18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Sadolowa liga pokera

el...........wy • 2015-01-07, 20:13
Elo.

Jacyś chętni na grę w poksa?
Kiedyś już pisałem o ludze, ale temat przeszedł bez większego echa, ale można spróbować jeszcze raz. Więc tak, będę pisał raczej zwięźle.
Jeśli zrobi się ruch w tym temacie, to rozpisze się harmonogram.
Kiedyś pisałem, że takie rozgrywki można by zorgarnizować na pokerstars, ale obecnie gram na 888 i wydaje mi się, że byłoby lepiej tam z prostego względu- jeśli ktoś niespecjalnie ma kasę na wpłatę albo nie chce wpłacać za jakiś przyczn, platforma o której wspomniałem daje za darmo KAŻDEMU nowemu graczowi bodajże 10$(w dolarach oraz biletach do turniejów), więc nawet jakby ktoś chciał tylko spróbować to nic nie traci własnych pieniędzy.

Turnieje możnaby rozgrywać o stałej porze- dajmy na to niedziela wieczorem.

Turnieje możnaby rozgrywać za różne wpisowe i w różnych strukturach(reg/turbo, 6/9 handed).

A jako, że proponuję rozgrywki ligowe, to dla zwycięzcy ligi powinna być przewidziana jakaś nagroda. Tu z pomocą mógłby przyjść jakiś admin, jako powiedzmy zaufana osoba. Wówczas np. wejściówka do torunieju to by było 6(wirtualnych piw ofc :trollencjusz: ), a czego 5 szło by na wejscie do gry, a żeby otrzymać hasło do turnieju należałoby wysłać 1 na konto admina i tym samym robiłaby się pula dla czołówki pod koniec ligi.

Jakieś pomysły, pytania?

Yahoo

2015-01-12, 20:32
Ja gram od miesiąca, może trochę dłużej na pokerstars. Można spróbować na tym 888. Szczerze mówiąc nie grałem tam. Jakby co to się zastanowię ale na pewno nie w tą niedzielę, bo dzisiaj wygrałem wejściówkę do Weekly round 2 - Sunday(2000$ pula i wejściówkę można wygrać tylko w darmowym turnieju. Satelit jest kilka dziennie i w każdym po 10000 osób, a awansować może tylko 108 :P ). Ogólnie w niedziele wieczorem jest dużo turniejów i jak ktoś gra dosyć dużo to raczej niedzielę nie będą mu pasować.