18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Sadistic obraża Papieża Polaka" Artykuł w NIE

Papriker • 2014-01-31, 15:59
Taki artykuł pojawił się w tygodniuku NIE, pod redakcją znanego komunisty Urbana(tfu!). Brak mi słów co powiedzieć... Obrażają naszego wielkiego Papieża Polaka. Skandal !!!!!!!!



oc...........an

2014-01-31, 23:36
Niestety, Prometheus_Coprophagus, przemówił :niggasmile:

Wystarczy, że tu nie będziesz zaglądać. Tak, to protip.
A ryczałeś jak niemowlę, bo się nasłuchałeś ludzi ze swojego środowiska którzy bali się mówić Prawdę o papaju ;3






















Także ten:


katolunchained

2014-02-01, 00:39
Hahahaha^

Niezla hypokryzja, smiejecie sie z glodujacych dzieci, a macie mega bol dupska o jakiegos starego pedo-zgreda, no ale czego spodziewac sie po polaczkach robaczkach :*

Steven

2014-02-01, 13:07
BongMan napisał/a:

Szanuję człowieka, ale nie rozumiem tego poj***ne kultu wokół jego osoby. Jako jedyny Polak był głową kościoła katolickiego. I? Czy w związku z tym Polska lub Polacy mieli jakieś wymierne korzyści? Czy dzięki temu żyje się w naszym kraju lepiej? Czy wzmocniło to naszą pozycję na arenie międzynarodowej? Nie wydaje mi się...

A że te obrazki i gify jebią gimbusem, to już co innego. Jednak kręcąc tą gównoburzę w komentarzach dajecie się sprowokować pryszczatemu szczylowi, który pewnie bije sobie pod wasze napinki gruchę.



Bo prawda jest taka, że kto wróblem się urodził, kanarkiem nie zdechnie. Jak byś nie zrozumiał to tłumaczę: Ty juz nie zmądrzejesz.

Asteroth

2014-02-01, 13:49
To podaj z laski swojej Steven jakies konkrety - bo wydaje mi sie ze pytanie stawiane przez BongMana jest calkiem zasadne.

BongMan

2014-02-17, 21:36
Jednak zbyt trudne dla buraka-fanatyka, który nie potrafiwszy na nie odpowiedzieć albo choćby pomyśleć nad nim, obraża człowieka, który je zadał.