18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadolowy polityk

mygyry • 2020-12-01, 19:32
TVP3 Opole udostępniło na swoim profilu w mediach społecznościowych nagranie, na którym Wiśniewski odpowiada na pytania internautów dotyczące życia w mieście. Jedno z nich dotyczyło źle zaparkowanych samochodów w okolicy jednej z ulic.


Adolfik123

2020-12-01, 19:42
na ch*j siee rozdrabniac, koktajl molotowa powiinien sprawe załatwić raz, a dobrze xD

Pralpunkt

2020-12-01, 20:05
Moje Miasto
Mój Prezydent
Najlepszy jaki był kiedykolwiek
Swoją drogą kolega z podstawówki

Rebeliant

2020-12-01, 20:08
Pasowałby ten zjeb swoją mentalnością do ścierwa w Brazylii czy innych dzikolandów, gdzie lincze, samosądy i zemsta to norma.

Qunda

2020-12-01, 20:09
Rebeliant napisał/a:

Pasowałby tern zjeb swoją mentalnością do ścierwa w Brazylii czy innych dzikolandów, gdzie lincze, samosądy i zemsta to norma.



Co to znaczy tern? ścierwo?

Kriski

2020-12-01, 20:16
Qunda napisał/a:

Co to znaczy tern? ścierwo?



Pewnikiem literówka, miało być "ten zjeb" Swoją drogą przydała by się w całej jewropie taka brazyliada przez parę lat, docenili by ludkowie co mają teraz.

Pralpunkt

2020-12-01, 20:24
Rebeliant napisał/a:

Pasowałby ten zjeb swoją mentalnością do ścierwa w Brazylii czy innych dzikolandów, gdzie lincze, samosądy i zemsta to norma.



Jest zajebistym prezydentem, zrobił fh*j dla Opola, ma swoje zdanie i tyle, jak by chociaż 20% polityków na wiejskiej było takich jak on to nie było by takiego burdelu jak jest teraz

Rebeliant

2020-12-01, 20:29
Qunda napisał/a:

Co to znaczy tern? ścierwo?



Kriski napisał/a:

Pewnikiem literówka, miało być "ten zjeb" Swoją drogą przydała by się w całej jewropie taka brazyliada przez parę lat, docenili by ludkowie co mają teraz.



Ci bystrzejsi forumowicze takie rzeczy widzą od razu (cytat nr 2), a ci intelektualnie upośledzeni (cytat nr 1) jedyne co potrafią to wytknąć taką pomyłkę i nie wnieść niczego konstruktywnego do dyskusji. Takie intelektualne ścierwo zaśmieca fora od pierwszych chwil internetu w Polsce, ale to nie tylko domena ludzi posługujących się językiem polskim, na świecie jest podobnie, głupota jest międzynarodowa. A najlepsze jest, że błąd można poprawić, ale sp***olenia umysłowego nie.

Taka brazyliada jest w Europie od zarania dziejów. Postęp cywilizacyjny, wiedza i moralność minimalizuje to zjawisko, ale od kilku dekad widać, że "wraca nowe" i coraz więcej takich elementów się w Europie odpie**ala. Wiadomo, że przez lekarzy i inżynierów, bo nasze rodzime ścierwo coraz mniej skłonne do linczu i samosądów, bo wbrew pozorom nasze społeczeństwo mądrzeje, tylko internet zniekształca postrzeganie tego zjawiska, bo nagle debile wypłynęli na otwarte wody, wyszli poza swoją wieś.

Pralpunkt napisał/a:

Jest zajebistym prezydentem, zrobił fh*j dla Opola, ma swoje zdanie i tyle, jak by chociaż 20% polityków na wiejskiej było takich jak on to nie było by takiego burdelu jak jest teraz



Może by było lepiej, ale na bank kradnie i żyje na nasz koszt, czyli dla mnie jest zwykłym politycznym ścierwem.

Zbysław

2020-12-01, 20:38
Pralpunkt napisał/a:

Moje Miasto
Mój Prezydent
Najlepszy jaki był kiedykolwiek
Swoją drogą kolega z podstawówki



i oboje macie paszport niemiecki, podwójne obywatelstwo tak jak twierdzicie
tam wszyscy macie się za niemcow

i nie kłam

że nie

Qunda

2020-12-01, 20:39
Rebeliant napisał/a:

Ci bystrzejsi forumowicze takie rzeczy widzą od razu (cytat nr 2), a ci intelektualnie upośledzeni (cytat nr 1) jedyne co potrafią to wytknąć taką pomyłkę i nie wnieść niczego konstruktywnego do dyskusji. Takie intelektualne ścierwo zaśmieca fora od pierwszych chwil internetu w Polsce, ale to nie tylko domena ludzi posługujących się językiem polskim, na świecie jest podobnie, głupota jest międzynarodowa. A najlepsze jest, że błąd można poprawić, ale sp***olenia umysłowego nie.
Taka brazyliada jest w Europie od zarania dziejów. Postęp cywilizacyjny, wiedza i moralność minimalizuje to zjawisko, ale od kilku dekad widać, że "wraca nowe" i coraz więcej takich elementów się w Europie odpie**ala. Wiadomo, że przez lekarzy i inżynierów, bo nasze rodzime ścierwo coraz mniej skłonne do linczu i samosądów, bo wbrew pozorom nasze społeczeństwo mądrzeje, tylko internet zniekształca postrzeganie tego zjawiska, bo nagle debile wypłynęli na otwarte wody, wyszli poza swoją wieś.
Może by było lepiej, ale na bank kradnie i żyje na nasz koszt, czyli dla mnie jest zwykłym politycznym ścierwem.



