18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Salon pielęgnacji czworonogów.

T3RMINATOR • 2020-01-24, 12:56
Pani robi ożywczy masaż pieskom w ramach powierzonej jej pielęgnacji.

dunio90

2020-01-24, 17:57
Jak dla mnie trochę za szybko zaczęła ubijać te kotlety.

Legorro8585

2020-01-24, 18:14
Czekam na filmik z tą panią na hardzi

Andre1945

2020-01-24, 18:18
Sadop*zdole się zesrali, bo łolaboga, piesia katujo. Te same sadop*zdole ejakulują przy katowanych mężczyznach, kobietach i dzieciach oraz filmikach z mordów. Kiedy czuję nutkę żalu do pchlarzy przy takich filmikach, to sobie przypominam, jak te biedne piesie potrafią napie**alać na cały regulator o 5 rano, a po trawie w parku nie można iść, bo co dwa kroki psia sraka i psie szczyny. I mi przechodzi.

kulawiec

2020-01-24, 18:35
O co chodzi? Obija psa, ogoli i jest gotowy do obdarcia ze skóry i porcjowania.

DannyBazooka

2020-01-24, 18:38
miał wyjść zadowolony czy dobrze ostrzyżony? trzeba się poświęcić żeby znaleźć cierpliwośc dla takiego gówna.

Catchcart

2020-01-24, 19:08
Szczury do wora, wór do jeziora a jezioro na wysypisko

nono12

2020-01-24, 19:08
Andre1945 napisał/a:

Sadop*zdole się zesrali, bo łolaboga, piesia katujo. Te same sadop*zdole ejakulują przy katowanych mężczyznach, kobietach i dzieciach oraz filmikach z mordów. Kiedy czuję nutkę żalu do pchlarzy przy takich filmikach, to sobie przypominam, jak te biedne piesie potrafią napie**alać na cały regulator o 5 rano, a po trawie w parku nie można iść, bo co dwa kroki psia sraka i psie szczyny. I mi przechodzi.



Ta i każdy idiotowłaściciel 'on nie gryzie, nie bój się'. Po czym łapa dwulatka upie**olona przez wszarza.

dżonyłojlker

2020-01-24, 19:58
nono12 napisał/a:

Ale 2 letniemu dziecku przyj***ć to już można.



A można jak najbardziej, jeszcze jak.

poligon6

2020-01-24, 20:05
patitati napisał/a:

A można jak najbardziej, jeszcze jak.
______________



Byle nie po łbie, by głupie nie było.

maddog77

2020-01-24, 20:11
Poligon ty j***ny cwe*u ma szczerą nadzieję że któregoś dnia padniesz ofiarą seryjnego zabójcy i doświadczysz wszystkiego co tak szczegółowo opisujesz.

dżonyłojlker

2020-01-24, 20:28
maddog77 napisał/a:

Poligon ty j***ny cwe*u ma szczerą nadzieję że któregoś dnia padniesz ofiarą seryjnego zabójcy i doświadczysz wszystkiego co tak szczegółowo opisujesz.



Skalp pierwsza klasa.

W1ru2

2020-01-24, 20:33
[/quote]nie kojarzę żeby na sadistcu śmiano się z krzywdy dzieci[/quote] Od niedawna na sadisticu?


Tratarara

2020-01-24, 21:10
wujekslepy napisał/a:

a potem dojdzie do słynnej kopulacji poligona6 z defekującym psem i w ten sposób potwierdzi się legenda o adminie co r*cha psa jak sra.



już ci powiedziałem, nie zesraj się przy tych swoich wypocinach bo ch*j to kogo obchodzi. Nie chcesz czytac takich rzeczy, to po ch*j wchodzisz na sadistica? Strony ci się poj***ły czy o co chodzi?

twojstaryjekotlety

2020-01-24, 21:23
NataliaW napisał/a:

Inteligencja psa jest porównywalna max z 2 letnim dzieckiem, ludzie uważają, że psy są" przyjaciółmi" ludzi , a one po prostu jak małe dzieci przywiązują się do tego kto karmi. Głupi ludzie szukają takich przyjaciół bo tacy przyjaciele są na ich poziomie. Nie lubię znęcania się nad zwierzętami i nad ludźmi. Tyle że nie rozumiem na sadolu tych ćwierć inteligentów co żałują piesków a zaraz śmieją się bo ktoś stracił nogi...



Ludzie to szmaty, ich krzywda serce cieszy, zwierzęta są ok- to ta różnica (a jak zwierze nie jest ok to to wina ludzkiej szmaty, proste)

Tratarara

2020-01-24, 21:58
twojstaryjekotlety napisał/a:

Ludzie to szmaty, ich krzywda serce cieszy, zwierzęta są ok- to ta różnica (a jak zwierze nie jest ok to to wina ludzkiej szmaty, proste)



idź jeszcze lodzika zrób swojemu zwierzaczkowi