18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sadystyczne rozwiązanie darmowych parkingów

majer • 2013-02-13, 12:10
przepraszam za przekopiowanie, ale dla mnie to geniusz zła!
takich sadoli lubie :D chciałbym zobaczyć minę parkingowego, a co gorsza jego pracodawca zmusza go do znalezienia aktualnego :D



na ten obrazek, znajomy pokazął inny trolling, jest gdzieś jakiś zbiorczy?


mare30ks

2013-02-13, 12:15
znajac polskie realia wjebia mandat a koles bedzie musial w zebach przyniesc wlasciwy bilet bo kontrolerom sie nie bedzie chcialo sprawdzac i tyle ugra

Obcy34

2013-02-13, 12:26
Ha, ha pierwszy.







A nie :(

Ra...........it

2013-02-13, 12:45
Obcy34

Nie masz dejavu? z dziewuchą pewnie też się podjarałeś a tu okazało się ze ma okres zwyczajny...

zderealizowany

2013-02-13, 13:00
mare30ks napisał/a:

znajac polskie realia wjebia mandat a koles bedzie musial w zebach przyniesc wlasciwy bilet bo kontrolerom sie nie bedzie chcialo sprawdzac i tyle ugra



No i bardzo dobrze! Nie dość, że w zębach to jeszcze na kolanach. Co ludzie chcą osiągnąć poprzez takie działania? Zaistnienie w Internecie?

Co do drugiego obrazka to kolega musi być niezłym zjebem żeby marnować ciastka tak drogie jak Oreo... Lepiej oddałby je dzieciom na podwórku, ale co tam - rodzice kupili...

Ra...........it

2013-02-13, 13:33
Zygi nie spinaj się tak.
Może koleś mści się na strażnikach (tfu) miejskich za ich tendencyjność, stawianie fotoradarów w dupie i mandaty wydane po odmierzeniu że 8 cm za blisko (wiem co mówię i nie mów mi ze inaczej)

A co do 2 obrazka - 5 zł za fajny dowcip to ządna cena, taniej jest napierdzieć na twarz albo kopnąć w jaja albo coś równie ambitnego, juz nie pie**ol. MI raz ktoś podpijał colę na obozie harcerskim to zapodłąem do niej coś na srakę (cola 5 zł, laksigen z 8 zł) = 13 zł = 2-3 paczki oreo.

Warto?

I kto jest niezłym zjebem?

Aha na colę i laksigen miałęm od rodziców i im się numer podobał

KamayPL

2013-02-13, 13:51
tip.top napisał/a:

Oreo są dla pedałów

Obrazek


A pewnie wdupiasz je aż ci się uszy trzęsą :)

~tip.top

2013-02-13, 13:53
Cytat:

A pewnie wdupiasz je aż ci się uszy trzęsą


Nie jadam słodyczy :-/

Ra...........it

2013-02-13, 14:45
To z obrazka to raczej gorzkie kakao

majer

2013-02-13, 15:49
Zygovsky napisał/a:



No i bardzo dobrze! Nie dość, że w zębach to jeszcze na kolanach. Co ludzie chcą osiągnąć poprzez takie działania? Zaistnienie w Internecie?

Co do drugiego obrazka to kolega musi być niezłym zjebem żeby marnować ciastka tak drogie jak Oreo... Lepiej oddałby je dzieciom na podwórku, ale co tam - rodzice kupili...



tak, na 100% jego marzenia są zbierzne z Twoimi i pragnie zaistnieć w internecie :D :D widze że świat się dla Ciebie w necie skończył. Nie uwierzysz ale zanim nastała era internetu robiło się rózne rzeczy dla jaj, a nie po to by byc na głównej stronie :D

masz 20 lat i masz ciekawe spojrzenie, jeszcze nigdy nikt nie skomentował działań moich lub mojeo znajomego (wiek około 28 lat) że jesteśmy rorzutni bo mama nam oreo kupiła, jak głupi musisz być by uważać że rzeczy któr się posiada kupuje je do końca życia mama :D

baw się dobrze na studiach!

norbi7631

2013-02-13, 20:23
z pastą do zębów to słabe trolowanie, jest wiele innych białych substancji, wiele ciekawszych :D

rozkurw

2013-02-13, 22:08
To tak samo jak z płaceniem mandatów klepakami.sk***ysynstwo.

Captain's Burger

2013-02-13, 22:24
Chyba ktoś zapomniał o fluorze w paście do zębów, który jest śmiertelną trucizną. Pod warunkiem że dostanie się w odpowiedniej ilości do organizmu (w przypadku szczotkowania zębów zatrucie fluorem raczej się nie zdarza, ale po połknięciu pasty jest to całkiem możliwe). :D

nimportequi

2013-02-13, 22:33
@up
Dawka toksyczna fuoru wynosiu 5mg/kg masy ciała, dawka śmiertelna 32mg/kg czyli u 70kg człowieka to około 15 tubek pasty 100g z 1500ppm fluoru...