18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadystyczne Figurki

Yurij • 2013-09-30, 12:47
Witam, dziś chciałem zaprezentować społeczności Sadola zbiór ręcznie malowanych miniaturek, które powinny zdobić półki prawdziwego Sadysty - Estety, natomiast stwierdzenie "Plastokowe cycki" nabiera nowego znaczenia. :amused: Wszystkie zdjęcia pochodzą z witryny CoolMiniOrNot i są własnością ich autorów. ;)


*Ostrzeżenie!* Dużo scrollowania! :szczerbaty:


Poniższa praca zajmuje pierwsze miejsce w galerii CoolMini, jak wspomina sam autor, pracował nad nią kilka lat. Gdy w końcu chciał ja wystawić na Golden Demonie 2004 (cykliczna, największa impreza tego typu z masą pięknie wymalowanych figurek), organizatorzy odmówili autorowi wystawienia figurki w konkursie. Powód? Złamanie punktu regulaminu pt. "Obraza uczuć religijnych" (jakby nie było, skrzydlaty demon niesie sztandar z ikoną Madonny). ;)



"Golgotha" - VictorHardy




"Alex" - Pepa


Jest i Polski akcent, praca naszego rodaka: Bogusza "Bohuna" Stupnickiego




"Great Unclean One" - Bohun


Ciąg dalszy w komentach.

Yurij

2013-09-30, 23:42
slannesh napisał/a:


PS. Wiem że ma nick z błędem, a do tego logo Khorna (to tak dla zmyłki)



Slaanesh FAG! :krejzi:


Deedh fo zi foos emprah! :lol:

Aftar2

2013-10-01, 01:10
szkoda, że nie dałeś tej wielkiej dioramy z tyrkami


Tyranids FTW!!!!

Muzz

2013-10-01, 01:27
j***ć Warhammer'a - gdyby nie to, że figurki GW są najpopularniejsze na rynku... to już dawno by ludzie zapomnieli o wszystkich Spejs Marynarzach i innych Eldarach. Już o sk***ysyńskiej polityce GW nie wspominam! Jest tyle pięknych modeli... ale ch*j, ludzie to pelikany i łykają 40k tonami. Wiem po sobie, bo sam maluję w większości 40k - najlepiej się sprzedaje ;-) Ale powoli tym rzygam... ileż można.

kuba88

2013-10-01, 06:43
kur... diorama z IG chcacymi przedymac Eldarke... no miodzio :D

Majozen

2013-10-01, 09:49
Yurij napisał/a:



Metody są zasadniczo dwie. Pierwsza, jak masz kupę hajsów to kupujesz super limitowany model, wydany w niewielkiej ilości egzemplarzy i go maziasz. Druga, jak jesteś uber-kosiorem to albo konwertujesz model przy użyciu szpachlówek/ mas modelarskich (vide gość w pasiakach), albo w ogóle dłubiesz od podstaw. 8-)



Metody są 3. Trzecia metoda polega na druku 3D i jest to dość częsty sposób.