18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadystycznie daleko ten Mars...

Jesse.Pinkman • 2021-02-23, 10:25
...i sadystycznie na nim pusto ale tą perełkę z ostatniego lądowania musicie zobaczyć. Kilka lat już nie wrzucałem takich rzeczy ale czegoś takiego chyba jeszcze nie widzieliście, początek od 15 sekundy:

Syja

2021-02-23, 13:20
Zbysław napisał/a:

astrobiolog ja pie**ole hehe
a tak naprawdę to kto wierzy w to guwno? jakim trzeba być frajerem żeby uwierzyć w ten filmik



Zawsze znajdą się Ci co nie wierzą i tacy co wierzą. Zrobiło się to już nudne. Pokażcie twarde dowody, że to nie prawda. To, że ty byś nie potrafił zbudować rakiety i jej wystrzelić tam gdzie Ci się podoba nie oznacza, że ktoś inny tego nie potrafi. Kiedyś ludzie nie wierzyli, że można zmieniać kanały w telewizorze nie naciskając przycisków na nim tylko na pilocie i byli i tacy co sądzili, że to brednie i ktoś ich w ch*ja robi, a oni są najmądrzejsi. Taki sam jesteś i ty.

Justynka99

2021-02-23, 13:33
Syja napisał/a:

Zawsze znajdą się Ci co nie wierzą i tacy co wierzą. Zrobiło się to już nudne. Pokażcie twarde dowody, że to nie prawda. To, że ty byś nie potrafił zbudować rakiety i jej wystrzelić tam gdzie Ci się podoba nie oznacza, że ktoś inny tego nie potrafi. Kiedyś ludzie nie wierzyli, że można zmieniać kanały w telewizorze nie naciskając przycisków na nim tylko na pilocie i byli i tacy co sądzili, że to brednie i ktoś ich w ch*ja robi, a oni są najmądrzejsi. Taki sam jesteś i ty.



Jak istnieją na coś dowody, to znaczy, zę są sfabrykowane. Ale jak ktoś coś powie w jakimś filmiku na youtube to oczywista prawda i jak są dowody, że to bzdura, to też znaczy to, że są sfabrykowane. Całkiem jak z władzą Żydów na świecie, 5G, jaszczuroludźmi itp. Ja już się czasem gubię, czy światem w końcu rządzą Żydzi, Jaszczury, Jezus, czy jeszcze ktoś inny.

Syja

2021-02-23, 13:43
Justynka99 napisał/a:

Jak istnieją na coś dowody, to znaczy, zę są sfabrykowane. Ale jak ktoś coś powie w jakimś filmiku na youtube to oczywista prawda i jak są dowody, że to bzdura, to też znaczy to, że są sfabrykowane. Całkiem jak z władzą Żydów na świecie, 5G, jaszczuroludźmi itp. Ja już się czasem gubię, czy światem w końcu rządzą Żydzi, Jaszczury, Jezus, czy jeszcze ktoś inny.



Czyli w sumie nic nie jest prawdą, żyjemy w symulacji itp, itd. Jak jutro obejrzysz filmik na yt i ktoś będzie udowadniał, że światem rządzą kotopsy to zaczniesz w to wierzyć tak jesteś podatna na jakiekolwiek informacje podane w przystępnej dla Ciebie jakości.

Justynka99

2021-02-23, 13:52
Syja napisał/a:

Czyli w sumie nic nie jest prawdą, żyjemy w symulacji itp, itd. Jak jutro obejrzysz filmik na yt i ktoś będzie udowadniał, że światem rządzą kotopsy to zaczniesz w to wierzyć tak jesteś podatna na jakiekolwiek informacje podane w przystępnej dla Ciebie jakości.



Serio to jakaś nowość w świecie, w którym zdecydowana większość ludzi jest wierząca (ch*j z tym, czy w Jahwe, Allacha, czy kogoś innego).

