18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Sadistic obraża Papieża Polaka" Artykuł w NIE

Papriker • 2014-01-31, 15:59
Taki artykuł pojawił się w tygodniuku NIE, pod redakcją znanego komunisty Urbana(tfu!). Brak mi słów co powiedzieć... Obrażają naszego wielkiego Papieża Polaka. Skandal !!!!!!!!



mo...........et

2014-01-31, 16:58
Uszaty jak zwykle, chce narobić zamieszania, awantury. Temat wybrał idealny, dla niektórych katolików, papież świętszy od boga, więc myślę że się kilku użytkowników na sadolu wk***i. Pozostaje śledzić temat i czekać na rozwój wydarzeń. A nuż się awantura zrodzi.

oc...........an

2014-01-31, 17:00
Prometheus_Coprophagus napisał/a:

DUST DEVIL, no i ja się pytam człowieku, dumny ty jesteś z siebie, zdajesz sobie sprawę z tego co robisz? Masz ty w ogóle rozum i godność człowieka? Ja nie wiem, ale żałosny typek z ciebie, chyba nie pomyślałeś nawet co robisz i kogo obrażasz, możesz sobie obrażać tych co na to zasłużyli sobie, ale nie naszego papieża Polaka, naszego rodaka, wielką osobę i tak wyjątkową i ważną, bo to nie jest ktoś tam taki sobie, że możesz go sobie wyśmiać, bo tak ci się podoba. Nie wiem w jakiej ty się wychowałeś rodzinie, ale chyba ty, nie wiem, nie rozumiesz co to jest wiara. Jeśli myślisz, że jesteś wspaniały, to jesteś zwykłym czubkiem, którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa, nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się Stalina albo Hitlera albo innych zwyrodnialców, a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież Jan Paweł II. Jak można w ogóle publicznie zamieszczać takie zdjęcia na forach internetowych? Ja się pytam kto powinien za to odpowiedzieć? Bo chyba widać, że do kościoła nie chodzisz, jak jesteś, nie wiem, ateistą albo wierzysz w jakieś sekty czy w ogóle jesteś może ty sługą szatana, a nie będziesz z papieża robił takiego, to ty chyba jesteś jakiś, nie wiem, co się jarasz pomiotami szatana. Weź pomyśl sobie ile papież zrobił, on był kimś a ty kim jesteś żeby z niego sobie robić kpiny, co? Kto dał ci prawo obrażać w ogóle papieża naszego? Pomyślałeś w ogóle nad tym, że to nie jest osoba taka sobie, że ją wyśmieję i mnie będa wszyscy chwalić? Weź, dziecko, naprawdę jesteś jakiś psycholek, bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie, a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem, chyba takich samych jakiś głupków jak ty, którzy nie wiedza co to kościół i religia. Widać, że się nie modlisz i nie chodzisz na religię do szkoły, widać nie szanujesz religii, to nie wiem, jak chcesz to sobie weź swoje zdjęcie wstaw, ciekawe czy byś się odważył. Naprawdę weźta się dzieci zastanówcie co wy roicie, bo nie macie widać pojęcia o tym kim był papież Jan Paweł II, jak nie jesteście w pełni rozwinięte umysłowo, to się nie zabierajcie za taką osobę, jak ojciec święty, bo to świadczy o tym, że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego, nie chodzi tutaj o kościół mnie, ale w ogóle ogólnie o zasady wiary, żeby mieć jakąś godność, bo papież nikogo nie obrażał, a ty za co go obrażasz, co? No powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty? Brak mnie słów, ale jakbyś miał pojęcie chociaż i sięgnął po Pismo Święte i poczytał sobie to może byś się odmienił. Nie wiem, idź do kościoła, bo widać już dawno szatan jest w tobie człowieku, nie lubisz kościoła to chociaż siedź cicho i nie obrażaj innych ludzi.



"Ty janie pawle k***a pedale pie**olony! Ja i tak wierzę w Boga k***a Buddę, jeżeli ktoś wierzy w jana Pawła czy Jezusa nie powiem mu "ty jesteś poj***ny" ty pedale j***ny, bo brak mi na ciebie słów. Jestem k***a pedałem, murzyna kocham i k***a żółtka kocham, dupy wam mogę nadstawić żebyście mi oblizali, pedały pie**olone. Katole to są k***a jakieś cioty? Pedały? Nie lubie k***a Jana Pawła, to mnie też wk***ia, to jest ch*j oszustwo. Ale k***a jeśli tak bedziecie dalej postępować, tak będziecie k***a prowokować to życzę szczęścia. Ten j***ny pedał - Bóg mi to wynagrodzi. I drugiego policzka nie nastawię i co? Ale pie**olę was jednocześnie w dupę. ku*asie Popiełuszki i możeta mi k***a pysiora siorpać. Może jestem psychiczny, tak, piszcie, że jestem psychiczny, ja się k***a nikogo nie boję. Nawet Boga się nie boję, a was pie**olę w dupę cwe*e i drugiego polika nie nastawię, tylko przekopałbym jednego drugiego, rzucił ścierę żebyśta se wytarły krew... I na zakończenie: ch*j WAM W DUPĘ"

Prometheus_Coprophagus

2014-01-31, 17:12
DUST DEVIL:


karkry123

2014-01-31, 17:14
Urban już sadola zdobył :(

oc...........an

2014-01-31, 17:17
Prometheus_Coprophagus,


hgh

2014-01-31, 17:19
@DUST DEVIL: po cholerę trollujesz, lekcje chociaż odrobiłeś?

