18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sadystyczne rozwiązanie darmowych parkingów

majer • 2013-02-13, 12:10
przepraszam za przekopiowanie, ale dla mnie to geniusz zła!
takich sadoli lubie :D chciałbym zobaczyć minę parkingowego, a co gorsza jego pracodawca zmusza go do znalezienia aktualnego :D



na ten obrazek, znajomy pokazął inny trolling, jest gdzieś jakiś zbiorczy?


krychu2007

2013-02-13, 23:05
Parkingowy by olał przyjął że zapłacone.

zderealizowany

2013-02-13, 23:07
majer napisał/a:



tak, na 100% jego marzenia są zbierzne z Twoimi i pragnie zaistnieć w internecie :D :D widze że świat się dla Ciebie w necie skończył. Nie uwierzysz ale zanim nastała era internetu robiło się rózne rzeczy dla jaj, a nie po to by byc na głównej stronie :D

masz 20 lat i masz ciekawe spojrzenie, jeszcze nigdy nikt nie skomentował działań moich lub mojeo znajomego (wiek około 28 lat) że jesteśmy rorzutni bo mama nam oreo kupiła, jak głupi musisz być by uważać że rzeczy któr się posiada kupuje je do końca życia mama :D

baw się dobrze na studiach!



Chcesz napisać jeszcze kilka zdań, które nie będą mnie obchodziły? :)

korinogaro

2013-02-13, 23:46
@up to bardzo dojrzała postawa. Życzę Ci całego życia wypełnionego ludźmi z twoim charakterem czyli: "pie**olnę coś głupiego (najlepiej bezpodstawną krytykę na działania kogoś innego), a jak ktoś się do tego odniesie i nie daj boże ciętą ripostą to poudaję że w ogóle mnie to nie rusza".

zderealizowany

2013-02-14, 11:12
O cholera, kolejny.

Ciętą ripostą? Widziałem jedynie kilka bezsensownych zdań w obronie głupoty własnej oraz sobie podobnych. Za samo marnowanie żywności jakkolwiek by ona nie wyglądała, bądź czym by nie była pajac jeden z drugim powinien dostać metalowym prętem po żebrach. Życzę autorowi, by miał do żarcia same ciastka z pastą do zębów.

Co do biletów parkingowych to komu ten dekiel chciał zrobić na złość? Dopóki mentalność tego narodu się nie zmieni dalej będziemy siedzieć w ciemnej dupie. Nauczyli was nienawiści do ziomków, tak by Polak Polakowi do gardła skakał. Brawo ynteligenci.

Narodzie, proszę - obudź się, bo patrząc na wasze wypowiedzi chce mi się rzygać nie mniej niż po zjedzeniu takich ciastek...

majer

2013-02-14, 11:45
Zygovsky napisał/a:

O cholera, kolejny.

Ciętą ripostą? Widziałem jedynie kilka bezsensownych zdań w obronie głupoty własnej oraz sobie podobnych. Za samo marnowanie żywności jakkolwiek by ona nie wyglądała, bądź czym by nie była pajac jeden z drugim powinien dostać metalowym prętem po żebrach. Życzę autorowi, by miał do żarcia same ciastka z pastą do zębów.

Co do biletów parkingowych to komu ten dekiel chciał zrobić na złość? Dopóki mentalność tego narodu się nie zmieni dalej będziemy siedzieć w ciemnej dupie. Nauczyli was nienawiści do ziomków, tak by Polak Polakowi do gardła skakał. Brawo ynteligenci.

Narodzie, proszę - obudź się, bo patrząc na wasze wypowiedzi chce mi się rzygać nie mniej niż po zjedzeniu takich ciastek...





k***a synku, on to zrobił dla jaj! Piszesz o wrednych Polakach a sam chcesz by autor miał same ciastka do żarcia, ty hipokryto :) obudź sie bo jesteś jeszcze gorszy! Nikt z nas nie gloryfikuje złośliwości i stania komuś do butów, ale troling w tej postaci jest śmieszny, kiedyś to sie robiło dla szpasu i to jest świetna idea. Teraz zamiast ludzie cieszyć sie z życia siedzą przed kompem i sie napinaja na zdjęcia oreo.

Jak sie nazywa zygovsky pod prysznicem?
Cysty ciul.


Jesteś zdrowo jebniety by na sadisticku napierdlalac na kogoś kto wrzucił fote z oreo posmarowane pasta.

zderealizowany

2013-02-14, 13:38
Niech Ci będzie, jestem zdrowo jebnięty krytykując kogoś smarującego słodycze pastą do zębów. Smacznego!

(A może jestem zdrowo jebnięty ignorując wyzwiska na sadisticu?
Twój powyższy post kwalifikuje się do warna, więc zejdź na ziemię człowieku.)

majer

2013-02-14, 14:15
Zygovsky napisał/a:

Niech Ci będzie, jestem zdrowo jebnięty krytykując kogoś smarującego słodycze pastą do zębów. Smacznego!

(A może jestem zdrowo jebnięty ignorując wyzwiska na sadisticu?
Twój powyższy post kwalifikuje się do warna, więc zejdź na ziemię człowieku.)



jesteś genialny!!! pisząc pierwszy post w ogóle Cię nie obrażałem, potem zacząłes uzywać słów typu dekiel, pajac, nazwałeś mnie ynteligentem, więc nie wytrzymałem i stwierdziłem że powiem Ci że jesteś zdrowo jebniety, co w tym złego odwzajemniełem Ci się :D

P.S chyba już nie odpiszesz na ten post bo mimo że:
Cytat:

Chcesz napisać jeszcze kilka zdań, które nie będą mnie obchodziły?

to jednak Cię zainteresowałem, ale z ciebie gópek.

a i jeszcze jedno za co mam dostać warna, za pisanie prawdy i odpisywanie na Twoim poziomie? szczerze wątpię. buziaki


Jak tam sesja?

i jeszcze raz Ci to potwierdzę, jeśli odbierasz żarty jako złośliwość polaczków to tak, jesteś zdrowo jebniety, jesli jest jednak inaczej, a wszystkie swoje powyższe posty nazwiesz ironią to nie jesteś jebnięty. buziaki jeszcze raz.

k***a co za hipokryta, stary zobacz za co dostałeś bana, nie pamiętasz?

Cytat:


"@Gogul pedale, jesteś skończoną ofermą. Na ch*j wrzucasz tu te zj***ne gówno. ch*j w dupe lamom, które uważają, że ta łzawa szmira z JB w roli głównej jest w ogóle filmem.

Nie ma co, każdy po tobie ciśnie to i ja się podczepie."

4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.


rusofil

2013-02-14, 17:05
Fantazję? Ktoś jest zwykłym ku*asem i niedorozwojem. To nie jest sadyzm. To czyste chamstwo i idiotyzm.

zderealizowany

2013-02-14, 21:12
@majer

Tak, masz rację. Róbmy głupie rzeczy.