18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadystycznie z Dragon Ball'em

Cp...........ly • 2012-12-01, 02:06
Zauważyłem, że wielu sadoli pała do Dragon Ball'a uczuciami gorącymi jak nazistowskie piece, jako że jestem właśnie w trakcie czytania tej zacnej mangi postanowiłem podzielić się z wami kilkoma drastycznymi scenami.

Info: w dużym uproszczeniu manga = komiks, anime = kreskówka na podstawie komiksu, często ze znaczącymi różnicami.

W ramach wstępu ciekawostka: czy zauważyliście kiedyś, że emitowane w Polsce odcinki anime były bardzo nieregularnej długości, a właściwie to wręcz krótkości? Zawdzięczamy to cenzurze, nie mogliśmy oglądać tylu cycków i flaków co Azjaci więc nasze odcinki były skracane o zbyt drastyczne sceny (czasem sięgało to niemal 10 minut!).

1. Dr Gero robi rozróbę w mieście


2. Złamanie ręki Vegety


3. Skutki użądlenia przez Komórczaka (eng. Cell) obrazek 1. dobre trafienie, obrazek 2. trafienie jedynie w ramię



4. Szatan Serduszko (Piccolo Jr) odrywa martwą rękę i "wyrasta sobie" nową


5. Komórczak po atakach energetycznych a) Vegety b) Goku c) Gohana


6. Złamanie ręki Jamszy (Yamcha/Yamucha)


7. Gohan ssj2 rozsmarowuje Cell Jrs - w anime po zabiciu zamieniały sie w dym (z tego co pamiętam) tutaj jak widać zostają z nich spore ilości flaków



8. Gohan zapie**olił Cellowi takiego kafara, że ten wyrzygał #18 - o ile pamiętam tej sceny również nie było w polskiej wersji anime


9. Future Trunks zostaje obdarzony nowym otworem w ciele



10. Ostatecznie zniszczenie Komórczaka


Jak widzicie to materiał tylko z sagi o androidach/Komórczaku, a jest jeszcze saga z Namek i Majin ;) Jak wam się spodoba to poszukam czegoś ciekawego i tam. Jeśli ktoś nie jest fanem Dragon Ball'a to szczerze wątpię żeby go to zaciekawiło, ale dla fanów to (imho) nie lada gratka.
Cheers.

krzysiu818

2012-12-01, 13:27
jak ja tego gówna nienawidzę :/

bovski

2012-12-01, 14:42
Jak się nie biegło ze szkoły, żeby zdążyć obejrzeć odcinek, to się miłości do Dragon Balla nie zrozumie, więc zamknąć mordy j***ne gimbusy

ellsworth

2012-12-01, 15:21
kelolan napisał/a:

Drodzy zwolennicy DB pragnę podzielić się z Wami moimi odczuciami:(...)



Nie wiem czym się tak spinasz! To jest tylko bajka, przeznaczona dla dzieci (mimo, że kulturowe różnice sprawiają, ze tu i jeszcze dalej na zachód, czasem uważa się DB za zbyt drastycznego. W Japonii takich obiekcji nie mają), a oczekujesz od niej spójności i fabuły, której nie uświadczysz nawet w wielomilionowych produkcjach filmowych dla dorosłych, więc o co ci chodzi?

Co samego tematu to na pewno brakło mi:
0. Goku przechodzący na wylot przez Piccolo.
1. Śmierci Goku & Raditza
2. Ucięcia dłoni Tenshinhan przez Nappe
3. Prawie każdy członek Ginyu Force miał niemiłą śmierć.
4. Freezer zabijający Vegetę
5. Bliskie spotakanie Freezera z jego własnym dyskiem ;)
6. Trunks wykańczający Freezera i jego ojca.

setius

2012-12-01, 16:14
Anime to gejoza

Pa...........an

2012-12-01, 18:44
setius napisał/a:

Anime to gejoza



Za smarkaty jesteś żeby pamiętać DB także morda w kubeł... Większość hejterów to albo skończeni idioci, albo gnojki podający w profilu z ch*ja wzięty wiek i udający wielce k***a dorosłych. Dragon Ball to już pie**olona klasyka animacji i kawał dzieciństwa dla wielu osób, którym daleko do pedalstwa czy bycia gimbusem/dzieckiem... Ludzie, którzy oglądali to anime mają dziś 20-30 lat!

shin69

2012-12-01, 20:33
Pan kapitan napisał/a:



Za smarkaty jesteś żeby pamiętać DB także morda w kubeł... Większość hejterów to albo skończeni idioci, albo gnojki podający w profilu z ch*ja wzięty wiek i udający wielce k***a dorosłych. Dragon Ball to już pie**olona klasyka animacji i kawał dzieciństwa dla wielu osób, którym daleko do pedalstwa czy bycia gimbusem/dzieckiem... Ludzie, którzy oglądali to anime mają dziś 20-30 lat!