Syja

2021-02-23, 13:58
Justynka99 napisał/a:

Serio to jakaś nowość w świecie, w którym zdecydowana większość ludzi jest wierząca (ch*j z tym, czy w Jahwe, Allacha, czy kogoś innego).



Zacznij np. wierzyć w to, że bez jedzenia też da się wyjść skoro we wszystko można wierzyć mając w dupie fakty i prawdy natury, naukowe itp.
Wiesz po co się człowiek uczy? Żeby mu ktoś inny kitu nie wciskał, a Ty łykasz wszystko jak pelikan co jest nawet obrazą dla pelikana.

Pralpunkt

2021-02-23, 14:15
Nawet w nasa prosto kamery nie potrafią trzymać ja pie**ole

Justynka99

2021-02-23, 14:34
Syja napisał/a:

Zacznij np. wierzyć w to, że bez jedzenia też da się wyjść skoro we wszystko można wierzyć mając w dupie fakty i prawdy natury, naukowe itp.
Wiesz po co się człowiek uczy? Żeby mu ktoś inny kitu nie wciskał, a Ty łykasz wszystko jak pelikan co jest nawet obrazą dla pelikana.



Skoro tak się lubisz uczyć, to polecam nauczyć się co to sarkazm. Za pierwszym razem miałam wrażenie, że załapałeś, a za drugim nie.

Cz...........as

2021-02-23, 15:30
Ale wysyp w komentarzach :roll:


A filmik zacny. Zobaczycie jakie materiały będą dostępne za 3-4 miesiące :-)

SupremeLeader

2021-02-23, 15:31
Justynka99 napisał/a:

...Ja już się czasem gubię, czy światem w końcu rządzą Żydzi, Jaszczury, Jezus, czy jeszcze ktoś inny.



Pieniądz, pieniądz rządzi światem.

Halman

2021-02-23, 15:43
Justynka99 napisał/a:

Ja już się czasem gubię, czy światem w końcu rządzą Żydzi, Jaszczury, Jezus, czy jeszcze ktoś inny.



Sraj1

2021-02-23, 17:22
Dużo kobiet w tym NASA. Treści wstawiane często na ten portal wskazują, że są one wręcz stworzone do tej roboty. Pewnie za każdą z nich płacze jakichś 10 typów co byli lepsi, ale urodzili się nie z tym co trzeba między nogami.

skywalker75

2021-02-23, 18:15
Pinkman , rzucasz tu perły przed wieprze :-P

DzidaZawodnik

2021-02-23, 18:17
Kibol83 napisał/a:

Dużo kobiet w tym NASA. Treści wstawiane często na ten portal wskazują, że są one wręcz stworzone do tej roboty. Pewnie za każdą z nich płacze jakichś 10 typów co byli lepsi, ale urodzili się nie z tym co trzeba między nogami.



Sa zatrudnione, żeby podskakiwać jak cos się stanie.

AdamBrown

2021-02-23, 18:33
Syja napisał/a:

Zawsze znajdą się Ci co nie wierzą i tacy co wierzą. Zrobiło się to już nudne. Pokażcie twarde dowody, że to nie prawda. To, że ty byś nie potrafił zbudować rakiety i jej wystrzelić tam gdzie Ci się podoba nie oznacza, że ktoś inny tego nie potrafi. Kiedyś ludzie nie wierzyli, że można zmieniać kanały w telewizorze nie naciskając przycisków na nim tylko na pilocie i byli i tacy co sądzili, że to brednie i ktoś ich w ch*ja robi, a oni są najmądrzejsi. Taki sam jesteś i ty.



Amerykańscy naukowcy odkryli, że amerykańscy naukowcy nie istnieją :D

JaTylkonaChwile

2021-02-23, 20:49
hdposter napisał/a:

Nie czułem powołania do r*chania małych dzieci. Nie zaliczyłbym seminarium



ale na swieta to choinka, prezenty i opowiesc wigilijna w tv...