łeb i stracił część mózgu, ale złote myśli miał pierwszej klasy.

twentyfree

2020-03-30, 21:57
banda pedałów, piszczy to jak moja corka kiedy pozbawialem jej dziewictwa

LaChupacabra

2020-03-30, 21:59
pie**olicie. Normalne, że nikt nie chce się macać z podskakującym piskliwym posożytem. Ważne, że mission accomplished.

Daniel01

2020-03-30, 22:01
[quote="outsidethebox86"]Gdzie ci mężczyźni... prawdziwi z pwodu choroby....tacy... Jak patrzę na te młode pokolenia facetów to niestety stwierdzam, że z roku na rok mają coraz mniej
mam 41 lat i niedługo z tego świata naprawdę odchodzę z pwodu choroby....

Lobo24

2020-03-30, 22:31
[quote="Daniel01"
mam 41 lat i niedługo z tego świata naprawdę odchodzę z pwodu choroby....[/quote]

Masturbacja to nie choroba.


Noemi1998

2020-03-30, 23:21
yebane polaczki w komentarzach pokazują jacy to są odwazni a byscie tak samo osrani byli jak oni albo i bardziej , chyba ze jakas c**a by stala jak tutaj i kamerowala to byscie nie chcieli wyjsc na nieudacznikow i cykorow... glupki posrane , sadol juz osiagnol takie dno jesli chodzi o uzytkownikow ... kiedys byl jakis poziom merytoryki ... a wiedzą polaczki ze szczur gdyby ugryzl to moglby doprowadzic do smiertelnych powiklan (zakazenie bakteryjne) ? szkoda czasu na pisanie z takimi ludzmi....

niemamskarpet.

2020-03-30, 23:32
udało im się pokonać tą bestię......... choć odkąd miałem w domu szczura swojego oswojonego to zmieniłem zdanie na temat tych zwierząt, są na prawdę bardzo mądre i nie ma co ich porównywać do świnek morskich i innych tego typu domowych gryzoni.....

taki przykład sprytu tych gryzoni



Dzisiaj

2020-03-31, 00:04
primo - jakby mi jakis pie**olony szczur skakal po podlodze to bym k***a piszczal jak panienka, na zmiane bluzgal jak szewc i pewnie smial sie jak poj***ny. pie**olony moze roznosic jakies j***ne chorobstwa i ch*j wie czy nie upie**oli Cie w noge lub nie skoczy Ci na klate? ch*j go wie. Smieszne troche bo szczur duzo mniejszy i teoretycznie do zaj***nia w kilka sekund... komu szczur nie skoczyl na plecy to moze tylko zgrywac twardziala wpie**alajac chipsy przed monitorem

secundo - moze jestem pie**olniety, ale jakos nigdy nie doprowadzilem by w domu pojawily mi sie szcury. Nie znam sie ale wydaje mi sie, ze jak nie masz syfu i generalnie ejstes choc troche ogarniety - problemu ze szczurami nie powinno byc

po trzecie primo i secundo - zniewiesciale chlopaczki w dzisiejszych czasach to kombinacja pie**olenia lbgt, tolerancji oraz szczopionek rozpie**alajacych ludzkie organizmy. Ok ide zalozyc aluminiowa czapke bo reptalianie modsluch*ja moje mysli.

outsidethebox86

2020-03-31, 01:09
Lobo24 napisał/a:

To fakt. Jakaś uczelnia z USA prowadzi nad tym badania od chyba 1985 i od tamtego okresu spadł średnio ok 20%.
Mi od samego patrzenia na ten film estrogen skoczył.
Są wyjątki. Szukaj a znajdziesz. Jak to powiedział jeden pacjent psychiatryka "nadzieja jest dopóki jej nie ma". Podczas wypadku rozwaliło mu łeb i stracił część mózgu, ale złote myśli miał pierwszej klasy.



Nie szukam, po prostu dzielę się spostrzeżeniami, które, jak się okazało, mają swoje potwierdzenie w nauce ;-) .

Wyrokulicy

2020-03-31, 08:53
outsidethebox86 napisał/a:

Gdzie ci mężczyźni... prawdziwi tacy... Jak patrzę na te młode pokolenia facetów to niestety stwierdzam, że z roku na rok mają coraz mniej testosteronu.



Ty byś pewnie tego szczura złapał w rękę i jeszcze go wpie**olil żywcem jak chińczyk. Znalazł się Kozak przed kompem..... Hahahaha