BoKoR

2014-01-31, 17:19
Co za dziwny kraj.
Jak widzę gdy Polak obraża Polaka to aż prosi żeby taka osoba dostała metrowego czarnego ku*asa w dupsko (bez wazeliny).
Mi tam lata czy ktoś jest ateistą, jehowy, katolikiem, czy wyznawcą latającego potwora spaghetti, ważne że jest Polakiem.

Zauważyłem że z ludzi związanych z katolicyzmem (Jezus, Jan Paweł II) śmieją się osoby które nie mają jajec (albo piątek klepki) żeby pośmiać się z Mahometa.
Po obrażajcie osoby związane z innymi religiami - ciekawe jak długo będę czekał na artykuł opisujący jak jakiś imigrant zaszlachtował dzieciaka.

oc...........an

2014-01-31, 17:23
hgh, 4 rok już w gimnazjum, po prostu nie rozumiem chemii... a lekcji nie muszę odrabiać bo mam teraz ferie :3

Cytat:

Jak widzę gdy Polak obraża Polaka to aż prosi żeby taka osoba dostała metrowego czarnego ku*asa w dupsko (bez wazeliny).



Mmm... :P

Asteroth

2014-01-31, 17:27
Ja nie smieje sie z zadnej religii - moge gardzic islamem i specjalnie sie z tym nie kryje mimo ze mieszkam w jednym z krajow najechanych. Papiez JP2 byl taki swiety, ze dawal pelne przyzwolenie na krycie pedofili. Nic nie robil w kwestii prania pieniedzy mafii w bankach watykanskich. Nie kiwnal palcem zeby zmienic skostniale struktury bedace glowna przyczyna spadku popularnosci kosciola Rzymsko-Katolickiego.
Podczas swojej calej kariery zatwardziale sprzeciwial sie uzyciu prezerwatyw - czym bezposrednio utrudnial walke z AIDS i przeludnieniem w Afryce. Czlowiek ktory obecnemu papiezowi do piet nie dorasta zostaje obiektem kultu tylko dlatego, ze "papiez-Polak".
Za chwile powroci bezplodna debata jak to on zwalczal komunizm, a na dobra sprawe to komunizmu nigdzie nie bylo a przedziwny socjalizm konal juz w Polsce smiercia naturalna i padl zwyczajnie z powodu miazdzacego niezadowolenia spolecznego.

Czy Ukraina miala papieza-Ukrainca albo patriarcheWszechrusi-Ukrainca kiedy Juszczenko wykopal ze stolka stara klike - klike ktora powrocila w majestacie "demokratycznych" wyborow?

tyrtum_pyrtum

2014-01-31, 17:53
Słuchaj ty ćwoku jeden z drugim:
W dupie mam co o nim myślisz, czy uważasz go za kogoś dobrego, czy złego. Jednak nie dam obrażać osoby którą szanuję.
A teraz wytłumaczę ci to twoim językiem:
Twój stary to ch*j i ciągał flety w zakrystii.

makkaron91

2014-01-31, 17:57
Nie rozumie czemu tak wielbicie jp II. Nie dokonał niczego wielkiego, tylko przymykał oczy na największe problemy świata. Niby zwalczył komunizm, bez niego też by do tego doszło. Dla mnie był zwykłym człowiekiem który dorwał się do koryta

I każdy ma swoje zdanie i może obrażać kogo chce i was to k***a nie powinno obchodzic

septiq

2014-01-31, 18:12
Jak ja k***a nie lubie zaklamanych i przyj***nych p*zd z tego sadola to jest szok. Ty k***o jedna z druga potrafisz sie ch*ju smiac z biednych dzieci co umieraja z glodu . Ty pie**olony ch*ju wysmiewasz sie z chorych ludzi ale z papiezyka k***a nie potrafisz cwe*u ? ch*ja o nim pajace wiecie k***y co w zyciu nie przeczytaly nic innego oprocz gowna z sadola. Gardze wami smiecie ! Jakby sie okazalo , ze wasz papa byl krypto pedo dzialaczem i chronil pedofilow z kosciola to byscie powiedzieli , ze BYL ON TYLKO NARZEDZIEM W REKACH BOGA. TAKI MIAL BOG PLAN

Marllix

2014-01-31, 20:15
Nie no,sadistic sadisticiem ale z takiej osoby się naśmiewać,niech was szlag trafi,może i nie chodzę do kościoła i nie znałem (do końca) Tego człowieka ale jak zmarł to ryczałem jak niemowle.Więc proszę was o szacunek i nie wrzucajcie tu takich rzeczy.Proszę was.

Prometheus_Coprophagus

2014-01-31, 20:41
Marllix napisał/a:

Więc proszę was o szacunek i nie wrzucajcie tu takich rzeczy.Proszę was.



Pańskie podanie zostało odrzucone. :amused: