18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Sadystyczni lekarze na pogotowiu...

wojtepanik • 2014-05-26, 16:04
Moja religijna koleżanka ostatnio zasłabła na przystanku i leżała na ławce, przyjechała do niej karetka i lekarze robią z nią wywiad czy ma jakieś choroby, badają ją, mierzą ciśnienie i w końcu lekarz do niej przychodzi i pyta się :
Lekarz: czy uprawiała pani seks w ciągu ostatnich 3 miesięcy?
Koleżanka : skądże znowu, ja czekam do ślubu.
L: jest możliwe że jest pani w ciąży, na pewno zero seksu?
K: tak
L: cóż, trzynastolatka tydzień temu też tak mówiła....

Z tą samą koleżanką rozmawiałem o seksie przedmałżeńskim :
K: Ja jestem jak księga... ( tutaj jej wtrąciłem )
Ja : hmm ... książki jeszcze nie posuwałem :roll:

OCB

2014-05-26, 16:07
Może ją zgwałcił po tabletce jakiś cwe*.

ok...........w4

2014-05-26, 16:27
up
Może jest tak brzydka, że na imprezy chodzi z własną pigułką gwałtu

szczękoczułki

2014-05-27, 03:14
Kolejna zapylona dziewica, gdzieś już słyszałem tą historyjkę.

Brzydkii

2014-05-27, 08:34
@ok***4, zrobiłeś mi dzień chłopaku.

Radysh

2014-05-27, 14:34
up@ Ani chybi.

Za to wytłumaczę wam, że nie każdy, leżący gdziekolwiek to pijak lub ćpun.

Moja przyjaciółka nie wzięła na czas (w ogóle z domu nie wzięła, głupia c**a)
insuliny* no i padła na przystanku jak pijak.

Wiecie, leży na boku na ławce, ślinę z otworu gębowego toczy, nieświadoma, niekumata, itd.

Nikt jej k***a nie pomógł! A miała 2 minuty tramwajem do domu, żeby sobie działkę "insuliny" pie**olnąć.

Dopiero jakaś dobra dusza zadzwoniła po policję i wierzcie albo nie. Pieski zorientowały się, że dziewczyna ma
zapaść cukrzycową.

* Taki "długopis" dla ćpunów insuliny. Nawet se dawki można ukręcać, kółeczkiem!

skrimek

2014-05-28, 01:06
"L: cóż, trzynastolatka tydzień temu też tak mówiła...."


do tego momentu spoko

Masterof

2014-05-28, 01:10
Da ktoś numer do tej trzynastki?

kucma19

2014-05-28, 03:04
przede wszystkim piwo za awatar

Schabik

2014-05-28, 07:15
W karetkach nie ma lekarzy, tylko ratownicy medyczni. W Karetce "S" jest jeden lekarz w asyście 2 ratowników. Pozdrawiam.

Niflheim6

2014-05-28, 09:37
Jak ja nienawidzę takich "cnotek-niewydymek".. "nieskalane" do ślubu. ja pie**ole..
Ale i tak zawsze mi się śmiać chce jak słyszę takie historie. Miałam podobną w technikum. Laska oczywiście bardzo ale to BARDZO religijna,co niedziela kościół, pielgrzymki i te sprawy. A potem puf, nagle ciąża :D :D :D

Avalanger

2014-05-28, 09:46
Radysh napisał/a:

up@ Ani chybi.

Za to wytłumaczę wam, że nie każdy, leżący gdziekolwiek to pijak lub ćpun.

Moja przyjaciółka nie wzięła na czas (w ogóle z domu nie wzięła, głupia c**a)
insuliny* no i padła na przystanku jak pijak.

Wiecie, leży na boku na ławce, ślinę z otworu gębowego toczy, nieświadoma, niekumata, itd.



Co jak co, ale przej***na sprawa, prawa jazdy mieć nie można... a przynajmniej nie powinno, pewnie niejeden cukro-cep oj***ł sprawę i wyrobił, a potem kilka razy miesięcznie ociera się o śmierć, narażając poważnie wszystkich innych uczestników ruchu, nawet jadąc te 40-50km/h ....
:lodowka:


Niflheim6 napisał/a:

Jak ja nienawidzę takich "cnotek-niewydymek".. "nieskalane" do ślubu. ja pie**ole..
Ale i tak zawsze mi się śmiać chce jak słyszę takie historie. Miałam podobną w technikum. Laska oczywiście bardzo ale to BARDZO religijna,co niedziela kościół, pielgrzymki i te sprawy. A potem puf, nagle ciąża :D :D :D



No cooo Ty! :amused:
Takie właśnie są najlepsze! :-D Nawet, jeśli faktycznie utraci te dziewictwo ~ 2lata później niż pozostałe kobity, to w połączeniu z religijnością wychodzi demon seksu. :amused:
Przynajmniej JA znam takie przypadki, przez całe technikum cnotka niewydymka, a na studiach (po spuszczeniu rodzicielskiego łańcucha i z dala od oka Saurona) taka jedna potrafiła w ciągu semestru mieć pięć-sześć partnerów łóżkowych... A co niedzielę do kościółka. :amused:

Katole to największe pokraki moralne i najwięksi hipokryci tego świata, ja Wam to mówię. ;) :kawa:

Ucholski

2014-05-28, 12:17
Avalanger pfff to jest ch*j u mnie w mieście w szkole podstawowej i gimnazjum pracuje kierowca autobusu, który ma cukrzycę :D Facet potrafi nie raz "zasnąć" za kierownicą. Kiedyś jak się gdzieś wpie**oli to będzie materiał na sadola ;)

Nabs

2014-05-28, 14:40
Niflheim6 napisał/a:

Jak ja nienawidzę takich "cnotek-niewydymek".. "nieskalane" do ślubu. ja pie**ole..
Ale i tak zawsze mi się śmiać chce jak słyszę takie historie. Miałam podobną w technikum. Laska oczywiście bardzo ale to BARDZO religijna,co niedziela kościół, pielgrzymki i te sprawy. A potem puf, nagle ciąża :D :D :D



Miałem taką dziewczynę, której matka była strasznie nawiedzona na tle kościoła. Każdego dnia rano do kościoła (ta cała matka), często zabierała swoją córkę (tą moją byłą dziewczynę). Raz nawet stwierdziła że jestem satanistą bo przyszedłem po nią w czarnym podkoszulku. Dość długo się zastanawiałem co spowodowało że są tacy "religijni". Aż któregoś dnia wyszło że ta cała niedoszła teściowa zaszła mając 17 lat poprzez wpadkę na imprezie. Cóż, teraz z tego co wiem ma już dwójkę dzieci (24 lata w tym roku skończy), także dość konsekwentnie idzie w ślady matki ;)

88kowal88

2014-05-28, 15:21
up "Aż któregoś dnia wyszło że ta cała niedoszła teściowa zaszła mając 17 lat poprzez wpadkę na imprezie. Cóż, teraz z tego co wiem ma już dwójkę dzieci (24 lata w tym roku skończy)"

Z moich obliczeń wynika, że Twoja dziewczyna miała max 5 lat jak się z nią spotykałeś. Jestem pod wrażeniem :) . Piwo dla Ciebie!