Zostaw tych gimbuso-fapaczy... marne pocieracze i ręka na kuśce to jedyne, co im zostało w ich żywotach. :emo:

rusofil

2012-12-01, 20:45
Idź na ch*j z tym gównem. Jaranie się tym syfiasto narysowanym syfem jest tak samo pedalskie jak jaranie się kucykami. Jest mnóstwo innych, DOBRZE narysowanych mang (nie jestem w temacie, ale przeglądalam różne strony), a to? Nie wiem, w czym tkwi fenomen tego. Próbowałam jakoi bachor to obejrzeć i ni ch*ja. A jeszcze zaśmiecać tym Sadola? Wiedziałam, ta strona stacza się do poziomu kwejka czy innego gówna. Szkoda, że nie można dać karnego ku*asa zamiast piwa.

KanapkaZMP

2012-12-01, 21:04
Za latwo dajecie sie strollowac gimbusom co hejtuja DB.
Poprostu olejta ich.

Fammas

2012-12-01, 21:31
skaner Ci kiepsko skunuje ;/

shin69

2012-12-01, 22:44
rusofil napisał/a:

Idź na ch*j z tym gównem. Jaranie się tym syfiasto narysowanym syfem jest tak samo pedalskie jak jaranie się kucykami. Jest mnóstwo innych, DOBRZE narysowanych mang (nie jestem w temacie, ale przeglądalam różne strony), a to? Nie wiem, w czym tkwi fenomen tego. Próbowałam jakoi bachor to obejrzeć i ni ch*ja. A jeszcze zaśmiecać tym Sadola? Wiedziałam, ta strona stacza się do poziomu kwejka czy innego gówna. Szkoda, że nie można dać karnego ku*asa zamiast piwa.


DB akurat ma dobrą kreskę (jak na swoje 28 lat) i właśnie dlatego powinnaś zamknąć japę w tym temacie albo pokazać (według twojego mniemania) DOBRZE narysowaną mangę.

Sl...........nx

2012-12-02, 00:09
kelolan napisał/a:

@Slonx

Acha, a to przepraszam. Nie chciałem urazić twoich uczuć.



Jesteś na to trochę za mały.

snksnake

2012-12-02, 02:11
Nie miałem RTL7 kiedy leciał DB, pamiętam jak skasowali z naziemnej. Ale i tak nadrobiłem temat czytając komiks, który jest setki razy lepszy od ch*jowej wersji telewizyjnej, którą naprawdę chciałem obejrzeć, ale jak k***a Frezer walczył z goku przez 50 odcinków, to rzygać się chciało...

Pa...........an

2012-12-02, 11:12
snksnake napisał/a:

ale jak k***a Frezer walczył z goku przez 50 odcinków, to rzygać się chciało...



Chociaż nic człowiek nie tracił jak pominął jeden czy dwa odcinki ;)

chinchil

2012-12-02, 13:37
@up Cptn Obviously

Zrozum w dzieciństwie zamiast bawić się na dworze siedziałeś przy tv a teraz znowu siedzisz przy kompie i się rozczulasz nad tym jakie to były piękne czasy a ch*j nas to interesuje co ty chciałeś przekazać, prawda jest taka że większość właśnie tych co się rozczula to j***ni koniobijcy :) a i też pod innymi względami nie są za wspaniali :) wiem bo znam sporo takich osób i na dobre im to nie wyszło :-P

Fedek

2012-12-02, 14:20
Też jak byłem mały to oglądałem dragon balla ale z tego wyrosłem tak jak wyrasta się z pryszczy i walenia konia. Teraz to wiem ze DB to chińska bajka i gówno jakich nie mało tak samo jak reksio i krecik. I jeszcze jedno niedouczeni niedojebańcy. "Nostalgia" może być TYLKO za ojczyzną. Nie ma czegoś takiego jak nostalgia za k***a kreskówką tępaki