18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Sadystyczne rozkminy Juliana Tuwima

epilebzj • 2014-09-30, 11:32
Wiersz tego Pana pod tyutułem "Pocałujcie mnie wszyscy w dupe" pewnie już się tu pojawił, więc dzisiaj chce wam przedstawić pare jego przemyśleń, które by się tu w miare nadawały :mrgreen:

"Murzyni mówią, że na początku świata wszyscy ludzie byli jednego koloru.
Nastał dzień, kiedy Bóg rzekł do Kaina: Co zrobiłeś ze swoim bratem Ablem ?
I Wtedy Kain zbladł ze strachu"

"Znam 94-letniego starca, który całe życie pił, dziś jeszcze pije i jest zdrów jak ryba. Brat jego natomiast nie brał nigdy kropli do ust i zmarł, mając dwa lata."

"Najpierw zaszło słońce, potem zaszedł fakt, a w rezultacie i ona"

"Aby się poznać z najdalszą rodziną, wystarczy się wzbogacić"

"Jaka szkoda, że nie poznałem pani dwadzieścia kilo temu."

"Znałem kobiete z takim zezem, że jak płakała, to łzy ściekały jej zza uszu"

"Życie to męka. Najlepiej się wcale nie urodzić. Ale to szczęście ma jeden na tysiąc"

A to jeden z jego wierszy do pewnej kobiety:

"Piotr miał cię za swą dziką żądzę,
Jan za to, że jest piękny ciałem.
Alojzy miał cię za pieniądze,
Ja zawsze cię za ku*wę miałem."

I na koniec, na godzine przed śmiercią Juliusz Tuwim zapisał notatkę:
"Dla oszczędności zagaście światło wiekuiste, gdyby miało mi kiedyś zaświecić"

kokroucz

2014-09-30, 14:46
mi sie podoba zwłaszcza jeden cytat

"oj kobiety, gdybyście tylko posiadły te rozumy, które dla was mężczyźni potracili"

Hornet

2014-09-30, 14:51
@ojcieckogut, czy ty widzisz człowieku swój komentarz?
Jakiś ziomek pisze, że nie wie kto to jest Julian Tuwim, a Ty mi wyjeżdżasz z durnowatą odpowiedzią.
Czy twoim zdaniem człowiek, który nie zna podstawowych postaci powiązanych z Polską jest wysoce rozwiniętym i samoświadomym człowiekiem? Skończ zatem pie**olić bo nie było tu mowy ani o tym w jaki sposób ta osoba zapisała się w historii, ani o wielkości jej dzieł.

Endiegs

2014-09-30, 15:06
Radwan94 napisał/a:

^up uzasadnij.


Nie

zincum

2014-09-30, 15:38
No i czego się można było spodziewać od takiego elokwentnego osobnika. Nie bo nie, tak bo tak. Jego ch*j obchodzi twórczość, dorobek - najważniejsze, że był żydem. Tylko tyle ma w swoim małym, karłowatym mózgu.

Endiegs

2014-09-30, 15:48
Jebie mnie to że był Żydem. Liczy się jakim był człowiekiem, a do takich jak on się strzela.

zincum

2014-09-30, 16:02
A jakim był? Zdradź te tajemnice, których się naczytałeś na jakimś nacjonalistycznym portalu dla kretynów. Bez własnego mózgu.

Endiegs

2014-09-30, 16:32
Tak się składa, że nazywam się Janusz Tuwim i jestem wnukiem ciotecznym Juliusza (a właściwie Izaaka Blumenfelda).
Juliusza zapamiętałem jako alkoholika, zagorzałego komunistę (płakał po śmierci Stalina) oraz pedofila (tak byłem molestowany).

li...........fi

2014-09-30, 17:16
A na polskim jakiś k***a Mickiewicz.

killua

2014-09-30, 18:57
epilebzj napisał/a:



"Murzyni mówią, że na początku świata wszyscy ludzie byli jednego koloru.
Nastał dzień, kiedy Bóg rzekł do Kaina: Co zrobiłeś ze swoim bratem Ablem ?
I Wtedy Kain zbladł ze strachu"



ja myślę że to było tak: Na początku wszyscy byli biali, potem Kain zabił Abla i Bóg zmienił go w czarnego bo jak wiadomo czarni to mordercy. (Za wyjątkiem Obamamy - to masowy morderca).