Ty sie tu nie wymądrzaj, bo na takich jak ty, to są bany miesięczne, tyle co twoja kadencja na sadolu. I czkawką ci sie odbije, że stąd sp***olisz. Bo było tutaj wielu kozaków. Bongman, fantastico, penner, dziad z lasu, złowroga pralka, jeszcze wymieniać? Powiedziałem ci co masz robić, Won.

:!:

Rebeliant

2020-12-01, 20:43
Zbysław napisał/a:

i oboje macie paszport niemiecki, podwójne obywatelstwo tak jak twierdzicie
tam wszyscy macie się za niemcow
i nie kłam
że nie



Popie**olony jesteś jak mało kto. Wśród Ślązaków jest najwięcej patriotów jeśli chodzi o grupy etnograficzne. Bili by się o Polskę ze szkopami i kacapami prędzej niż mieszkańcy Warszawy, Gdańska czy Szczecina, gdzie żyje od zaj***nia komunistów, czyli anty patriotów, bo komunista z definicji nie może być patriotą, to się wzajemnie wyklucza.

Pralpunkt

2020-12-01, 20:54
Zbysław napisał/a:

i oboje macie paszport niemiecki, podwójne obywatelstwo tak jak twierdzicie
tam wszyscy macie się za niemcow
i nie kłam
że nie


Pradziadkowie 3 walczyło w wojnie 1920 w obronie kraju
Dziadek jeden Ułan spod Krakowa
Dziadek drugi z kresów wschodnich (obecną Białoruś)
Żołnierz - cały szlak bojowy 1 armi Wojska Polskiego az do Berlina - oficer, osiedlił się w Opolu
Mam więcej Polskiej Krwi od wielu pokoleń niż Ty baranie

Ps tez swoje odsłużyłem
Chętnie bym cie wziął na kompanie i dal moim byłym kapralom byś płakał jak bobas

Kriski

2020-12-01, 21:01
Rebeliant napisał/a:

Ci bystrzejsi forumowicze takie rzeczy widzą od razu (cytat nr 2), a ci intelektualnie upośledzeni (cytat nr 1) jedyne co potrafią to wytknąć taką pomyłkę i nie wnieść niczego konstruktywnego do dyskusji. Takie intelektualne ścierwo zaśmieca fora od pierwszych chwil internetu w Polsce, ale to nie tylko domena ludzi posługujących się językiem polskim, na świecie jest podobnie, głupota jest międzynarodowa. A najlepsze jest, że błąd można poprawić, ale sp***olenia umysłowego nie.
Taka brazyliada jest w Europie od zarania dziejów. Postęp cywilizacyjny, wiedza i moralność minimalizuje to zjawisko, ale od kilku dekad widać, że "wraca nowe" i coraz więcej takich elementów się w Europie odpie**ala. Wiadomo, że przez lekarzy i inżynierów, bo nasze rodzime ścierwo coraz mniej skłonne do linczu i samosądów, bo wbrew pozorom nasze społeczeństwo mądrzeje, tylko internet zniekształca postrzeganie tego zjawiska, bo nagle debile wypłynęli na otwarte wody, wyszli poza swoją wieś.
Może by było lepiej, ale na bank kradnie i żyje na nasz koszt, czyli dla mnie jest zwykłym politycznym ścierwem.



Referat maznąłeś że ho ho, pewnie uczony jesteś niemożebnie, niech zgadnę obejrzałeś dwa wykłady profesora Miodka w TV-Polonia?

Pralpunkt

2020-12-01, 21:02
Jak byś znał historie to byś wiedział że miasto Opole zostało prawie w całości wysiedlone z Niemców, na wioskach zostali tylko katolicy.
Na Dolnym Śląsku wysiedlili miasta ale, również wioski tam też była zasada protestanci wypad katolicy mogą zostać

aaaaaaaaaaaaaa

2020-12-01, 21:04
Pralpunkt napisał/a:

Jest zajebistym prezydentem, zrobił fh*j dla Opola, ma swoje zdanie i tyle, jak by chociaż 20% polityków na wiejskiej było takich jak on to nie było by takiego burdelu jak jest teraz



Był... Węgrzyn się nazywał. No i Lepper oczywiście.
A łepek z filmu zapomniał o śrubokręcie i przypadkowym kontakcie z lakierem...