18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadolowy polityk

mygyry • 2020-12-01, 19:32
TVP3 Opole udostępniło na swoim profilu w mediach społecznościowych nagranie, na którym Wiśniewski odpowiada na pytania internautów dotyczące życia w mieście. Jedno z nich dotyczyło źle zaparkowanych samochodów w okolicy jednej z ulic.


daniel1040

2020-12-01, 21:16
Mam takie znane wszystkim naklejki "karny ku*as za ch*jowe parkowanie" tylko że pokryte specjalnym klejem co skrobiesz do usranej śmierci (można takie na allegro wyszukać, nie znam się ale trzyma jak sk***ysyn).
Zaklejam oba lusterka, przednie reflektory i pare na tylnią szybe. Nic tak nie działa jak spędzenie koło godziny na mrozie skrobiąc delikatnie naklejeczke aby lusterek nie porysować - 100 razy lepsze niż mandat.
Co do opon to nie przebijasz - 2/3 gwoździe grubsze, ucinasz główkę, wyginasz i spawasz tak aby ostry koniec był z każdej strony, podkładasz pod tylne opony i mistrz parkowania cofając sam sobie je przebije.

Rebeliant

2020-12-01, 21:20
Kriski napisał/a:

Referat maznąłeś że ho ho, pewnie uczony jesteś niemożebnie, niech zgadnę obejrzałeś dwa wykłady profesora Miodka w TV-Polonia?



Nie. W przeciwieństwie do ciebie skończyłem podstawówkę. To tam uczą pisać poprawnie po polsku.

Kriski

2020-12-01, 21:42
Rebeliant napisał/a:

Nie. W przeciwieństwie do ciebie skończyłem podstawówkę. To tam uczą pisać poprawnie po polsku.



I w przeciwieństwie do mnie nie wiesz co to sarkazm.
Było kontynuować edukację

Rebeliant

2020-12-01, 21:55
Kriski napisał/a:

I w przeciwieństwie do mnie nie wiesz co to sarkazm.
Było kontynuować edukację



Gdybyś skończył podstawówkę, to byś wiedział, że na piśmie sarkazm ma tendencję do całkowitego zatracenia się. To jest poważny problem w długotrwałych rozprawach sądowych, gdzie papier zatraca, a na forach częsta wymówka cepów, którzy chcą wyjść z twarzą po tym jak ktoś im dopiekł i odwracają kota ogonem, że niby użyli sarkazmu, a w rzeczywistości nie poszło im w ubliżaniu innemu forumowiczowi. O ile znam tylko kilka przypadków rozpraw, gdzie to co było powiedziane diametralnie zmieniło swe znaczenie na protokołach, tak takich forumowych leszczy widziałem setki i doskonale ich rozpoznaję. Pokolenie dzieci neo dostarczyło mi kilka tysięcy popaprańców do badań, jesteś identyczny jak główny typ dziecka neo będącego forumowym cymbałem.

xXx5226

2020-12-01, 22:49
Qunda napisał/a:

Ty sie tu nie wymądrzaj, bo na takich jak ty, to są bany miesięczne, tyle co twoja kadencja na sadolu. I czkawką ci sie odbije, że stąd sp***olisz. Bo było tutaj wielu kozaków. Bongman, fantastico, penner, dziad z lasu, złowroga pralka, jeszcze wymieniać? Powiedziałem ci co masz robić, Won.



To powiedz Kacperku ile letek masz że jeszcze się nie nauczyłeś pucują się do admina tylko najgorsze ściery ? Czy może jesteś dorosłym facetem który po kontakcie z wypowiedziom na poziomie dostał uczulenia i zburaczał do reszty ?

Kriski

2020-12-01, 23:13
Rebeliant napisał/a:

Gdybyś skończył podstawówkę, to byś wiedział, że na piśmie sarkazm ma tendencję do całkowitego zatracenia się. To jest poważny problem w długotrwałych rozprawach sądowych, gdzie papier zatraca, a na forach częsta wymówka cepów, którzy chcą wyjść z twarzą po tym jak ktoś im dopiekł i odwracają kota ogonem, że niby użyli sarkazmu, a w rzeczywistości nie poszło im w ubliżaniu innemu forumowiczowi. O ile znam tylko kilka przypadków rozpraw, gdzie to co było powiedziane diametralnie zmieniło swe znaczenie na protokołach, tak takich forumowych leszczy widziałem setki i doskonale ich rozpoznaję. Pokolenie dzieci neo dostarczyło mi kilka tysięcy popaprańców do badań, jesteś identyczny jak główny typ dziecka neo będącego forumowym cymbałem.



