18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Sadolowa liga pokera

el...........wy • 2015-01-07, 20:13
Elo.

Jacyś chętni na grę w poksa?
Kiedyś już pisałem o ludze, ale temat przeszedł bez większego echa, ale można spróbować jeszcze raz. Więc tak, będę pisał raczej zwięźle.
Jeśli zrobi się ruch w tym temacie, to rozpisze się harmonogram.
Kiedyś pisałem, że takie rozgrywki można by zorgarnizować na pokerstars, ale obecnie gram na 888 i wydaje mi się, że byłoby lepiej tam z prostego względu- jeśli ktoś niespecjalnie ma kasę na wpłatę albo nie chce wpłacać za jakiś przyczn, platforma o której wspomniałem daje za darmo KAŻDEMU nowemu graczowi bodajże 10$(w dolarach oraz biletach do turniejów), więc nawet jakby ktoś chciał tylko spróbować to nic nie traci własnych pieniędzy.

Turnieje możnaby rozgrywać o stałej porze- dajmy na to niedziela wieczorem.

Turnieje możnaby rozgrywać za różne wpisowe i w różnych strukturach(reg/turbo, 6/9 handed).

A jako, że proponuję rozgrywki ligowe, to dla zwycięzcy ligi powinna być przewidziana jakaś nagroda. Tu z pomocą mógłby przyjść jakiś admin, jako powiedzmy zaufana osoba. Wówczas np. wejściówka do torunieju to by było 6(wirtualnych piw ofc :trollencjusz: ), a czego 5 szło by na wejscie do gry, a żeby otrzymać hasło do turnieju należałoby wysłać 1 na konto admina i tym samym robiłaby się pula dla czołówki pod koniec ligi.

Jakieś pomysły, pytania?

Ba...........co

2015-01-07, 21:26
Niedziele odpadają, gram SundayMillion. Poza tym nagroda w postaci piw mnie szczerze mówiąc jebie... Pomysł uważam za trafiony, chętnie zagram jeśli coś z tego wyjdzie.

Pierre d'Ollony

2015-01-07, 22:13
Niezły sposób na przyciągnięcie rybek i zarobienie łatwego hajsu :trollencjusz:

el...........wy

2015-01-08, 00:09
gość nad tobą napisał, że gra w sunday milion, więc rybką raczej nie jest :P (turniej z 215$ wpisowego, 1mln gwarantowany w puli)

Teodorr

2015-01-08, 07:56
proponuje bilard.
Gra za darmoszke lub za 55k zetonow na £0.99. Funty sie znajduje na ulicy ;) Macie za darmo 2 czy 2,5k zetonow a obstawki zaszczynaja sie od 200-400 za partie :>

Ktos chetny do zmiazdzenia ?

el...........wy

2015-01-08, 08:23
bilard to ch*j, za funta by mi się go nie chciało odpalać nawet :amused:

Nap_Limak

2015-01-08, 17:17
Temat ch*j.
I tak bym cię rozj***ł na pokerstars w pierwszej ręce.

wytrzeszcz5

2015-01-08, 18:44
elB jakieś protipy dla kogoś kto max makao albo wojna w kartach ?

el...........wy

2015-01-08, 18:45
Jedną ręką to ja bym cię rozj***ł

spoiler


spoiler







spoiler

~tip.top

2015-01-08, 20:06
Dawno nie grałem, pomysł ciekaw.

el...........wy

2015-01-09, 02:24
@UP
Żeby było z 10 osób nawet to można by wystrzelić z jakiś turniejem próbnym, potem by się już co raz chętniej zbierali ludzie.

Zwłaszcza, że k***a podałem serwis (888poker) gdzie za samą rejestrację, po jakiś 15 minutach dostaje się darmową kasę na start, więc nawet jak ktoś nie umie to może spróbować się poduczyć grając na małe stawki, ale na prawdziwą kasę.

Pierre d'Ollony

2015-01-09, 02:29
A to juz na Pokerstars czy Full Tilt Poker nie dostaje się 50$ na wstępie? Chociaż Full Tilt Poker kiedyś zamkneli na kilka lat za jakieś pranie pieniedzy czy coś, do tej pory mi k***y kasy nie oddały i raczej nie odzyskam bo przecież u nas pokere zakazane mocno xD

el...........wy

2015-01-09, 03:46
Cytat:

A to juz na Pokerstars czy Full Tilt Poker nie dostaje się 50$ na wstępie? Chociaż Full Tilt Poker kiedyś zamkneli na kilka lat za jakieś pranie pieniedzy czy coś, do tej pory mi k***y kasy nie oddały i raczej nie odzyskam bo przecież u nas pokere zakazane mocno xD



kiedyś dawali na pokerstrategy, ale to było z 4-5 lat temu :P
przestali pewnie dlatego, że ludzie robili multikonta
Full tilt działa znów, już chyba od dwóch lat- jako siostrzany serwis pokerstarsa. Może uda ci się coś odzyskać jesczcze :ok:

Ti...........ch

2015-01-11, 17:06
Ja akurat jestem w finansowym dołku to jedyne z czym walcze to freerolle i walka o tokeny na netbecie (wczesniej poker770) jednak tam nie ma zbyt dużej motywacji do jakiejś szczególnej walki i króluje all in. Gdyby jednak ktoś kiedyś chciał jakoś dla sportu zagrać albo o coś baardzo symbolicznego zagrać, bo wiem że czasami sa turnieje łączone z np. poker stars to czemu nie :)

el...........wy

2015-01-12, 09:41
@UP
Dlatego napisałem o 888, tam za samą rejestrację dostajesz chyba 8 czy 10 bucksów, niby nic, ale idzie z tego zawsze coś zrobić