18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadystyczne Figurki

Yurij • 2013-09-30, 12:47
Witam, dziś chciałem zaprezentować społeczności Sadola zbiór ręcznie malowanych miniaturek, które powinny zdobić półki prawdziwego Sadysty - Estety, natomiast stwierdzenie "Plastokowe cycki" nabiera nowego znaczenia. :amused: Wszystkie zdjęcia pochodzą z witryny CoolMiniOrNot i są własnością ich autorów. ;)


*Ostrzeżenie!* Dużo scrollowania! :szczerbaty:


Poniższa praca zajmuje pierwsze miejsce w galerii CoolMini, jak wspomina sam autor, pracował nad nią kilka lat. Gdy w końcu chciał ja wystawić na Golden Demonie 2004 (cykliczna, największa impreza tego typu z masą pięknie wymalowanych figurek), organizatorzy odmówili autorowi wystawienia figurki w konkursie. Powód? Złamanie punktu regulaminu pt. "Obraza uczuć religijnych" (jakby nie było, skrzydlaty demon niesie sztandar z ikoną Madonny). ;)



"Golgotha" - VictorHardy




"Alex" - Pepa


Jest i Polski akcent, praca naszego rodaka: Bogusza "Bohuna" Stupnickiego




"Great Unclean One" - Bohun


Ciąg dalszy w komentach.

le...........65

2013-09-30, 12:52
ZAJEBISTE, jedziesz!

cys23

2013-09-30, 12:59
Bogusz wygrywa :-)

Yurij

2013-09-30, 13:17
Ciąg dalszy:

Co ciekawe, poniższa diorama jest uważana, przez społeczność CoolMini za jedną z najbardziej kontrowersyjnych, poprzez ukazanie sceny "tuż' przed gwałtem:




"Alien Contact" - Nakatan




"Arbeit macht frei - For remember" - Mauganra




"Artemis" - fluffy


Wizualizacja Twórczości Hansa Rudolfa Giegera:



"Desperate Measures" - sivousplay




"Lost in Chaos" - Nakatan




"Road to the Arena" - Nakatan




"Touch of Death" - Picster




"Who's the Chosen One" - MindFishers

I na zakończenie jeszcze jedna praca Bohuna:



"Demoness" -Bohun

ghan666

2013-09-30, 13:40
TY zajebiste!!! nie jestem fanem figurek, ni karcianek , ni .......... ale niektore to naprawde kozak..... zastanawiam sie jak to sie robi ,,,, skad taka figurke z oswiecimia albo gole babe? pozdro i dzieki ,,, bardzo fajne..... leci browar

Yurij

2013-09-30, 13:48
ghan666 napisał/a:

TY zajebiste!!! nie jestem fanem figurek, ni karcianek , ni .......... ale niektore to naprawde kozak..... zastanawiam sie jak to sie robi ,,,, skad taka figurke z oswiecimia albo gole babe? pozdro i dzieki ,,, bardzo fajne..... leci browar



Metody są zasadniczo dwie. Pierwsza, jak masz kupę hajsów to kupujesz super limitowany model, wydany w niewielkiej ilości egzemplarzy i go maziasz. Druga, jak jesteś uber-kosiorem to albo konwertujesz model przy użyciu szpachlówek/ mas modelarskich (vide gość w pasiakach), albo w ogóle dłubiesz od podstaw. 8-)

chybeck

2013-09-30, 19:47
Ja myślałem, że mi malowanie figurek idzie całkiem ok, ale widzę, że jeszcze lata nauki przede mną.

A od siebie jeszcze dam taką mega figurkę, którą chyba każdy chciałby mieć:


Hyperaciv

2013-09-30, 20:04
Za użycie figurek z Warhammera 40.000 leci zimny browar.

Viaderoni

2013-09-30, 20:24
Liczyłem na coś z WH40k i się nie zawiodłem. A za Gwardię Imperialną zawsze piwko :D

kolabor

2013-09-30, 20:55
Chaos space marines to czysta zajebistość, szkoda że warmłotek jest taki drogi

Varyz

2013-09-30, 21:32
Zajebisty skill kolego :D CSM i IG genialne ;) Moje malowanie jest o niebo w tyle...

Mom and Death

2013-09-30, 22:07
ale ludzie mają skilla, ja pie**olę. zawsze mam ból dupy jak widzę coś takiego bo sam nic nie potrafię. kuuuuurwa.

Yurij

2013-09-30, 22:31
Heh, nawet nie sądziłem, że na Sadolu spotkam współmaziaczy Czterdziechy, ot życie zaskakuje. :D

Dohtor_Menele

2013-09-30, 22:46
Piwko nr 66 ode mnie ;-) Zajebista sprawa takie figurki. Kiedyś się strochę bawiłem w malowanie, ale ni hcuja mi nie wychodziło tak zajebiście, więc pie**olnąłem to i przezuciłem się na Warhammera karcianego :-P

slannesh

2013-09-30, 23:16
No widzę że mamy sporo fanów WH40k na sadolu:p

PS. Wiem że ma nick z błędem, a do tego logo Khorna (to tak dla zmyłki)

Blood for the blood god !
skulls for the skull throne!
milk for the KHORNEflakes:p