Zastanów się nad tym co chcesz pisać, błądzisz fantazjami od sądowych rozpraw (za dużo seriali?) Po anonimowe forum na którym wydaje ci się że coś znaczysz. Idź fantazjować gdzie indziej, dobrej nocy bym ci życzył ale pewnie dowiem się że twoja piwnica jest gdzieś w okolicy Queensland.

P.S. kota zostaw w spokoju

zapo87

2020-12-02, 08:55
Zbysław napisał/a:

i oboje macie paszport niemiecki, podwójne obywatelstwo tak jak twierdzicie
tam wszyscy macie się za niemcow
i nie kłam
że nie



Bzdura totalna. W samym miescie Opole wiekszosc ludzi jest z kresów wschodnich. A te heble niemieckie mieszkaja na wioskach do miasta jezdza raz gora dwa razy w tygodniu. Takie sa fakty

janlew

2020-12-02, 11:15
Pralpunkt napisał/a:

Jest zajebistym prezydentem, zrobił fh*j dla Opola, ma swoje zdanie i tyle, jak by chociaż 20% polityków na wiejskiej było takich jak on to nie było by takiego burdelu jak jest teraz

pie**olisz głupoty to raz, Opole to miasto które zdycha. A dwa to więcej niż 20% polityków jest właśnie takich jak on, niestety:

"Zarówno dziadek, jak i ojciec urzędującego prezydenta miasta Opola – Arkadiusza Wiśniewskiego – byli pracownikami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Jego dziadek – Józef Mól (rocznik 1927) był w czasach stalinowskich milicjantem (w latach 50-tych to był resort Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego), a ojciec Arkadiusza – Henryk Mól vel Wiśniewski (rocznik 1952) – rozpoczynał karierę w MSW od pracy w ZOMO, potem pracował w MO i SB."
Link:
https://tygodnikopole.pl/resortowe-dziecko-ratuszu/

zapo87

2020-12-02, 19:11
twojadziewczynajestgruba napisał/a:

Same zjeby mieszkają w tym Opolu.



Ciekawe gdzie ty mieszkasz? Pewnie w Sosnowcu :)



janlew napisał/a:

pie**olisz głupoty to raz, Opole to miasto które zdycha. A dwa to więcej niż 20% polityków jest właśnie takich jak on, niestety:
"Zarówno dziadek, jak i ojciec urzędującego prezydenta miasta Opola – Arkadiusza Wiśniewskiego – byli pracownikami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Jego dziadek – Józef Mól (rocznik 1927) był w czasach stalinowskich milicjantem (w latach 50-tych to był resort Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego), a ojciec Arkadiusza – Henryk Mól vel Wiśniewski (rocznik 1952) – rozpoczynał karierę w MSW od pracy w ZOMO, potem pracował w MO i SB."
Link:



Dziadek ojciec piepszyc to. Wazne ile zrobil dla miasta i ile robi. W dupie mam historię jego starych wazne ze Opole sie rozwija pod wzgledem aglomeracji. Wiadome jednak ze miasto Opole nie jest dla mlodych ludzi lubiacych sie wyszalec... Prawdziwym minusem prezydenta jest zielone swiatlo dla teczowych pochodow. Na szczescie w moim miescie poradzono sobie kiedys z brudasami cyganami to i z pedałowaniem damy rade

35i

2020-12-02, 20:21
zapo87 napisał/a:

Ciekawe gdzie ty mieszkasz? Pewnie w Sosnowcu :)



Pewnie Łuków, miasto tłuków.

Wiewór

2020-12-02, 20:22
Ja pie**ole za jakie grzechy mamy takich polityków debili.

holek123456

2020-12-03, 21:57
Prawidłowo. Tym bardziej ze teraz tvpis ma bol obytu