18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Salon pielęgnacji czworonogów.

T3RMINATOR • 2020-01-24, 12:56
Pani robi ożywczy masaż pieskom w ramach powierzonej jej pielęgnacji.

kulawiec

2020-01-24, 22:40
twojstaryjekotlety napisał/a:

Ludzie to szmaty, ich krzywda serce cieszy, zwierzęta są ok- to ta różnica



Bredzisz. Zwierzęta uwielbiają się znęcać. Byle kot lubi sobie gnębić myszy, bawić się, przyduszać i na koniec zabić. Mnóstwo zwierząt zwyczajnie bawi się znęcaniem nad innymi. Lubią skowyt, piszczenie itp. Zżerają na żywca, okaleczają i męczą. Taki jest świat, i zwierze człowiek nie wyróżnia się wcale specjalnie od innych.

mrfreak16

2020-01-25, 01:34
wujekslepy napisał/a:

Doświadczenia z dzieciństwa ? Pewnie jak narozrabiałeś w przedszkolu, to tata za kare wieszał na takiej smyczy żebyś sie uspokoił i do czego to doprowadziło ? Wylewasz swoje gównoatencyjne komentarze pod każdym tematem, nawet tam gdzie litery wyrazu "PIES" są w innej kolejności a nawet w 3 razy dłuższym słowie. Chciałbym napisać, że współczuje takich traum z dzieciństwa, ale jak tak sobie czytam twoje wypociny, to nagle współczucie odchodzi na dalszy plan a w jego miejsce wkrada się satysfakcja. Satysfakcja z tego, że taki uraz do czworonogów i nie tylko sądząc po postach mógł wywołać pierd chihuahua po usłyszeniu którego sp***alałeś pod kiece mamusi szybciej od rozpędzonego Shinkansen. Przestań w końcu robić z siebie wielkiego sadystę, morderce czworonogów i jeźdźca apokalipsy dla wszystkiego co nie zalicza się do gatunku Homo Sapiens, bo masz z nim wspólnego tyle co sinus stu osiemdziesięciu stopni.



Serio, przestańcie się produkować, poligon nam komentarze urozmaica. Żadne pojazd go nie usadzi na dupie, nie ma się co produkować...

doktores napisał/a:

Uderz w kibel, a gówno się odezwie, poligniot6 się znaczy. Płaczę ze śmiechu jak ten cwe* próbuje w niektórych komentarzach, gdzie nie ma psów udawać inteligenta j***niutki. Proszę oto przykład poligłupa6 w wersji inteligenckiej:
"Sarkazm jest dla luzi inteligentnych, ty tego warunku nie spełniasz. Ale nie martw się dalej wierz w bzdety ruskich gównojedów.
Ale dam ci ostatnia szanse, powiedz mi dlaczego k***in jako europosel poleciał na zajęty przez Rosje Krym. W samolocie leciał glownie z komuchami, którzy też liz a dupe putlerowi. Może jakies długi splacal? "
k***a gość pisać za bardzo nie potrafi, a mędrkuje. Cham i profesor w jednym, taka hybryda



Nie zesraj się.

maddog77 napisał/a:

Poligon ty j***ny cwe*u ma szczerą nadzieję że któregoś dnia padniesz ofiarą seryjnego zabójcy i doświadczysz wszystkiego co tak szczegółowo opisujesz.



k***a, następny...

Szczur32

2020-01-25, 12:55
patitati napisał/a:

A można jak najbardziej, jeszcze jak.



I mówi to ten co go stary ku*asem po czole od dziecka napie**ala. I robi to chyba do tej pory boś głupi.

twojstaryjekotlety

2020-01-25, 15:36
Tratarara napisał/a:

idź jeszcze lodzika zrób swojemu zwierzaczkowi



ale pocisk

:-D

Silikonowy

2020-01-25, 19:38
poligon6 napisał/a:

Żeby pies się uspokoił nie mozna go bić, staje się wtedy nerwowy.
Jak widać psy sa uwiazane do smyczy przypietej gdzieś u góry. Wystarczy takiego psa powiesić na smyczy, niech sie troche poddusi i będzie spokojny.



Ale bym cię k***o bił

mama11

2020-01-26, 01:23
Mogę oglądać jak da Silva ma wycinane serce ale psa jak widzę że biją to bym sam sk***ielowi serce wyciął j***ny h*j brak słów w p*zdę i do lasu

twojstaryjekotlety

2020-01-26, 13:53
kulawiec napisał/a:

Bredzisz. Zwierzęta uwielbiają się znęcać. Byle kot lubi sobie gnębić myszy, bawić się, przyduszać i na koniec zabić. Mnóstwo zwierząt zwyczajnie bawi się znęcaniem nad innymi. Lubią skowyt, piszczenie itp. Zżerają na żywca, okaleczają i męczą. Taki jest świat, i zwierze człowiek nie wyróżnia się wcale specjalnie od innych.



Masz 40 lat i dalej nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Czy napisałam gdzieś, że zwierzęta się NIE znęcają? Chodziło mi o to, że jak ma się psa- h*ja to to nie jest wina psa tylko raczej zjeba, który psa skrzywił. Bo pies, tak jak koleżanka wspomniała jest na poziomie 2 letniego dziecka, wiec ciężko wymagać od niego wiele.

;-)

mrfreak16

2020-01-28, 00:15
Silikonowy napisał/a:

Ale bym cię k***o bił



Konia sobie obij, Rycerzu Ortalionu

:mrgreen:

Majhulec

2020-08-29, 15:11
Życze ci zebys zdechl naprawde zebt ci podpalali jaja smieciu j***ny i potem podduszali
poligon6 napisał/a:

Żeby pies się uspokoił nie mozna go bić, staje się wtedy nerwowy.
Jak widać psy sa uwiazane do smyczy przypietej gdzieś u góry. Wystarczy takiego psa powiesić na smyczy, niech sie troche poddusi i będzie spokojny.